Igen, a brit pályán ez klasszikus dolog, hogy a repterük ott van 10-en egy-két kilométerre, minket 2000 m magasra tesz be. Emelkedhetünk mint az állat, mire a város fölé érünk olyan 4-5000 méteren szoktam lenni. Akkor kezdenek jönni szembe 7-8000 méteren, én meg nézek ki a fejemből. Ja és eztán jön az egylövéses halál. Hát, szerintem nem sokan fognak a WT-vel kínlódni ha ez így megy tovább.

Igazad van, én sem szenvedek most vele. Várom a következő patch-et. (És inkább a tankokat) :good: .

medal medal

Arra Karácsonyig kell várni kb :)

Igazad van, én sem szenvedek most vele. Várom a következő patch-et. (És inkább a tankokat) :good: .

medal medal medal medal medal

Kollatiiiii fogynak a játékosok...... pedig Gardar egérrel, és jól nyomta, és sem vagyok már olyan lelkes light trollkodni járok be alacsony szinten ritkásan..

Intermausnak is telik a hócipője.....mi lesz itt?

Addig WoT. Meguntam a WT marhaságait.

medal medal medal

Új rekord!!! :lol:  :lol:  :lol:

A legjobb farmgépnek a B-25 mitchell j-20-at választom, egyszerűen zseniális gép  :salute:

Mindenkinek erősen ajánlom  :good:

medal medal medal medal medal medal

Kollatiiiii fogynak a játékosok...... pedig Gardar egérrel, és jól nyomta, és sem vagyok már olyan lelkes light trollkodni járok be alacsony szinten ritkásan..

Intermausnak is telik a hócipője.....mi lesz itt?

Mi lesz itt? Gyors csőd, megjelenés előtt. Én a WT helyében nagyon gyorsan hoznám a tankokat, sok játékos lenne újra kíváncsi a játékra.

Ami biztos, hogy addig nem költök több pénzt a Gaijin-ra, amíg nem fogom újra élvezni a játékot.  

medal medal

aztarohadt.... :Ds

Áááá tudod, Mickey mouse Ace vagyok  :Ps  :Ps

(Edit: N00b-ot átírtat ACE-ra.. :Os )

medal medal medal medal medal medal

YAY! Azthiszem van/volt valami bug a Golden Eagle-ek körül, ugyanis ma reggel 200-al több volt a hangáromban mint kellett volna. Ennek örömére gyorsan megvettem a BTD-1 -et és a boomerangot. Imádom ezt a játékot!!!!!  :Ds

És milyen a BTD-1?

YAY! Azthiszem van/volt valami bug a Golden Eagle-ek körül, ugyanis ma reggel 200-al több volt a hangáromban mint kellett volna. Ennek örömére gyorsan megvettem a BTD-1 -et és a boomerangot. Imádom ezt a játékot!!!!!  :Ds

medal medal medal

Fú, hát nagyon tetszik. Meg lehet szorongatni vele a Bfeket, meg az Fw190-t, csak az a baj, hogy kétszer is olyan csapatba tett be ahol két vadászgépre jutott 8 bombázó, az ellenfélnél meg csak vadászgép.  :Ds  De egyébként gyors, jól manőverezik -főleg magasban-, 6-7 ezer km körül nincs párja, jaaaaa és a legjobb: van rajta légfék, valaki mögém kerül kicsapom a légféket és huss, máris én vagyok mögötte.  8)s  

Jól indult a nap...az a hülye AI shoij fogta és belerepült a lövésbe.......killopás próbálkozás ai-tól de jóóóóóóó.....

aztán természetesen oneshotolt egy amcsi spit9....... értékelném, ha a lövészek legalább megpróbálnának rá lőni.....nem kell ám eltalálni, csak süssék már el azt a rohadás gépágyút...

medal medal medal

Levy: téged még az ág is húz, valami negatív örvénybe kerültél :D

egyébként kipróbáltam az angol gépeket (Spit Mk 2 és Beau VI.) HB-ban és eddig csak nyertem velük :)

pedig annyira nem is feszültem meg, csak úgy próbaképpen toltam.

érdekes, németekkel és oroszokkal valahogy nem bírok nyerni, vagy az MM áldásos szintkülönbség miatt nevetségesen könnyen nyertem. valamiért az angol gépekkel működik a dolog.

elkezdtem az amerikai vonalat is (egyelőre csak AB), Havoc és Kittyhawk nagy kedvenc, ilyen gyorsan még egyik másik nemzet gépeit sem fejlesztettem fel maxra. Havoc a nagy túlélő, szinte lelőhetetlen, utolérhetetlen, mindent kibombázok vele, 2-3 légigyőzelmet is csinálok vele.

Kittyhawk meg nem egy nagy fordulóharcos, mégis furdulóharban is aprítok vele. valamiért jobban működik a 6 géppuska, mint mondjuk a messzerek ágyúi és géppuskái.

ez is érthetetlen, annyira nem kedvenceim a felsorolt angol és amcsi gépek, elvileg (In Real Life) nem is voltak a legjobbak, ebben a játékban mégis nevetségesen maguktól működnek. épp csak annyit kell velük tenni, hogy ne zuhanj le és nyomd a lövés gombot, ha a célkereszt kb rajta áll az ellenfelen.

hiába, úgy látszik ez is olyan játék, hogy nem azzal kell játszani, ami tetszik, hanem azzal ami működik. :D

Levy: téged még az ág is húz, valami negatív örvénybe kerültél :D

egyébként kipróbáltam az angol gépeket (Spit Mk 2 és Beau VI.) HB-ban és eddig csak nyertem velük :)

pedig annyira nem is feszültem meg, csak úgy próbaképpen toltam.

érdekes, németekkel és oroszokkal valahogy nem bírok nyerni, vagy az MM áldásos szintkülönbség miatt nevetségesen könnyen nyertem. valamiért az angol gépekkel működik a dolog.

elkezdtem az amerikai vonalat is (egyelőre csak AB), Havoc és Kittyhawk nagy kedvenc, ilyen gyorsan még egyik másik nemzet gépeit sem fejlesztettem fel maxra. Havoc a nagy túlélő, szinte lelőhetetlen, utolérhetetlen, mindent kibombázok vele, 2-3 légigyőzelmet is csinálok vele.

Kittyhawk meg nem egy nagy fordulóharcos, mégis furdulóharban is aprítok vele. valamiért jobban működik a 6 géppuska, mint mondjuk a messzerek ágyúi és géppuskái.

ez is érthetetlen, annyira nem kedvenceim a felsorolt angol és amcsi gépek, elvileg (In Real Life) nem is voltak a legjobbak, ebben a játékban mégis nevetségesen maguktól működnek. épp csak annyit kell velük tenni, hogy ne zuhanj le és nyomd a lövés gombot, ha a célkereszt kb rajta áll az ellenfelen.

hiába, úgy látszik ez is olyan játék, hogy nem azzal kell játszani, ami tetszik, hanem azzal ami működik. :D

Tűzerőben számolhatsz nyugodtan így:

2 .50 Browning = 20mm ágyú

medal medal

Egy jó kör G4M1-el:

[attachment=24688:shot 2013.09.04 20.45.43.jpg]

A végén azt hittem, hogy le fogok zuhanni, mert egy La-5 szétlőtte a gép farkát.

Azonban szerencsém volt, mert miközben bénáztam a landolással, jött az üzenet, hogy lelőtték az összes ellenséges gépet! :lol:

medal medal medal

Még 1 jó kör Bf 109 G-2 vel!

[attachment=24726:shot 2013.09.04 23.48.33.jpg]

Na jó, tudom, hogy AI-t lelőni egérrel nem nagy dolog.

De nekem igen! :lol:

Majd ha lesz egy kis pénzem, akkor veszek egy joystickot és megyek FRB-re.

medal medal medal

Nekem tegnap indult jól 2.5 perc alatt ez bizony 147k lett volna prémmel .

ps: 2 spit is volt közte mind a kettő pilot kill :D

ok soha többet nem posztolok semmilyen eredményt...... :(s

Ami részemről jónak számít, vagy örülök neki , másnak egy átlagos nap az irodában..... :facepalm:

inkább megyek vissza bombázókat zaklatni az 50mm-essel

Nekem tegnap indult jól 2.5 perc alatt ez bizony 14k lett volna prémmel .

ps: 2 spit is volt közte mind a kettő pilot kill :D

medal medal medal

ok soha többet nem posztolok semmilyen eredményt...... :(s

Ami részemről jónak számít, vagy örülök neki , másnak egy átlagos nap az irodában..... :facepalm:

inkább megyek vissza bombázókat zaklatni az 50mm-essel

Nah :D a6m5- el azért sokkal könnyebb, legtöbb 110k fölötti köröm zero/dora/tu2-vel volt.  Némettel  szép eredmény. 

Tudom, hogy vigasztalni akarsz, de baromi nehéz belső nézetből(virtual cocpit), joy-al ,realisticon 1-2 gépnél többet lelőni..... én nem vagyok annyira pró, meg időnként egy kicsit türelmetlen vagyok.

egyébként eddig a rekordom a német welli-vel egy 120k kör a bomba nerf előtt... azóta baromira nem tudom ezt megközelíteni...

Nah :D a6m5- el azért sokkal könnyebb, legtöbb 110k fölötti köröm zero/dora/tu2-vel volt.  Némettel  szép eredmény. 

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.