Eddig motivált, hogy elérjek egy elfogadható szintet. Ez talán sikerült rengeteg kudarc árán, többször vagyok top3, mint bottom5, kétmotorossal is volt néhány 2-3 killes köröm. Úgy, hogy nem nyúlok le senkitől killeket, ellentétben pár baltaarcú csapattárssal. Égő gépekre még rázuhannak (mine, mine, mine), szánalmas. Amcsikkal mondjuk nulla vagyok, nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon. De az utóbbi időben egyre többször fordult elő, hogy meguntam a 10+km-es kóválygást az utolsó 1-2 ellenfélért (bye&quit). Nem köt le már annyira és nem ad katarzist, ha esetenként 4 gépet lelövök és vastagon benne van a kezem a győzelemben. Nem tudom, mivel lehetne feldobni az airRb-t, a WWM-et vártam is, meg nem is. Volt bennem némi szkepticizmus és sajnos teljes joggal, mint kiderült. Kapja magát össze a Gaijin, mert az eddigi 3.000 meccsemből majd' az összeset élveztem, ahol nem lőttek le 2 perc alatt. És néha még azokat is.

5 hours ago, _Spence_ said:

Égő gépekre még rázuhannak (mine, mine, mine), szánalmas.

Arcadeba ugyanaz megy, de nem csak gépekkel, hanem földi célokkal (tank légvédelem) és bázisokkal is. 

Ez elsősorban a játék hibája, hiszen nem a csapatmunkát értékeli elsősorban, hanem azt, hogy kinek mennyi killje van. Szinte csak ez számít. Hiába nyertek, és van 120% jutalom, ha a semmit nyomod meg 120%-al az semmi marad. Ezért aztán egymást félretolva is megy a mein, mein, mein. 

medal medal

Ezt is megértük, torpedóval felrobbantottam egy ellenséges repülőt. Én csak a hajót akartam, de az meg persze "oh egy he 111, free kill" mentalitással jött mögöttem, meg is szívta. Ezen kívül meg már szerintem több időt töltök vadászok lelövésével, mint bombázással.

medal

4 hours ago, thegoldenball said:

Ezt is megértük, torpedóval felrobbantottam egy ellenséges repülőt. Én csak a hajót akartam, de az meg persze "oh egy he 111, free kill" mentalitással jött mögöttem, meg is szívta. Ezen kívül meg már szerintem több időt töltök vadászok lelövésével, mint bombázással.

Ezzel túlszárnyaltál, de maximálsan! Én nekem csak egy szárazföldi bunkert sikerült! 

medal medal

Nos.. a mai nap első értelmes meccse. 

Spoiler

A C202EC, dupla kill két C202EC ellen : 

1558391363_aces20190521002356.jpg

A C202EC egy igencsak előkelő klubban (BF109G6; BF109G10; BF109G14; FW190A5U12; P47D25, P47D28, BF110C4) foglalhatja el a helyét, egy élet alatt 6db kill-el 
1558391363_aces20190521002443.jpg

medal medal

Sturmi azt mondta engedjem el a meccset... de ment a booster meg nyerni is kellett a kötvényhez, így nem votl mit tenni megmentettem a meccset. Az más dolog, h ezzel a presettel (5.7 német) lehetett is :

1558473348_aces20190521230012.jpg

Itt pedig épp egy parancsaot nyerek meg, Sturmit megelőzve géphosszal! Noha nyoma sincs h bármit is kapnék érte, az utolsó 30mp-ben végig én vezettem.
1558473348_aces20190521230938.jpg

medal medal

Prém gép és fiók, de ez azért már meleg. Zavartalan repkedés, egy Jug próbált ugyan elkapni, de gond nélkül faképnél hagytam. A Ruhr pálya bázis HP-ja miatt még a csatához se tettem hozzá, meg se nyílt a reptér bombázás lehetősége. Szinte már szégyenlem magam:) És ez nem egy büdös nagy bálna, ezt a gépet élvezet repülni.schnellbomber.jpg.9cddbd6b81c42a0ba2315f

24 minutes ago, Lord_KROK said:

Bármennyire is szarul néz ki a helyzet, mindig lehet nyerni :D (végig durván vesztésre álltunk), a legvége nagyon durva volt a 15 vs 30 ticket az ellen javára : 

Nice :D.

Majd kérdezd meg Tébort tegnap hogy nyertük meg az utsót , pár db tank-al több volt nekünk mint az ellenek , de a végén mindenkit leszedtek enemy már könyvelte hogy win de én vissza spawnoltam hogy a maradék 1-2 tankot kiszedje az AI és bejött így mi nyertünk :DDD odaát picit lehettek csak idegesek rám :lol2:.

Edited by air_fighter_hu
medal medal medal medal medal medal

11 minutes ago, ArpiHunAirForce said:

Lehet csak én érzem  azt, hogy írogatok meg minden viszont szinte csak Árkád játékosok vannak itt. :dntknw:

Nyugi sztem a többség Rb-zik csak nem írogatnak mostanság :D , én részemről alapból ab de tankba rb-zek is viszont repcsibe kb feladtam meg is untam az egészet ahogy törtnénik meg mikor az orosz 20-ast tönkre tették azzal együtt rb-s karrierem is kb véget ért oroszokkal még játszogattam is azokkal élvezetem egyedül - még úgy is hogy 90%-ba nem olyan nemzet ellen megyek ami ellen terveztek de wt és a reál....... :crazy:  .

• Like 1

13 minutes ago, ArpiHunAirForce said:

Sabre mulatozás...Mindig tök uccsó vagyok. Hááát ez nem prop-os gép.:DD

Semmi kötekedés vagy bármi de azért adnék neki egy tapasztalt crew-t ne repüljön ki a pali a szélvédőn az első kanyarba :lol2: - bár igazából azzal is hamar bele lehet építeni az ülésébe emberünket  :D.

• Like 1

On 27/05/2019 at 22:07, ArpiHunAirForce said:

Lehet csak én érzem  azt, hogy írogatok meg minden viszont szinte csak Árkád játékosok vannak itt. :dntknw:

Én RBbe csak bombázni járok. 

Amúgy inkább arcade-os vagyok.

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.