Hát srácok azt hiszem tényleg nem nekem való a HB, bármivel repülök, bárhogyan, mindig az a vége, hogy megjelenik felettem valaki és sehogy sem tudom lerázni kikerülni és le is szed, hiába akár 10 percnyi emelkedés. Nem tudom, hogy én vagyok ennyire béna vagy csak szerencsétlen, de tuti, hogy többet én Hb-ba be nem megyek... :(s

medal

Na, ezzel is elbüszkélkedhetek! :)s

[attachment=25883:dora.jpg]

De, hogy addig min kellett keresztülmenni...!! :?s

Egy élmény volt...  :facepalm: 

Most pedig egy hét szünet következik, mert az agysejteknek regenerálódni kell! :Ds 

medal medal medal

Gratula!

Ha rám hallgatsz ne erőltesd a d-13-at még valamilyen javításig, ma gyakorlón kipróbáltam, és olyan kecsesen repül mint egy féltégla.

Az fw190a5 hozzá képest egy Besenyei Péter, pedig annak is érdekes az FM-je..

De próbáld ki, szerintem most borzalom a gép...

Na, ezzel is elbüszkélkedhetek! :)s

attachicon.gifdora.jpg

De, hogy addig min kellett keresztülmenni...!! :?s

Egy élmény volt...  :facepalm:

Most pedig egy hét szünet következik, mert az agysejteknek regenerálódni kell! :Ds

medal medal medal

Ez sajnos így van. Valahogy nagyon nem akar fordulni, az immelmann lehetetlen vele, és képes bármikor dugóhúzóba esni, de ezt egyszer már leírtam. Meg azt is hogy nem vágom ezt miért lehet megvenni prémium gépként, i mean milyen megfontolásból kérnek ezért 19.97 eurót ??? Semmire nem jó !!!

Én megbántam hogy kiadtam rá ennyi pénzt, de ha megcsinálják és HASZNÁLHATÓ (nem csak repülhető) lesz akkor megbocsájtok.   :beee:

medal medal medal medal

szomorú :(

de legalább lenne olyan opció, hogy visszavásárolják aranyért cserébe...

aztán fene tudja, lehet egy következő patchben meg ez lesz a hónap gépe, csak hogy kárpótoljanak. és akkor majd mindenki Dorat repül a Spitek meg majd anyáznak, nerf, nerf!

:Ds

Nekem jobb volt, 1 spit jobbra fenn 1000 méteres magassági előnnyel, 2 spit balra fenn ua magasságon 2 spit jobbra, balra 200 méterrel alattam, 1 meg jött azonos magasságon....Na akkor most gépészkedj........... j betű 3 mp byebye....(az egyik már kezdett a nyakamba esni, de nem tudtam menekülni sehova, mindenhol spitek voltak)

"Szerencsére" ez g6-al volt...

A pumásoknak meg kiadták, hogy csak op gépekkel lehet repkedniük, vagy beau-val, vagy spit9-el találkozom velük.....hááát.....

Az nem lenne rossz. Pont az előbb nyomtak le Bulge-on, 3 Spitfire a semmiből, fentről. Persze hogy a G-6 azonnal szétesett...

medal medal medal

Typhoon nagy sebességnél lomhán fordul, nagy magasságban 4000+ szintén. 109-esek jobbam nyerik vissza az energiát.

Nagy sebességnél a typhoon lomha lassan manőverezik, és ez a lényeg.

f4-el már nem szabad bevállalni fordulóharcot alacsonyan kis sebességnél, mert legyak.A typhoont meg lehet fogni.. nincs ellene kifogásom az nem spit 9.

Apropó ilyet még nem láttam koreát a földi célokat 6 perc alatt kipucolta jópár tu-2......... semmit nem lehetett tenni :Ds

medal medal medal

Apropó aki azt mondja, hogy az fw190 az istenkirály energy fighter, coool....... az ha teheti próbálja ki a p-51-et...... wazzeg.... az brutálisan nyeri vissza a magasságot. jó gyengék a géppityuk, de ha ügyes vagy sok, vagy végtelen rácsapásod lesz...... fw190 nem ér utol, és jobban manőverezel nála, nem hintázik annyira mint a 190 joynál, és eszméletlen milyen G-ket bír ki a gép....

És még ennek sincs kész az FM-e, de sokkal barátibb mint a fóka família FM-je.

medal medal medal

p-47-re is azt mondják, hogy jóenergy fighter.

Apropó aki azt mondja, hogy az fw190 az istenkirály energy fighter, coool....... az ha teheti próbálja ki a p-51-et...... wazzeg.... az brutálisan nyeri vissza a magasságot. jó gyengék a géppityuk, de ha ügyes vagy sok, vagy végtelen rácsapásod lesz...... fw190 nem ér utol, és jobban manőverezel nála, nem hintázik annyira mint a 190 joynál, és eszméletlen milyen G-ket bír ki a gép....

És még ennek sincs kész az FM-e, de sokkal barátibb mint a fóka família FM-je.

medal

azt próbáltam alapon, nem rossz az sem, de a p-51 nagyságrendekkel jobb nagyobb sebességen,és jobban gyorsul,  amit meg gusztustalanul ki lehet használni :Ds .

Az a lényeg, hogy minimum 500 méteres magassági előnybe legyél, ott már nem érnek utol rácsapás után (g2 ,g6, fw190a5,190f8, ezek ellen igen , g10 el még nem találkoztam, de az lehet, hogy lehagy... orosz gépek, meg baromira nem rúgnak labdába...)

Jah chris002 ez HB-ra vonatkozik, arcadon már rég nincs tapasztalat :Ds

p-47-re is azt mondják, hogy jóenergy fighter.

medal medal medal

azt próbáltam alapon, nem rossz az sem, de a p-51 nagyságrendekkel jobb nagyobb sebességen,és jobban gyorsul,  amit meg gusztustalanul ki lehet használni :Ds .

Az a lényeg, hogy minimum 500 méteres magassági előnybe legyél, ott már nem érnek utol rácsapás után (g2 ,g6, fw190a5,190f8, ezek ellen igen , g10 el még nem találkoztam, de az lehet, hogy lehagy... orosz gépek, meg baromira nem rúgnak labdába...)

Jah chris002 ez HB-ra vonatkozik, arcadon már rég nincs tapasztalat :Ds

Hb-ra majd vissza térek, ha találtam olyan gépet 5-ös tier felett amivel tudok kezdeni valamit, sajna japán és amcsi gépek szárnyát mindig letöröm, német és orosz géppel csak repülő céltábla vagyok, valamiért sose tudok kitérni ha magasról rámcsapnak, angollal meg sokat kell várni, :crazy:

medal

Jaja én is a németekhez vagyok szokva és tördelem a japcsi gépek szárnyát.... na mind1 nekem sem tetszenek.....csak a ki61,az talán többet bír.

az amcsi gépek legtöbbjének még borzalmas a repülési modellje, baromira nincs kész, ezt a fejlesztők is elismerik.

Hb-ra majd vissza térek, ha találtam olyan gépet 5-ös tier felett amivel tudok kezdeni valamit, sajna japán és amcsi gépek szárnyát mindig letöröm, német és orosz géppel csak repülő céltábla vagyok, valamiért sose tudok kitérni ha magasról rámcsapnak, angollal meg sokat kell várni, :crazy:

medal medal medal

Jaja én is a németekhez vagyok szokva és tördelem a japcsi gépek szárnyát.... na mind1 nekem sem tetszenek.....csak a ki61,az talán többet bír.

az amcsi gépek legtöbbjének még borzalmas a repülési modellje, baromira nincs kész, ezt a fejlesztők is elismerik.

Nekem tetszenének, csak hát 500-nál már ha visszahúzod gyorsan akkor törik, ha meg szép lassan húznád akkora meg már a sebesség miatt törik le, szóval tessék szépen egy magasságon repülni :learn: :kamikadze:

medal

kb 18m/s kimaxolva ha oldalt emelkedsz akkor a németek, vagy a japcsik fölé kerülhetsz.

hol néztem én akkor a 17,3-at nah mind1 :crazy:  lehet aludnom kéne :facepalm: :lol:

medal

Van itt egy G-6 Youtube replay videóm. Tök jó lett, bár a hangerő kevés. Simán látható a B-17 lelövése, utána pedig egy bravúros negatív immelmann az F-8F előli menekülés közben. Ott a lángoló épületbe majdnem beleálltam, NAGYON közel voltam hozzá. Valamiért 3:26-nál átvált erre a "messzi" nézetre, anélkül hogy azt akartam volna. Ezt hogyan lehet megakadályozni ?

http://www.youtube.c...h?v=UiXXpI6ocRI

Az akció 2:35-nél kezdődik egy bal fordulóval.

Ps. : 20 millis gunpod rulez !!!  :Ds

medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.