De várom már, hogy a beaufighter is kapjon végre normális Fm-et! Amúgy gratula.  :lol:

Beau 21-et próbáltad már? Az pont olyan, amilyennek a beaufightert gondolná az ember, nem emelkedik, lassú, és könnyen veszti a sebességét. Igazából nem tudom, miért ennyire más, mint a X-es, és azt sem, mit keres így tier 11-en.

Beau 21-et próbáltad már? Az pont olyan, amilyennek a beaufightert gondolná az ember, nem emelkedik, lassú, és könnyen veszti a sebességét. Igazából nem tudom, miért ennyire más, mint a X-es, és azt sem, mit keres így tier 11-en.

Me-410-et próbáltad már? Az kb olyan mint amilyennek lennie kellene (kivéve a sebességét)  :yes:

medal medal

Me-410-et próbáltad már? Az kb olyan mint amilyennek lennie kellene (kivéve a sebességét)  :yes:

Persze, mindet használtam (B1/U2 és B6/R3 van épp hangárban).

MA egy kellemes játékélmény ért..... átlagosnál szarabb csata, kifogyott a lőszer, rongyolok a reptér felé(typhoon mk1b), látom kolléga is velem egy vonalban szintén megy tankolni.

Nézek az eredményjelzőre, már csak mi élünk ketten, nézek a hátam mögé, ott meg a komplett német hadsereg légiereje, minimum 2 d-13-al.

A reptér előtt beír egyik ellenfél, hogy hagyjanak minket landolni, és kilépni..... (én természetesen megköszöntem, és éltem a lehetőséggel, a leszállás után visszafordítottam a gépet, és kb 5 en voltak a reptér felett) simán kicsinálhattak volna, de nem tették, ez a hozzáállás tetszik.... (mondjuk én sem lövök le landoló gépet annyira nem kell a kill, meg ez egy játék, éles/élő helyzetben persze ,hogy szitává lőném...)

Íme ennek a szép példának az ellentéte: amerikai vs. német párbaj, a játék első fele egész jól ment, mindenki emelkedett stb. Viszont a meccs közepén valahogy elfogytak a szövetséges gépek. Én és a rajtársam épp egy G-10-est üldözünk az elfogott F-4-esünkkel de nem értük útól. Mivel nem volt senki sem a közelben gondoltuk visszamegyünk a bázisra lőszerért és üzemanyagért. Még a leszállásnál azon poénkodtunk, hogy milyen ciki lenne ha most nyomulna ránk egy vadász a földön. Gondolom kitaláltátok, hogy mi történt? Bizony egy másik G-10-es vagy pont az amit hagytunk elmenekülni, egyszer csak megjelent 3 km-re tőlünk, ügyes volt pont a nap felől jött, mi meg épp a leszálló pályán vártunk a töltést. Esélyünk sem volt. Először elintézett engem, aztán meg a rajtársamat.

Ügyesen csinálta, meg kell hagyni. Persze megtehette, nem tiltja a játék szabályzata. De kérdem én, micsoda utolsó, mocsok, alja gazember csinál ilyet?!? A meccs így is többé kevésbé el volt dőlve. Két F-4-es, két G-10-es egy FW és egy Do-217 ellen. S még arra sem volt hajlandó, hogy megvárja amíg felszállunk. Így is nála volt a helyzeti előny, magasabban volt és gyorsabb is volt nálunk. De mégse. Lehet, hogy nem kellett volna de mindketten rögtön beírtunk a szemétnek, hogy mégis hogy képzeli ezt? S látom, hogy valami cirill kriksz-kraksszal válaszol. Ez mindent megmagyarázott. Emlékszem régebben divat volt, hogy egyes rajok meccs elején kilőtték az ellenfél reptere körül a légvédelmi lövegeket és szépen egymás után leszedték a hazatérő sérült, üzemanyag vagy lőszer-hiányos gépeket, én csak két alkalommal tapasztaltam ezt, de mindkétszer oroszok szórakoztak ezzel. Lehet, hogy csak véletlen volt de azok alapján, amit a WoT orosz közösségéről tudok, nem lep meg, hogy ilyenekre képesek.

Sebaj, igazából csak azért osztottam meg veletek a történetet, hogy felhívjam a figyelmetek az ilyenekre. Egyfelől legyetek résen, és ha azt látjátok, hogy valaki a kifutón akar lelőni benneteket, inkább hagyjátok el a gépet, az ilyen játékosok nem érdemlik meg, hogy lelőjék a tisztességes játékosokat. Másfelől pedig lehetőleg tartózkodjatok az ilyeneketől, csak magatokra hoztok szégyent ha ilyesmit csináltok.

Most látom, hogy ez a poszt igazából a dühöngőbe való, de most már mindegy.

Szerelemben és háborúban mindent lehet... Bevállalta hogy az AA leszedi közben...ha így lett volna gyanítom kirögöhitek.És nem hagytátok elmenekülni,hanem lerázott benneteket. A leírás alapján gyanítom még volt lőszeretek. Esetleg egyikötök maradhatott volna a levegőben védeni ha már párban voltatok.

medal medal medal

Szerelemben és háborúban mindent lehet... Bevállalta hogy az AA leszedi közben...ha így lett volna gyanítom kirögöhitek.És nem hagytátok elmenekülni,hanem lerázott benneteket. A leírás alapján gyanítom még volt lőszeretek. Esetleg egyikötök maradhatott volna a levegőben védeni ha már párban voltatok.

Ennyire azért nem kellene komolyan venni egy játékot. Háborúban azért nincsenek szabályok, mert ha előnyt adsz az ellenfélnek megölnek, itt viszont csak pár ezer kreditet vesztesz. Pár ezer kreditért szerintem nincs értelme feladni a becsületes játékot. De ezt inkább hagyjuk, mindenki játssza a játékot úgy ahogy akarja. Nekem ez nem férne bele, de másnak lehet, hogy ez elfogadható. Ő dolga.

Ez igaz, viszont az AAA mostanság már nem jelent biztos halált mint régen. Tehát az ilyen esetek 70%-ban biztos halál vár a földön várakozó gépekre.

Igen, ezt rosszul fogalmaztam meg, sajna lerázott minket. Túl közel volt az ellenséges bázishoz, hogy követni tudjuk.

Volt, de kevés, maximum megijeszteni tudtuk volna vele.

Abban igazad van, hogy egyikünk fenn maradhatott volna, bár így is lelőtte volna a földön várakozó gépet.

Eh micsoda "gonosz", hogy nem várta meg a kétszeres túlerőt.

Kollati, hogy ők voltak túlerőben. 2 vs 4 az ő javukra. Emellett jobb gépeik voltak és magasabban is voltak. Pár kilométerrel a G-10es után jöttek a társai is. Minden ellenünk szólt. S akár túlerő, akár nem szerintem nem fair dolog tankoló gépeket lelőni. S mielőtt te is azzal jönnél, hogy háborúban mindent szabad, jusson eszedbe: ez egy játék, s olyanná tesszük amilyenek vagyunk. Ha nincs fair play, akkor mindenki azt csinálhat a másikkal amit csak akar. Se csapatjáték, se becsületes játék. Jól hangzik?

Amúgy pedig légy oly kedves és tartsd meg a szarkazmusod magadnak. Ha gondod van a hozzászólásommal töröld nyugodtan. Egy fórum moderátornak amúgy sem áll jól ha gúnyolja a játékosokat. Ezt a WG-re jellemző mentalitást nem hiszem, hogy itt is meg kellene honosítani.

Fair dolog? Egy játékban ahol a másik kilővése a cél nincs fair és nem fair dolog. Taktikai hibát vétettek? Igen. El tudtátok volna kerülni? El. Ezek után ami történt csakis a ti hibátok.

Amúgy nem állt szándékomban senkin se gúlyolodni, csak próbáltam rávilágítani arra, hogy más szemszögből egész más a helyzet megítéslése. Első posztodban pedig azt írtad, hogy egyedül ölt meg titeket.

Amúgy csak mellékesen a világháborúban pont a szövetségeseknek volt ez a taktikája az Me262-ellen. Az égvilágon semmi kivetnivaló nincs benne.

Ui. Postot azért nem törlök, mert nem tetszik ami leírnak benne. Mindenkinek lehet véleménye, ez a fúrum pedig azért van, hogy bárki leírhassa.

medal medal

Ez nagyon érdekes dolog, mert a beaufighteres körömben totálisan egyedül maradtam, és az ellenfél maradék 2 gépével kergetőztünk( mc202, he112) ,a taktikám az elhúz visszafordul szemből kölcsönös lőváltás ,majd elölről, és ezt 2 géppel kellett csinálnom. majd látom ,hogy mindkettő elindul a reptér felé( nekem már kevés volt az üzemanyag és a lőszer) utánuk mentem. az mc202 őt oldalról még magasan sikerült lelőni, a he112-őt pedig a futón(közben az AAA lőtt mint állat). Nem vagyok rá túl büszke de ha akkor én visszaindulok tankolni, akkor ők pont rámestek volna a reptéren(2 az egy ellen), és ekkor már úgy érzésre sok volt a kapott bónus és ez volt a duplázós köröm is..... szóval döntenem kellett hogy jófej leszek, vagy megnyerem a meccset, és ott volt egy remek lehetőség.....(egyébként bőven volt lehetőségük lelőni, csak a 2 gép nem dolgozott össze, csak olyan immel-ámmal)

Időnként ennek muszáj beleférnie, főleg ha te vagy tökegyedül 2 gép ellen.

De szerencsére bizonyítékom is van mert ott a replay, nem csak népmesélek :Ds

Fair dolog? Egy játékban ahol a másik kilővése a cél nincs fair és nem fair dolog. Taktikai hibát vétettek? Igen. El tudtátok volna kerülni? El. Ezek után ami történt csakis a ti hibátok.

Amúgy nem állt szándékomban senkin se gúlyolodni, csak próbáltam rávilágítani arra, hogy más szemszögből egész más a helyzet megítéslése. Első posztodban pedig azt írtad, hogy egyedül ölt meg titeket.

Amúgy csak mellékesen a világháborúban pont a szövetségeseknek volt ez a taktikája az Me262-ellen. Az égvilágon semmi kivetnivaló nincs benne.

Ui. Postot azért nem törlök, mert nem tetszik ami leírnak benne. Mindenkinek lehet véleménye, ez a fúrum pedig azért van, hogy bárki leírhassa.

medal medal medal

Szerintem meg AnFionn-nak van igaza! Tegnap egy egész jó ütközet során, ami egyébként még bőven nem volt eldöntve, egy kedves 109G lőtt szét a bázison javítás közben, mondjuk ő rajta vesztett, mert leszedte a légelhárítás, de akkor sem tartom korrekt dolognak. Főleg azért nem, mert ez egy repülős játék, ahol a lényeg a légi harcban elért győzelem, de egy földön álló gép nem légi győzelem.

Ha nem tévedek azért a leszállás előtt támadták az Me262-es gépeket, mert nemigen érték utol egyébként.

Tegnap egy másik csatában egyébként azért ugattak velem valamilyen klán tagjai, mert nem voltam hajlandó az ellenség repterén töltő 109-est megtámadni. Egyébként teljesen nyerhető lett volna a csata még, mert volt az én spitemen kívül még egy frissen feltöltött mustangunk is, de nem, ő berepült az éppen felszálló 109 lelövésére, és persze lekapta a légvédelem (emiatt szintén velem ugattak, hogy miattam szedte le a légvédelem...). Végül legyőzött a 109.

TLDR: földön álló gépért ground target kill-t kellene osztani

:))

Érdekes dolog ez a földön lövöldözés. Vulch-nak hívják, és valóban nem fair dolog. Nehéz határokat húzni. Igazából akkor lenne fair, ha a légvédelem hatékonyabb lenne, és 70-80%-ban lelőné a vulchert. Akkor van benne kockázat :)

Háborúban minden megengedett volt, az ernyőn lógó pilótákat is előszeretettel mészárolták, csak ezek a guncam-ek valahogy sosem kerültek nyilvánosságra.  Még jó, hogy WT-ben nincs bevezetve az "alive streak" amit kiugrás urán ernyőn lógva földetérésig kéne elszámolni (esetleg azt is figyelembe véve, hogy a front melyik felén értél földet, hogy %-os eséllyel elkapjanak), mert jönnének egyből a chute-killerek.

A harc hevében néha én is lelövöm a leszálláshoz behelyezkedő gépet, de inkább nem szoktam kockáztatni a légvédelem miatt.

medal medal medal medal medal

Koll:

Pont ezzel az "ez egy játék mindent szabad"-mentalitással van baj. Mert ha elfogadjuk, hogy a kifutón is lehet támadni a gépeket, ennyi erővel azt is elfogadhatnánk, ha lerammelik a bombázókat vagy hogy kilövik a baráti gépeket, mert elhappolta a killt vagy beállt egy szövetséges gép elé. Persze háborúban ezek mind megszokottak voltak, vouch, ram, friendly-fire, de ez egy játék, nem vagyunk háborúban, nem vagyunk igazi pilóták! Itt nem veszt sokat az, aki megkönyörül az ellenséges gépeken. S nem azt mondom, hogy minden körülmény között engedni kell a biztonságos leszállást az ellenségnek, de ha már eldőlt a meccs, s maradt egy vagy két sérült ellenfél, +7-8000 kreditért szerintem nem éri meg feladni a becsületes játékot, te ezt máshogy gondolod, lelked rajta.

Igen elrontottuk, mi hibánk, nap is ellenünk volt. Nem is azért dühöngtem, mert kilőttek, az nem nagyon érdekel. Blackbird is ugyanazt mondta mint most te és egyáltalán nem vettem zokon, igaza van, hülyék voltunk. De ez így is úgy is egy sunyi manőver volt, s nekem nagyon nem tetszik, ha valaki így akar nyerni. Ez kb. olyan mintha fegyvertelen emberekre lőnénk egy játékban.

Tudom, hogy értetted.

Egyedül lőtt ki minket, de egy Focke 2-3 kilométerre volt mögötte, úgyhogy amíg felszállunk nyugodtan egy 2 vs 2 kialakulhatott volna. Így is hátrányban lettünk volna, de legalább minimálisan meg tudtuk volna magunkat védeni. De valószínűleg orosz barátunk nem akarta megosztani a skalpjainkat mással. Ezért zuhant ránk oly hevesen.

Mint mondtam ez nem háború, ott ha nem lőtték volna ki az Me-t akkor az az Me lőtte volna le őket a jövőben, vagy a bombázóikat. Pont tegnap láttam egy dokumentum videót a youtube-on, ahol Chuck Yaeger mesélt a világháborús élményeiről. Ő is lőtt le leszálló Me-t, nem volt büszke rá de bevallotta, hogy máshogy nem tudták volna leszedni, s ha nem szedi le, akkor lehet, hogy legközelebb egy B-17-est vagy B-24-est lőtt volna ki. Neki nem volt választása, vagy lelövi a németet, vagy kockáztatja, hogy a jövőben az a Me több honfitársát megöli. Nekünk van választásunk. Valaki szeret becsületesen játszani, valaki pedig pár creditért még saját csapattársát is kilövi. Rajtad áll, hogy melyiket választod.

Levy:

Kicsit más, akkor te voltál hátrányban. S gondolom a Henkel látott téged közeledni, tehát volt választása leszáll vagy harcol.

Claiby:

Köszi a támogatást! Komolyan, aki földi célpontokra hajt játsszon bombázókkal vagy támadó repülőkkel, ott annyi killt szerezhet amennyit akar.

Glo:

Bár én nem játszottam velük, de az olyan játékokban mint IL-2, Wings of Prey és társaik nem volt jellemző a vouching, sőt kifejezetten rossz néven vették. Kár, hogy ez nem honosodott meg nálunk. Nem vagyunk háborúban, ez egy játék. A pilóták lelövöldözésének is meg volt a célja. Minél kevesebb a pilóta annál kevesebb az ellenséges repülőgép, s annál közelebb kerülnek a győzelemhez.

Mindenki ezzel jön, hogy a játékban mindent szabad mert a háborúban is így volt. Biztos sokan vannak, akik valóban minél reálisabban akarják átélni a II. vh. csatáit, de biztos vagyok benne, hogy sokak csak mentségül hozzák fel ezt, hogy a való világban elfojtott agressziójukat, szadizmusukat ebben a játékban éljék ki.

Ha már belementünk ebbe az etikai kérdéskörbe, megkérdezem hogy mi a véleményetek a következő dologról :

Adott egy nagy kaliberű ágyúval megáldott vadász, amellyel egy lövés is elegendő egy gép lelövéséhez. Vajon mennyire etikus szerintetek egyetlen lövéssel "írtani" az ellent ?

Airacobra és egyéb nagyobb (mint 30 mm.) ágyús pilóták mit szóltok ?    :ph34r:

• Upvote 1
medal medal medal medal

Elég nehéz azért betalálni az ágyúval, hosszú sorozatokat nem lőhetsz, mert hamar beragad, és a lőszerkészlet sem épp bőséges. Elfogadom, hogy idegesítő lehet darabokra hullani egy találattól, de azért az ágyús gép pilótája megdolgozott, vagy úgy is fogalmazhatnék, hogy az áldozat hozta magát olyan helyzetbe, hogy leszedem ágyúval. Persze ötvenből egyszer összejön olyan is, hogy épp csak egy lövést tudok elengedni az ellenfélre, és betalál, de az komoly mák. Meg persze az is előfordul, hogy 3-5 37mm-es találat után is repül a célpont.

Hozzátenném, hogy azért az Mg151 is tud csodákat tenni.

Ha már belementünk ebbe az etikai kérdéskörbe, megkérdezem hogy mi a véleményetek a következő dologról :

Adott egy nagy kaliberű ágyúval megáldott vadász, amellyel egy lövés is elegendő egy gép lelövéséhez. Vajon mennyire etikus szerintetek egyetlen lövéssel "írtani" az ellent ?

Airacobra és egyéb nagyobb (mint 30 mm.) ágyús pilóták mit szóltok ?    :ph34r:

a kérdésed számomra nem értelmezhető, mivel ez nem etikai kérdés.

a játékban minden játékosnak lehetősége van 30-as vagy nagyobb ágyúval rendelkező gépet venni (109, P-39, Yak-9T stb), így neked is.

etikai kérdés akkor lenne, ha a felhasználóknak csak egy kiváltságos köre használhatna ilyen gépet, míg a többség nem.

egyébként meg azt mondom, mint Yak-9T pilóta, hogy ennek a gépnek is megvan a maga hátránya és számos típus képes engem elfogni, lelőni, szétaprítani, ha belemegyek fordulóharcba.

akkor most csináljunk etikai kérdést abból, hogy mennyire aljas dolog kihasználni a jobb fordulókört ellenem, mert én szegény sajnos nagy íven fordulok?  :Ds

remélem belátod: minden gépnek van előnye és hátránya. ismerd ki és fordítsd a javadra az előnyöket.

Olvasgattam a hozzászólásokat eszembe jutott néhány kérdés:

-Az etikus hogy vérpistike instruktorral egyik kezével a tökeit vakargatva másik kezével az egeret tologatva 1.5x jobban manőverezik, és 2 jobban tud célozni, mint te a középkategóriás joyoddal és jópárév repülő tudásoddal.

-A mostani javítási árak és reward rendszer etikus?(eddig sem csipáztam a németeket, de hogy egy mc202 javítása 4000......., most már nem is játszom a német ággal)

-Az mm etikus, amikor végre elérsz egy jó közepes szintre, és utána televágja a meccset d-13-akkal?(lásd vérpistike)

-Az etikus hogy a gépek kb 60-70%-a játszhatatlan joyal, mert nincs kész a repülési modelljük? (kivéve vérpistikénél lásd feljebb :Ds )

-Etikus az etikus vagy az etikát kereső ebben a játékban :Ds :Ds :Ds ?

Én azt szoktam csinálni, ha felnyomja a játék az agyam, pattintok egy sört, be il2M-be(ahhoz úgy is lassú mozdulatok kellenek) és trollkodok egy kicsit a földiekkel.....

Amit meg már a másik orosz tankos játékban is észrevettem se az ellenségtől, se a saját csapatodtól ne számíts semmire(semmi jóra) akkor nem csalódsz.

Ha meg nagyon nem megy akkor ki lehet menni a szabadba, Nyááár van! (én is azt teszem) (Bocs Gardar...... nálunk jó az idő :Ds )

• Upvote 1
medal medal medal

Én me410 50 -essel szoktam menni. 1lövés/2sec....Vadászoknak reggeli vagyok. (persze néha leesik nekem is egy-egy) És persze nem lehet "spriccelni" vele. Vagy talál vagy nem.Volt hogy F4U továbbment. De IL2 is.( mondjuk 2 perc mulva leesett és beadta a kill, de hogy ez most az ő hibája volt vagy az én lövésem...)Valamit valamiért.KI45 2db20mm (60)+37mm (15 golyó).Ráadásul egy gombon ,nehogymá variálj..Tényleg Kollati nem lehetne az ilyen nagy kaliberkülömségüeket külön gombra rakni? És ugye nagy kaliber kevés lőszer. MC202 2100 max repair (ettől függetlenül tényleg sok).

Külön bulit joyosoknak! +1 :Ps

medal medal medal

(Bocs Gardar...... nálunk jó az idő :Ds )

:lol: A 10°C miért rossz? A Nap sem megy le, megtaláljuk a poharat! :crazy:

medal medal

Én azt szoktam csinálni, ha felnyomja a játék az agyam, pattintok egy sört, be il2M-be(ahhoz úgy is lassú mozdulatok kellenek) és trollkodok egy kicsit a földiekkel.....

Én ilyenkor kis tierű oroszba ülök (Yak7B pl), és lezavarom Korea térképen az amcsikat az égből. Vagy F4Ud-vel a németeket :fighter:

Tegnap este, pont miközben haldoklott a szerver, toltam EU szerveren egy hatalmas kört Corsairrel. Ruhr térkép, egy másik Corsairrel emelünk mint az állatok. 7K-n harcba bocsátkoztunk 2 meszával, le is kergettük őket. Aztán persze a hasonkúszó "fehérzoknisok" (tm) elhaláloztak, ott maradtunk a csapattársammal ketten 5 ellenséges gépre (4 mesza és egy 410-es). No, el is kergetőztünka  repterükig, egy meszát levertünk, de maradt még 4 gép. A lőszer fogyogatott, a kedvünk is mert az AAA pötyögtetett minket, ők meg nem akarództak kijönni harcolni (ami kijött az a headonra ment, le is rammolta a társam akinek fekete szárnya lett, a mesza megúszta). Meglőttünk 2 meszát amik leszálláshoz készültek, a többi is forgott mint szarka a dögön. Lényeg a lényeg elindultunk haza kötelékben, a 410-es jött utánunk, de lemaradt és elkezdte irtani a földi célokat. Leszálltunk, repair/reload után emelkedtünk vissza feléjük. Egyik mesza a felhőkben bújkált, azt sikerült krit-re tennem, leesett. A 410-est lelőtte az AAA, egy másik mesza meg úgy döntött a B17-esek jobb partnerek a kill gyűjtéshez, de rajtavesztett, lelőtték. Egy mesza eltűnt, sztem kilépett. Viszont ami ezután jött. Az utolsó 109-es felment egészen 10K-ra, alig győztük követni, mert a napba menekült. Emelkedtünk kötelékben rá ketten, de valahogy elveszthetett minket, mert kb 5 perc után elkezdett leborítani (vagy csak érezte, hogy hívja a reptér és a kantinos lányok). A Corsairt viszont nem lehet otthagyni, a reptér előtt utolértük, és a társam lelőtte.

47 perc volt a menet, csak 1 gépet lőttem, de ez volt az egyik legjobb meccsem. A másik Corsairben is értelmes srác ült, eldumáltunk chaten h mi a helyzet, mi legyen a taktika, ki kit támad.

Aztán mikor kiléptem kifagyott minden, nem kaptam meg semmit, pedig ez lett volna az 5x reward köröm. De nem baj, az élmény mindenért kárpótolt :) Menjetek TS-re és toljátok Squadban, dimenziókkal nagyobb a játékélmény :))

V4_Glo ez hatalmas játékélmény lehetett amit leírtál, kár hogy a nagyon jól megérdemelt jutalmadat nem kaptad meg..

No igen ezért ég és föld a különbség az arcade, a HB, és a FRB között, sőt a HB egyedül, és HB egy jó szakaszban(esetleg ts-el) között is.

"47 perc volt a menet, csak 1 gépet lőttem, de ez volt az egyik legjobb meccsem."

Ezért nem értem azokat, akik csak az e péniszt lóbálják és szerintük az a játék egyetlen célja (egy kicsit sajnálom is őket mert remek dolgokról maradnak le)

Én személy szerint kezdek egy kicsit rákattanni az FRB-re, ott az igazi nyílt sisakos küzdelem, minden repülési tudás gépi rásegítése nélkül....

Csak ne lenne ilyen baromi nehéz kiszúrni az ellenfelet(legalábbis nekem).......

medal medal medal

Kifagyás annak lehetett igazán fájdalmas aki kapott egy 100k-s repair számlát,vagy élete köre ment a levesbe. Nekem 1 FRB ment el. Kiírta hogy nyertünk .Kill beadva,pénz xp beadva...majd fagyás és nem kaptam semmit..

Igen sajnos sokan nem tudják értékelni a  HB-k szépségét :)

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.