Én most Ki-61-Ib-vel és A6M2-vel megyek, a szovjet repülőgépekkel most csak lezuhanni tudok.  :?s

shot20130816151352_zps81aede97.jpg

Nem nagy eredmény, de 9 darab nulla találatos meccs után ez nagyon jó volt. Következő patch-ig nem megyek szovjetekkel, mert csak viszik a pénzt. Még a MiG-3 is! :Os

medal medal

látom neked is bejövős a ki-61 :Ds

Én most Ki-61-Ib-vel és A6M2-vel megyek, a szovjet repülőgépekkel most csak lezuhanni tudok.  :?s

shot20130816151352_zps81aede97.jpg

Nem nagy eredmény, de 9 darab nulla találatos meccs után ez nagyon jó volt. Következő patch-ig nem megyek szovjetekkel, mert csak viszik a pénzt. Még a MiG-3 is! :Os

medal medal medal

látom neked is bejövős a ki-61 :Ds

Mindig szerettem, de eddig nem volt lehetetlen a szovjetekkel játszani, ezért kevés meccsen repültem vele. Most japánokkal játszom, kár, hogy IRL a szovjet repülőgépek a kedvenceim. 

medal medal

Én meg szépen visszaálltam Stuka G-2-re, aztán ocsoé farmolgatok vele, lazán és nyugodtan. Szépen lassan. Csak ne lenne ennyire lassú...  

:facepalm:

medal medal medal medal

mai 4-5 csata eredménye:

saját emberek lőnek le

killopások

rohadás egeres oneshotolós kisgyerekek......

Na fasza lesz ha még beszabadulnak a siemka kto pl játékostársak.....

Tudooom menjek FRB-ni....

medal medal medal

gondoltam kihozom a tu-2-est egy körre, már rég bombáztam ez lett belőle

(azért az baromi érdekes, hogy a peshka és a tu-2 majdnem ugyanaz a gép, mégis a peshkának valami borzalom az FM-je....a tu-2-vel meg vígan ellavírozok realisticon)

medal medal medal

Az első kör alapján nem számítottam túl sok mindenre ettől a géptől.....de a másodikra belehúzott  :Ds 
( na persze kellett hozzá, hogy az egyik fóka a rácsapás után az orrom előtt emelkedjen  :facepalm: )

medal medal

erre a művelt francia azt mondaná: lö f.u.c.k........

kezdem azt érezni semmi keresnivalóm ebben a játékban....

Az első kör alapján nem számítottam túl sok mindenre ettől a géptől.....de a másodikra belehúzott  :Ds 
( na persze kellett hozzá, hogy az egyik fóka a rácsapás után az orrom előtt emelkedjen  :facepalm: )

medal medal medal

Azért a 75k-s Battle Trophy se rossz :D

( na persze kellett hozzá, hogy az egyik fóka a rácsapás után az orrom előtt emelkedjen 

medal medal medal medal medal

öööööö tierbe tett.....

Szegény i-16 meg nem tudta, hogy ezzel realisticon jobban fordulok mint ő....

Grat szép kör lett :good:

medal

Ja köszi, rengeteg mázli volt benne, törzs , egyik szárny fekete volt :Ds  szerencsére a kormányszervek,motor sértetlenek maradtak.

Ilyen mázli nekem is jól jönne! :lol:

medal

én ma teljesen véletlenül lelőttem egy spit ix-et fw190f8-al... elaludt a a lelkem földközelben(sajna egy kicsit neki is mentem...,mondom, hogy nem megy még ez a bnz :Ps )

egy másikat is leszedhettem volna, de megsorozás közben(ebből is látszik milyen marha pontosan lövök) láttam hogy álló motorral vitorlázik a reptér felé...rögtön kifordultam,és otthagytam(később az ürge le is tudta tenni, pont elért a reptérig, pedig 5-6 km-re volt) nem szeretek mészárolni, még ha velem mindig azt csinálják......hááátha leesik az embereknek, hogy ezt lehet tisztességesen is játszani...

Én már 5 napja nem is repülök a németekkel.  :?s

medal medal medal

Imádom, hogy a Bf109 E-3mal 10 percig emelkedek aztán feltünnik fölöttem egy spitfire és egy rövid sorozattal egész gépemet feketére lővi..

medal

Igen, a brit pályán ez klasszikus dolog, hogy a repterük ott van 10-en egy-két kilométerre, minket 2000 m magasra tesz be. Emelkedhetünk mint az állat, mire a város fölé érünk olyan 4-5000 méteren szoktam lenni. Akkor kezdenek jönni szembe 7-8000 méteren, én meg nézek ki a fejemből. Ja és eztán jön az egylövéses halál. Hát, szerintem nem sokan fognak a WT-vel kínlódni ha ez így megy tovább.

• Upvote 2
medal medal medal medal

Sajna olyan a szerencsém, hogy mindegy merre megyek, tuti szembe jönnek velem :facepalm:

Van erz így. emelkedj másfele, ne egyből a frontra, hogy több magasságot nyerj.

Pontosan. Jóval felettem vannak mire oda érek és egy rövid sorozat után fekete az egész gépem, hacsak nem egyből a pilótámat lövik ki.

Igen, a brit pályán ez klasszikus dolog, hogy a repterük ott van 10-en egy-két kilométerre, minket 2000 m magasra tesz be. Emelkedhetünk mint az állat, mire a város fölé érünk olyan 4-5000 méteren szoktam lenni. Akkor kezdenek jönni szembe 7-8000 méteren, én meg nézek ki a fejemből. Ja és eztán jön az egylövéses halál. Hát, szerintem nem sokan fognak a WT-vel kínlódni ha ez így megy tovább.

medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.