Nem tudom g-10-em még nincs....

De azt mondják, hogy a g-10-el nagyon lehet cumiztatni a spiteket....csak drága....

én már tök jól ellennék a g-6-al is, csak ne lennének a spitek...... szegényke lassú, és lomha mint egy toronyház(még alap)....de nekem tetszik.

amit eltalálsz az széthullik....

és imádom a hangját a 30mm-esnek tuk-tuk-tuk-tuk-tuk..... baaammm

A d13 nak erősebb a fegyverzete, cserébe nincs FM-je, és sokkal rosszabbul emelkedik mint a g10.A g10-el(gondolom) jól lehet manőverezni, jól emelkedik...és vannak rá gunpodok, 20 és 30mm is...

Na, menjél, pihenj egy kicsit XD

Amúgy  G-10 jobb, mint a D-13?

medal medal medal

Igen elég régi, akkor még nagyobb hatósugara volt a bombáknak, ráadásul a füldi egységek is kupacban mozogtak. Ez amúgy Yer-2 100kg-os bombákkal. 

medal medal

ohh 2 nap alatt 40ezer ment el a mínuszos hb német körökre és még sehol sincs fejlesztésben az f4, fantasztikusan élvezhető most :good: :facepalm:

medal

f4 nagyon szépen repül...élvezhető lenne, ha nem lenne telenyomva spit9-ekkel...... ha megvan a gunpod menjél alacsony bombázó vadászatra... szétkapod őket pikkpakk.. pl b25, pe-2, tu2,il2 stb

vagy emelkedj a szélén és zuhanj rá a spitekre, vagy várd ki amíg lejjebb jönnek, rácsapnak a társaidra, oszt adj nekik(csak ez ritka sajna)

ohh 2 nap alatt 40ezer ment el a mínuszos hb német körökre és még sehol sincs fejlesztésben az f4, fantasztikusan élvezhető most :good: :facepalm:

medal medal medal

f4 nagyon szépen repül...élvezhető lenne, ha nem lenne telenyomva spit9-ekkel...... ha megvan a gunpod menjél alacsony bombázó vadászatra... szétkapod őket pikkpakk.. pl b25, pe-2, tu2,il2 stb

vagy emelkedj a szélén és zuhanj rá a spitekre, vagy várd ki amíg lejjebb jönnek, rácsapnak a társaidra, oszt adj nekik(csak ez ritka sajna)

Tényleg szépen REPÜLT most alig tudom irányítani, amint fordulni kezdek rángatózik, mint kisgyerek a játék boltban mikor nem kap meg valamit. Megnéztem már mindent, net,fps,ping,egér.. minden szar működik rendesen mégsem tudom irányítani és pluszban sokszor már 500km/h-nál letöröm a szárnyakat, magam sem tudom hogyan. :facepalm:

medal

Szerintem, ha eddig jó volt, menj végig újra a vezérlés beállítás varázslón, hátha elállítódott valami.

menu-controlls-controlls setup wizard lent balra

Tényleg szépen REPÜLT most alig tudom irányítani, amint fordulni kezdek rángatózik, mint kisgyerek a játék boltban mikor nem kap meg valamit. Megnéztem már mindent, net,fps,ping,egér.. minden szar működik rendesen mégsem tudom irányítani és pluszban sokszor már 500km/h-nál letöröm a szárnyakat, magam sem tudom hogyan. :facepalm:

medal medal medal

Németekkel AB-n általában harmadjára tudok nyertes csatát hozni, de a többiekkel lényegében elsőre sikerül. Felmerül bennem egy negatív diszkrimináció az  MM-től, de elnézést, ha nincs értelme annak, amit írtam.

De lehet én vagyok gagyi. Rég mentem németekkel.

medal

Szerintem, ha eddig jó volt, menj végig újra a vezérlés beállítás varázslón, hátha elállítódott valami.

menu-controlls-controlls setup wizard lent balra

De minden más gép müködik csak a 2 f4 nem? :Os

medal

ez nem az én érdemem, hanem a 2 109f4-é, hogy feltartották, majd le is lőtték a 2 spitet... nélkülük, csak fémhulladék lettem volna.

Az f4u-t, meg a p47-et nem nagy dolog kimanőverezni, még ezzel a tehervonattal sem :Ds

Szép. Gratula.

medal medal medal

Véégreee a kávédarálóval sikerült..... ennyit tud az átlagos vérpistike beau pilóta, 2 gépet én lőttem le, én voltam a 7 gép közül nem beauval.....

És 109e3-asokkal kergetőztem , és nem tudtak velem mit kezdeni :Ds

Aztán a játék úgy gondolta, hogy egy enyhe 5 fokos kanyartól megfelelő sebesség mellet nekem feltétlen szükséges a földtől 50 méterre beleesni egy dugóhúzóba.....csak pislogtam miért volt mert aerodinamikailag nem volt indokolt, nagyon finoman irányítottam a gépet.

medal medal medal

Uh. Na ez már nem semmi. Az egy bombázó repülő? Újra kellett tölteni a bombákat, vagy alapból kapsz annyit, amennyivel ezt a sok dolgot elpusztítod?

Gratula.  :good:

medal

Hát nem tudom, a bumerángon jobban reszelt a 4 db 7 mm-es, mint az f6f-en a 6db 50 es... a bumival több dolgot sebeztem meg könnyebben.Előfordulhat, hogy jobban zenél a 7mm rövidebb távon, értsd 300 méter alatt.

Csak én érzem hatékonyabbnak a 8db angol 7millist a 6db amcsi 12millistől? :lol: :lol: :lol:

medal medal medal

Az sem mindegy milyen lőszert tesztek a fegyverbe. A 7mm IT lőszerrel nagyon jó, a .50-es meg Universallal.

IT? az a tracer-es nem? :kamikadze:

medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.