nekem is a csatagépek tetszenek, van is egy együléses Sturmovikom, eléggé bejövős :)

és ha egy kis kredit összejön, akkor jöhet a kétüléses nyilazott szárnyú.

egyébként a technológiai fán az Iljuska előtti Su-2 is aprított rendesen, de csak a Svecov csillagmotoros verzió 12db 50 kilós bombával.

Az il2m egy kicsit lomhább mint a sima il2, de cukipofa.... az eltévedt wellingtonokat feldarabolja konyhakészre:)

nekem is a csatagépek tetszenek, van is egy együléses Sturmovikom, eléggé bejövős :)

és ha egy kis kredit összejön, akkor jöhet a kétüléses nyilazott szárnyú.

egyébként a technológiai fán az Iljuska előtti Su-2 is aprított rendesen, de csak a Svecov csillagmotoros verzió 12db 50 kilós bombával.

medal medal medal

mindig irigyeltem a nehéz vadászokat, különösen a Beaufighter-eket, de most úgy látom a Pe-3bis se rossz: 8 lelövés, ezzel top Fighter befigyelt s mivel egyszer se lőttek le, még Survivor is lettem. Arcade módban.

shot+2013.06.20+19.05.50.jpg

IL2 M jó kis gép. A hátsó géppuskás tud meglepetést okozni. Főleg a japánok ellen. (szedtem is le meg szívtam is ellene :) ) Mondjuk nekem a 2db IL2 esen kívül más ruszki nem jön be. (más kérdés hogy jetből a ruszkik, köztük is a SZU27- az egyik kedvencem...úgyhogy irány kecsó repnap)

medal medal medal

Igazán megoldódhatna már !

Egyszerűen lehetetlen jól belőni a magassági kormányt, meg állandóan fordulna valamerre a gép.

Ennek a tetejébe még minden géptípushoz külön utána kell állítani a vezérlést...

medal medal medal medal

Ez mókás meccs volt:

[url=http://kepfeltoltes.hu/view/130621/shot_2013.06.21_16.41.02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg]shot_2013.06.21_16.41.02_www.kepfeltolte[/url]

replay:

http://data.hu/get/6674500/yak1b_2_kill_a_vegen_koppant_a_bf_.wrpl

Az benne az érdekes, hogy le akarok szállni újratankolni, erre nyomjelzők a fejem felett, futó be fékszárny be, bf109 közben túlszalad rajtam..... még volt annyi lőszer a gépben hogy egy rövid sorozatot kölcsön adjak neki a köv. meccsig:)

medal medal medal

őszintén nem is néztem meg mi volt az, annyira folyt az adrenalin a fülemen :Ds , ha tippelnem kellene, akkor az utolsó lelőtt gép az enyém volt........

még azt mondják hogy a HB nem izgalmas.....

ez szép eredmény, gratula!

a Mission Acc. felirat alatt balról a második ikon micsoda?

medal medal medal

coral spring, na jah kevés nála idegesítőbb nárcisztikus emberrel futottam össze.....igazából totálisan ignorálom, ez a legjobb ellene.

te ez a coral spring nem a matyashun a wot-ból?mert kb hasonló...

medal medal medal

MA egy kellemes játékélmény ért..... átlagosnál szarabb csata, kifogyott a lőszer, rongyolok a reptér felé(typhoon mk1b), látom kolléga is velem egy vonalban szintén megy tankolni.

Nézek az eredményjelzőre, már csak mi élünk ketten, nézek a hátam mögé, ott meg a komplett német hadsereg légiereje, minimum 2 d-13-al.

A reptér előtt beír egyik ellenfél, hogy hagyjanak minket landolni, és kilépni..... (én természetesen megköszöntem, és éltem a lehetőséggel, a leszállás után visszafordítottam a gépet, és kb 5 en voltak a reptér felett) simán kicsinálhattak volna, de nem tették, ez a hozzáállás tetszik.... (mondjuk én sem lövök le landoló gépet annyira nem kell a kill, meg ez egy játék, éles/élő helyzetben persze ,hogy szitává lőném...)

medal medal medal

Tényleg szerencséd volt ezekkel a srácokkal. Pár hete többed magammal pont erről a témáról vitatkoztam a nemzetközi fórumon, s elég lehangoló volt, hogy kb. a vitapartnereink 2/3, 3/4 szerint mivel ez egy játék bármit meg lehet tenni. Mondom nekik, hogy akkor a frag-lopás vagy a baráti repülőkre tüzelés, sőt a szándékos ütközés is bevet taktika lehetne, de erre már nem tudtak normálisan válaszolni.

Frag Lopás: Amikor egy már szinte biztosan halott (általad szétsebzett) gépre rámennek, és egy rövid sorozattal, vagy egyéb más módon elérik, hogy a rendszer nekik utalja ki a killt. Ez a legalattomosabb, legnagyobb Low-ság a világon.

Sajnos a játék rendszere ilyen szempont ból szar....

medal medal

Találkoztam már ilyennel, bár amikor egy Wellingtonon csüng 3 Messer, és midegyik találatokat ér el rajta akkor azért gondolkodhat mindenki hogy melyik volt a legvégső kegyelemdöfés.

Viszont 1.31 óta észrevettem olyan találatokat amiket nem számol el (vagy nem jelzi ki ?) a játék. Látom a találatot ahogy felvillan és látom a leszakadó darabokat a gépről, de nem számolja el...

Ja, még valami, meséljétek el nekem hogy miért nem tudok lelőni, (ugyancsak 1.31 óta) egyetlen B-17-est sem. Az előbb kínlódtam az egyikkel vagy 2 percen keresztül. Rálőttem a teljes gépágyútárat, meg majdnem az összes géppuskalőszert is, mégsem történt vele semmi, még csak ki sem gyulladt. Pedig a sokak által dícsért Minengeschoß lőszer volt a gépágyúban. Minden más gép, főleg az oroszok ha  törzsbe kapják azonnal felrobbannak, nem hogy nem gyulladnak ki...

medal medal medal medal

Ez eddig igy így volt. Viszont az új rendszer jobban fizet a találatokra,assistra. Minnél több annál magasabb az összeg. Kill lopással nem tudnak mit tenni,de leglább próbálkoznak.Nekem bejön. 

medal medal medal

japanáán jóóó, ééérteeem?(2. csatám vele)

Ki-61 az egyik legjobb japán repülőgép, nekem kedvencem. A Zero is nemsokára meglesz, csak pénz kell hozzá.  :(s

Lehet, hogy a Zero jobban fog tetszeni, de a Ki-61 is a kedvencem marad. 

Eddig amik a legjobban tetszenek: MiG-3, LaGG-3-66, Ki-61-Ia/b, Ki-45 (37mm ágyú!), Ar-2, Spitfire Mk.I/II, Typhoon Mk.Ib, Beaufighter Mk.X (A sorrend körülbelül ez)  :)s

Az FW-190 A-5 is jó repülőgép, de nekem unalmas vele a csata, mert csak energiaharcot tud. 

medal medal

ez igen! tényleg szép eredmény.  :good:

de hogy én mennyire parázok a Beau-tól... mikor bombázóval meglátom egy magasságon velem, a kezem már a kabinnyitó kilincsen van...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.