Jump to content

AMX-50B (Surbaissé)

Nahaypowany naszą polską społecznością na FB postanowiłem go wyexpić pierwszego zamiast Focha. Działo z M103 na współkę do autoladerem. 19 solidshotów w bębnie, strzał między pociskami co 7 sekund. Brzmi fajnie, nie?

Nie? Co nie?

eh..

Tak jak jego odpowiednik może zaoferować jakiś pancerz, tak tutaj to jest loteria. Albo jakiś losowy APDS się dingnie albo nas przeleci na wylot.

7.7 BR, V era. Czyli hajla bajla na Leopardy gdzie no wiadomo, 303mm\23kg w kadłub równa 303*303 kawałków czołgu. Co do pocisków nie mogę się przyczepić, są okej. Zwrotność bardzo dobra, prędkość V-max jakieś 40kmh (niby 50 ale jednak takim kolosem ciężko się rozbujać, chyba że na "długiej", na Forsowaniu Renu). Jedyne co boli to walka na symulacji z T-62, IT-1 czy innym badziewiem. Ogólnie nie wiem czy 7.3 nie było by dla niego bardziej odpowiednie, chociaż tam by mógł rozdawać pożądne baty, na 7.7 jakby grał cały czas byłby rewelacyjny bo tu się czuje dobrze, na 8.7 już nie jest tak kolorowo. Szczerze nahaypowałem się okropnie na niego, teraz dopiero w konfrontacji z twardą rzeczywistością, czuć że było to troche.. na wynos. Jednak z bitwy na bitwę jakoś go ciut lepiej ogarniam. Pozytym wygląda strasznie jak "badass" i wrogowie nie więdzą że mamy 19 bagietek wysyłanych co 7 sekund tak więc nie raz, czy dwa udało mi się złapać T-54 na close combat. Takie 7\10 z lekkimi wzrostami. 

• Like 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Lancetti said:

Osobiście mi sie podoba karcenie Mausów na close combat. Jednak to tylko na 7.7

No cóż, taki fun-tank niz jakis specjalnie uniwersalny czolg do bezstresowej gry

Wiesz mniej więcej ile Ci zajmie zrobienie Foch'a 50? Siedzę właśnie na AMX M4, zaraz zbadam 13 75 i zostanie mi pelotka, lorrein 40t i ten niszczyciel. I tak myślę, że ten Foch mógłby być lepszy od tego magazynka głównie przez swój pancerz i BR 7.3.

Dodam jeszcze, że istniała jego druga wersja, a mianowicie: AMX 50 Surblindé lub Char 50t B.

amx-50-120-6.jpg

No i istniała jego wersja T.O.A

AMX_50_120.jpg

amx-50-120-4.jpg

Edited by DukeNukem64
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Kupiłem talizman na Lorkę40t, wiec drzewko do Beczki na symulacji w trzy dni udalo mi sie zrobic. Mam Amx-13 XD.11 jednak w moim przypadku gra mi sie nim przeciętnie. Moze jakby mial wiecej kucy... ale tak to do Focha zostalo mi nie wiecej jak 20k XP. Plus ze moduły sa na przecenie a Golden Wagerów mam parę to bedzie szybkie expienie podzespołów. Jednak faktycznie, zbyt duzo oczekiwałem od 50B.

Foch słyszałem od paru ludzi ze nawet fajny jako ruchoma ściana.

Edited by Lancetti
  • Like 1

10 minutes ago, Lancetti said:

Czekam w takim razie na twoją opinię, a może i nawet film taki jak do Lorrki 40t :D. Wątpię abym go wbił albo AMX 50 120 w co najmniej 2 tygodnie, tak więc mam jeszcze dużo czasu do wybrania jego, albo AMX 50 120.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Dla takich strzałów się gra Francą:Bayan:

Pierwszy pocisk w lufe, drugi w pod działo a biedne czołgi poniżej 7 sekund przeładowania nie są w stanie nic zrobić. Chociaż i tak moim zdaniem lepiej zostać na B.R do 6.7.  

@Mr_Dumplin_Popo zastosowałem się do Twojej rady Bimbos, granie tym jak medem sprawia więcej frajdy. Jedziesz na drugim biegu tempomatu żeby mieć "jakotako" stabilizację i hurra na przeciwników. Reakcje ewaporyzowanych Leopardów, IS-6, IS-4 jak i Conqów, bezcenne, choć i tak Lorrka na 7.7 była by lepsza  :DD

"Graj czołgiem ciężkim jak medem majac pancerz jak light" 

5a429c8c27903_shot2017_12_2619_57_46.thu

Edited by Lancetti
  • Like 1

On 24.12.2017 at 7:00 PM, Lancetti said:

Kupiłem talizman na Lorkę40t, wiec drzewko do Beczki na symulacji w trzy dni udalo mi sie zrobic. Mam Amx-13 XD.11 jednak w moim przypadku gra mi sie nim przeciętnie. Moze jakby mial wiecej kucy... ale tak to do Focha zostalo mi nie wiecej jak 20k XP. Plus ze moduły sa na przecenie a Golden Wagerów mam parę to bedzie szybkie expienie podzespołów. Jednak faktycznie, zbyt duzo oczekiwałem od 50B.

Lorką nawet  fajnie się gra ale dlaczego do diabła ma ona takie wysokie koszty naprawy?. Ponad 11.000. Żaden inny czołg nawet wyższej ery nie kosztuje tak drogo.

Edited by Druith
medal medal medal medal medal medal medal medal

5 minutes ago, Druith said:

Lorką nawet  fajnie się gra ale dlaczego do diabła ma ona takie wysokie koszty naprawy?

Bo ma 100mm i magazynek. Do tego jest szybka i ma bardzo fajną prędkość do tyłu. Trzeba się cieszyć, że nie są to koszty naprawy jak T95 na AB - 29k, lub Ferdinand na AB - 20k.

Sam nią teraz gram i przez tą prędkość 20km/h do tyłu pojazd wydaje się, że nie posiada jakiś mega szczególnych wad.

Edited by DukeNukem64

Pancerz na RB teoretycznie nie ma znaczenia, bo i tak każdego możesz oflankować.

Poza tym nie ma czołgu idealnego który byłby mobilny do tyłu i do przodu, miał świetne działo i miał dobry pancerz.

Ten czołg ma wszystko oprócz dobrego pancerza, dla mnie na RB to wystarcza aby czołg był bardzo fajną maszynką :good:.

Edited by DukeNukem64

Dlaczego na przekroju jest o 8 pocisków więcej niż podają dane? Magazynek mieści 19 pocisków i drugie tyle powinno być rozmieszczone po czołu. Nie wiadomo czemu 8 dodatkowych pocisków zostało wymodelowanych w samym centrum kadłuba przy mechaniźmie podnoszenia działa. Dziwna sprawa

medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 3 weeks later...

Moje słowa się potwierdziły, a przynajmniej dla siebie samego :lol2::

20180128174823_1.jpg

20180128174826_1.jpg

Downtier, ale biorąc pod uwagę, że Tiger 2H ma mnie i tak na hita jak umie grać można by to nazwać czymś podobnym do 8.7.

SurBias, zawsze w moim serduszku <3.

Edited by DukeNukem64

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...