gunpod?? én örülnék ha csak a 30mm-es belemenne már a propiba, azzal már boldog lennék, mert szépen nézett ki, hogy felülről végigfutott a 12mm+20mm a b-17 szárnyán, szép enyhe s betűben minden eredmény nélkül....

remélhetőleg a 30mm-essel ez megoldódik, a g6-on közelről működött mint állat.

Én csak a G10-re tennék a helyetekben gunpodot, a G6 gyengébb motorral van szerelve, azt még nagyon visszafogja. A G10 már elbírja. 

medal medal medal

A p47 jóóó éééérteem?

(már nagyon rám fért egy kis siker)

Fantasztikus joyal milyen betonstabil, egyáltalán nem billeg, és meglepően jól manőverezik....a nyóc 50-es meg nyóc 50-es.....ott nincs párdon.

medal medal medal

Egy jól sikerült BnZ tatktika (4 lelőtt gép (beau,mosuito, mustang mk1a, hurrican), és egy jól elrontott Bot bug a csata összesítése.... Érdemes megnézni, hogy hogyan szivat meg az AI azzal, hogy nem bombáz a saját gépünk Hardest Day-on, és az ellenséges AI 8k+ fölé ment..-.-

U.I: 3. képen a magasságot nézzétek ;)

medal medal medal medal medal medal

Másodjára találkoztam a Spit IX 'problémával'. Annyi volt, hogy 6 percig emelkedtem, beszélgettem az egyik FW190/A5 kollégával, hogy úgylátom, a sziluettek alapján 5 spit IX-el van dolgunk. Annyit mondott, hogy "csak emelkedjünk". Igen, 2 percre rá, 6000m-en voltunk nagyjából, 1500-al felettünk egy spit IX. Az FW190 annyi volt:

1,5 sec rázuhanás, egy sorozat nyomjelzők nélkül, és az FW190 égve robbant darabokra, meg sem mozdult. A következő én voltam... 6000m zuhanás közben tök simán közelített a spit IX, 109F4-el mentem, gunpodokkal. Az egyiket közel engedtem, kitértem előle, el sem talált. A másik jött, elkezdett lőni, rányomtam a kiugrásra... Már addigra úgyis feketére lőtte a szárnyam, még láttam, ahogy túlfut rajtam, mert gyorsabb volt, én meg kiugrottam. Így utólag nem tettem volna, nagy mindegy, ez csak egy játék.

Ja igen, Bulge volt.

medal

Hát igen, nekem folyamatosan ilyen csatáim voltak...10 perceket dobáltam ki az életemből értelmetlen emelkedéssel.Az még jobb ha nem kettő van fölötted, hanem az összes :Ds

De szerencsére úgy néz ki ez megoldódik a köv patchben,majd lesz más miatt idegeskedés :?s

Másodjára találkoztam a Spit IX 'problémával'. Annyi volt, hogy 6 percig emelkedtem, beszélgettem az egyik FW190/A5 kollégával, hogy úgylátom, a sziluettek alapján 5 spit IX-el van dolgunk. Annyit mondott, hogy "csak emelkedjünk". Igen, 2 percre rá, 6000m-en voltunk nagyjából, 1500-al felettünk egy spit IX. Az FW190 annyi volt:

1,5 sec rázuhanás, egy sorozat nyomjelzők nélkül, és az FW190 égve robbant darabokra, meg sem mozdult. A következő én voltam... 6000m zuhanás közben tök simán közelített a spit IX, 109F4-el mentem, gunpodokkal. Az egyiket közel engedtem, kitértem előle, el sem talált. A másik jött, elkezdett lőni, rányomtam a kiugrásra... Már addigra úgyis feketére lőtte a szárnyam, még láttam, ahogy túlfut rajtam, mert gyorsabb volt, én meg kiugrottam. Így utólag nem tettem volna, nagy mindegy, ez csak egy játék.

Ja igen, Bulge volt.

medal medal medal

De szerencsére úgy néz ki ez megoldódik a köv patchben,majd lesz más miatt idegeskedés :?s

Indulhat a szavazás, önök szerint mi lesz az új FOTM gép? A jelöltjeik nevét küldjék el a 1763-as emeltdíjas telefonszámra. A nyertesek közt agyvérzést, és szívrohamot sorsolunk ki.  :lol:

• Upvote 1

:lol: :lol: :lol:

Indulhat a szavazás, önök szerint mi lesz az új FOTM gép? A jelöltjeik nevét küldjék el a 1763-as emeltdíjas telefonszámra. A nyertesek közt agyvérzést, és szívrohamot sorsolunk ki.  :lol:

medal medal medal

Szerintem egy régi ismerőst köszönthetünk majd ebben a szerepben.

medal medal

dora? lala? most az oroszok copikáztak sokáig, szerintem a lala lesz a nyertes

És különben is az csak náci propaganda, hogy a németeknek jó gépeik voltak :Ds

Szerintem egy régi ismerőst köszönthetünk majd ebben a szerepben.

medal medal medal

Azt nem értem,ha Te tudod melyik akkor a team is tudja és akkor miért teszik be? ( gondolom el akarnak adni egy valaggal).Jòl láttam hogy a KI96 nak elég alacsony a szorzója?Már az árához képest...( persze ez még változhat)
medal medal medal

dora? lala? most az oroszok copikáztak sokáig, szerintem a lala lesz a nyertes

És különben is az csak náci propaganda, hogy a németeknek jó gépeik voltak :Ds

A lala az melyik? :?s  Am jó az új neved levy :good:

medal

A lala, az a la-5, la-7 stb..... régen volt egy nagy op la5 opness hullám, ezért gondolom, hogy megint lesz hasonló.(vagy yak....).

Ja köszi, azért változtattam nevet, mert kb 99%-ban megdöglök a csatákban. ex=extinction, kihalás kipusztulás :Ds

Az kizárt dolog, hogy a németek kapnának valami okosságot.... az fw109 új ágyúi......hááát azok meg csak 150 méteren belül hatásosak, mert gyenguci a lőszer.....bnz-nél eléggé prónak kell lenni ha 150 méterről nyitsz tüzet.Nem véletlen szereltették ki azt a gépágyút a derék német pilóták.

A lala az melyik? :?s  Am jó az új neved levy :good:

medal medal medal

Találó név lett :lol: :lol: :lol:  Már látom a sok rammolót mert próbálnak közel maradni minél tovább csak aztán nem tudnak kitérni. :facepalm:

medal

Csak 2 észrevétel az új patch-ről, 4 kört tudtam menni, mivel ennyire volt időm:

-a bf109e1 nagyon állat, nagyon jól lehet vele manőverezni, a géppityuk közepesek, nekem működtek.

-a p-39 soso, 1 kört mentem vele, mintha elmebetegebb lenne.

-az új la5 tetszik(de döglik a motorja, csak a szokásos).

-az event mod zseniális, nincsenek csúnya meglepetések beau szarok, meg egyéb túl-op gépekkel, szerintem ezentúl a sima hb-t hanyagolni fogom....az is fasza, hogy több lóvé jön be(majdnem lepetéztem amikor kiírtam mennyit kaptam egy lelőtt gépért az la5-el....)

medal medal medal

Csak 2 észrevétel az új patch-ről, 4 kört tudtam menni, mivel ennyire volt időm:

-a bf109e1 nagyon állat, nagyon jól lehet vele manőverezni, a géppityuk közepesek, nekem működtek.

-a p-39 soso, 1 kört mentem vele, mintha elmebetegebb lenne.

-az új la5 tetszik(de döglik a motorja, csak a szokásos).

-az event mod zseniális, nincsenek csúnya meglepetések beau szarok, meg egyéb túl-op gépekkel, szerintem ezentúl a sima hb-t hanyagolni fogom....az is fasza, hogy több lóvé jön be(majdnem lepetéztem amikor kiírtam mennyit kaptam egy lelőtt gépért az la5-el....)

Örülök, hogy végre tetszik valami.  :lol:

medal medal

Előfordulhat...... inkább az lehet, hogy event modban csak a korszaknak és az adott csatának megfelelő gépeket kell kerülgetni...Semmi OP rajzás, ez már plussz pont.

Meg az eddigi tapasztalat az volt, ha valami fm-hez hozzányúltak, akkor az a gép sokkal rosszabb lett.

Valaki meghackkelte a Levy gépét! :-)

Szerinted én nem csodálkozom? :Ds

Eddig is bevallottam ha valami jó akkor azt is, ha valami sza***r volt akkor azt is.

Most kellemes meglepetés ért.

Örülök, hogy végre tetszik valami.  :lol:

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.