Jump to content

86 -os vagyok, még 386 -os volt az első számítógépem! Nagyon sok online játékszervert láttam már tönkremenni. Rengeteget, talán túl sokat, talán emiatt jön ki a könyökömön már! Mindig ugyanaz történt, és ugyanaz történik most is! Elindultak a csudajó játékszerverek, GTR, WTC, Rallysimfans és elkezdtek az alapító tagok a közösség ellen dolgozni természetesen a maguk előnyére. Ahogy telt, múlt az idő, ezt egyre fokozottabban kezdték el, míg végül már majdnem saját maguk ellenségei lettek. Nem felejtem el, WTC-ben nyitva agytak egy rést csalószetekhez, amiről csak a vip tudott, és 20% al erősebb és 30% al nagyobb kanyarsebességű kocsikat lehetett vele csinálni. MIkor már tömegesen az emberek is erre rájöttek, elkezdték kibugolni, együtt kilökdösni a pályáról az embereket. Mindenre pontosan emlékszem, vagy ott van a simfans, az első komoly bajnokságok több, mint 380 fővel kerültek megrendezésre, képzelhetitek micsoda csata volt és élvezet egy ekkora mezőnyben menni egy jó szimulátorral! Aztán végül évek alatt teljesen 0-ra erodálódott az egész, lopták egymás setjeit, csak a vip használhatta FÉL!!!, fél éven keresztül az új pályákat tesztelés álcímen, te meg újakként kaptad meg őket, hogy egyből el találj rajtuk velük szemben. De ki is lökdöstek nemkívánatos versenyzőket a szerverről, mindenféle ok nélkül.

El telt ez a sok év, most itt vagyok a War Thunderen, és minden ugyanaz! Elindult tök jól, most meg már egyre jobban rá gerjednek a közösség ellen az alkotók. Rendszeresen 5.3 csapattal 6.7-es királytigriseket ad be ellenem, sokszor kettesével bokrokkal mennek együtt. Elvileg csak 6.3 -as kocsikkal találkozhatnék. Arra nem is térek ki, hogy majdnem lerajtolnak! Most meg karácsonyra úgy megdrágították csak most csak nekem a kocsijaim árát, hogy beszarás. 3500 javítani egy t-34 -est, mikor 3000 egy Tigrist? Eddigi 3100 -at is sokalltam, de ez! Meg 4800 egy IS-1 javításáért, az eddigi 4100 is brutálisan magas volt. Dicker MAx okat 2000 ért lehet javítani, aztán a pálya másik végéből szedi ki az IS1 -emet. Felemelték az ISU-122 -őmet is 4100 ról 4500-ra. Mi kerül rajta annyiba, 5 acéllemez van egy bódéba hegesztve!

Eltelt ennyi év, ennyi tapasztalat, és megint az alapító nyomorékok nyomorék közösség elleni hadjáratát kell látnom már megint! Már megint! Pedig én már nagyon sokat láttam, én már nagyon sokat [email protected]! Elgondolkoztat! De nem filozófikusan, hanem hogy van-e újra értelme megint ezt végignézni, átélni!

Gelesztaa (Posted )

A frusztráltság nem kibúvó a szabályzat alól.

TILOS:

1.1.1. A fórumtagok, a fórumszemélyzet és a Gaijin-alkalmazottak sértegetése.
1.1.2. Veszekedéseket, vitákat kezdeményezni vagy azokban részt venni, szándékosan kisiklatni egy topik beszédtémáját és hasznavehetetlen üzenetekkel teleszemetelni a moderált területeket.
  • Upvote 1

• 2 weeks later...

Ahogy Sturmi mondta, a csúcson kell abbahagyni :D (valójában nem, ez csak IRL igaz, a játékban pont nem :P)

03689afc6103654c0a872e8bdc17e786.jpg

12 kill, 1 assist; mikor amúgy assistot gyűjtöttem volna., Eventes USA FTW (3× P47, BF109F!, P51D30)

medal medal

• 2 weeks later...

Ilyet se láttam még,a kínai ki27-re rábuggolt a japán ikertestvérének a festése :D Az utolsó képen látható hogy milyen a kínai gépnek az eredeti skinje. Érdekes...

image.png

image.png

image.png

Nekem a kínai T-26 tank kaptam meg az orosz prémiumos T-26 rácsos téli festését egyik nap. CW-11 meg 8bites textúrát kapott. Szóval bármi lehetséges. Más F2P játékokban ennél kisebb bakikért is kőkeményem tolják a gyémántot a játékosoknak bocsánatkérés gyanánt. Itt? Örülj, hogy személyesen is láttad a bugot. Érezd magad megtisztelve. :D

• Haha 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...