Helyesbítés: a p-39et remekül szétcseszték, most már tud felfelé menni, meg lefelé, csak ne próbálj meg vele kanyarodni, mert képes 400IAS-nél bedugózni kis szögű fordulónál is. a forduló köre kb 1 km, ha nem akarod, hogy pörögjön lefelé....Immelmant meg se próbáld, mivel weppel sem tudod befejezni úgy eszi a sebességet, aztán pörgés lefelé.És a hab a tortán, hogy elkezdett lengeni, amit eddig nem csinált.Ez remek munka volt...plussz a 37mm-es hit detectionja rosszabb mint volt...

Edited by ex_levy
medal medal medal

Pedig már nyomoztam, hogy ki nyúlhatta le Levy accountját, de szerencsére fals riasztás volt :)))

Helyesbítés: a p-39et remekül szétcseszték, most már tud felfelé menni, meg lefelé, csak ne próbálj meg vele kanyarodni, mert képes 400IAS-nél bedugózni kis szögű fordulónál is. a forduló köre kb 1 km, ha nem akarod, hogy pörögjön lefelé....Immelmant meg se próbáld, mivel weppel sem tudod befejezni úgy eszi a sebességet, aztán pörgés lefelé.És a hab a tortán, hogy elkezdett lengeni, amit eddig nem csinált.Ez remek munka volt...plussz a 37mm-es hit detectionja rosszabb mint volt...

medal medal medal medal medal

Hééééé, eddig csak ezt az 1 negatív dolgot vettem észre, ami engem is érint... de erre meg számítottam. :Ps

Pedig már nyomoztam, hogy ki nyúlhatta le Levy accountját, de szerencsére fals riasztás volt :)))

medal medal medal

Nekem az 1.35 óta rosszabbul megy a játék, mint előtte. Azelőtt körönként két gépet lőttem le átlagban F-4-el.

Most ez nem jött tegnap össze - G-2 vel sem - még event-ben sem. :?s

Se legyorsulni, se kimanőverezni nem tudtam - mondjuk az utóbbit meg sem próbáltam, mivel a németek rosszul fordulnak.

Amúgy a Yak-3P-vel szembe nem inkább a G-6/G-10 illik, mivel a jak 44-45'-ben készült így ezek a típusok is?

• Upvote 1
medal medal medal

Az A20 az egy vadállat azon a szinten, szerintem hamarosan annak is átnézik a konstrukcióját, mint a Beau-knak :)

Tegnap a patch után kipróbáltam az A20-at,ez lett az eredmény :salute:

A végére egyedül maradtam eme 4! japán vadásszal :yes:

medal medal medal medal medal

pedig az a20 nekem kevesebb problémát okozott, mint a beau..... szerettem őket nyírni az orosz p-40-el....abszolúte nem volt lelőhetetlen.

apropó, még mindig jók az eventek, azon röhögök, hogy időnként baromira átírják a géplistát.(gondolom sírásfüggő, kuban-ban akkor sem volt túl sok esély az oroszoknak)

Az A20 az egy vadállat azon a szinten, szerintem hamarosan annak is átnézik a konstrukcióját, mint a Beau-knak :)

Edited by ex_levy
medal medal medal

Ok FRB-t baromira nem éri meg játszani.............ezzel a géppel, a vadászokhoz meg hülye vagyok(nem tudom őket lekövetni).

közben a végeredmény is megérkezett ez szánalmas..... soha többet.

Most arra használtam a beaut amire tervezték, part menti csapásmérő hajókra.....bakker...

Edited by ex_levy
medal medal medal

Az a20 at feljebb kéne tolni vagy 3 szinttel.Meg ránézni az fm/dm jére.De gondolom elöbb lesz mig17...mert az a fontos ( miközben az uj játékosok elöször ezekkel kerûlnek szembe.ami nem biztos hogy kedvet csinál ha mc200al vagy hayabusával kell leszedni...hacsak nem a20 ban ül.)
Amugy Q&A lesz v.mikor?
medal medal medal

nu és a kép alapján látottak alapján úgy döntöttem, hogy alacsony ballisztikus ívben közepes vastagsággal lesz****om az angol 5X-ös szorzót..... mivel az előző kettő sorbanállásnál 8-9 percnél léptem ki....

medal medal medal

Atyaég, megnéztem az új hb event engedélyezett gépeit........ ez a német mészárszék és húskimérés egy helyen....szegény oroszok megint....

Legjobb mikor sima HB-n is így néz ki kb :)s  szegény La-5fn-em még egy simma f4 mellett is impotens nem, hogy g10 és testvérei 8/s

medal

ezzel tényleg csináltak valamit, kellemes vele repülni (a p39 meg kissé idegbeteg lett ehhez képest)....... A hit detectiont meg lehet viccelni ha 100 méteren belülről lősz..... Hartmann nem volt hülyegyerek :Ds :Ds

És ez erősen spit9 fertőzött környezetben volt, nem voltak boldogok a fiuk, hogy ennyit ölök.......

Egy költői kérdés, egy fw190 miért kezd fordulóharcba egy p-63-al?, kis butus...vagy a régi FM-el ők nyertek?

Edited by ex_levy
medal medal medal

ezzel tényleg csináltak valamit, kellemes vele repülni (a p39 meg kissé idegbeteg lett ehhez képest)....... A hit detectiont meg lehet viccelni ha 100 méteren belülről lősz..... Hartmann nem volt hülyegyerek :Ds :Ds

És ez erősen spit9 fertőzött környezetben volt, nem voltak boldogok a fiuk, hogy ennyit ölök.......

Egy költői kérdés, egy fw190 miért kezd fordulóharcba egy p-63-al?, kis butus...vagy a régi FM-el ők nyertek?

Mer idióta, FW190 mindig rosszul fordult.  :facepalm:

medal medal

Azt csiripelik a madarak, hogy az fw190 kap nemsokára új fm-et.... ott is ilyen rosszul fog fordulni? Mert történelmileg nem volt ez ilyen rossz, ha jól olvastam... (jó nem volt egy spitfire, de ami most van az túlzás....)

Tudod, csak a titoktartáson belül :Ds :Ds

Mer idióta, FW190 mindig rosszul fordult.  :facepalm:

medal medal medal

Azt csiripelik a madarak, hogy az fw190 kap nemsokára új fm-et.... ott is ilyen rosszul fog fordulni? Mert történelmileg nem volt ez ilyen rossz, ha jól olvastam... (jó nem volt egy spitfire, de ami most van az túlzás....)

Tudod, csak a titoktartáson belül :Ds :Ds

Olyan történelmileg hűre csinálják, hogy utána úgy fordul majd mint az Ausztráliai 4 pótkocsis kamionok :lol: :lol:

medal

Ez az új Orosz-Német event egyszerűen röhejesen könnyű G-10-el... :D:D Szegény Oroszok... :lol:  :lol:   9 csata 1 vereség 0 halál 21 kill... :Ds  :Ds

Végre egy kis jó is kijut a németeknek.  :yes:

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal

Na jó azt hiszem én most bejeztem egy időre a játékot... gunpodos f4-el egész tárat La5-be ürítettem semmi baja nem lett majd kolléga egy lövésezi azután az ellen engem 1 lövésez... ez megy már nyár közepe óta, így nem lehet játszani, már semmi örömöt nem okoz a játék, én egész tárakat lövök ki hatás nélkül engem rendszerint egy lövéseznek, majd talán egy következő javítás után vissza nézek, addig is jó játékot akinek még vannak sikerei :salute:

medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.