Jump to content

01321.jpg

Pierwsze spostrzeżenia z perspektywy AB:

Z tym cienkim jak żyletka pancerzem i słabą penetracją ktoś umieścił to coś w grze na BR 2,7. Z racji tego, ze zwykle walczymy na od 3,0 do 3,7 z tym BR jesteśmy bici z każdej strony.

Mobilność tragiczna, do tego wieżyczka dowódcy z KM wystaje mocno ponad ten pojazd co pokazuje nas zanim sami będziemy w stanie wymierzyć do innego czołgu. Dodatkowo czołg ma coś zbugowane bo potrafi podskakiwać podczas celowania nawet gdy stoimy na zwykłej ziemi. Dzieje się to zwykle przy ujemnej elewacji.

Zalety?: "długo by wymieniać" ale jedyna która mi przychodzi do głowy to bardzo dobra elewacja ale z racji częstego podskakiwania gdy ją mocno wykorzystujemy, rzadko przydatna.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Jak dla mnie to działo jak i reszta czołgów francuskich I i II ery to porażka przez duże P. Próbowałem tym grać ale widzę że chyba to nie ma sensu. Pociski jak z ziemniaka i to małego, pancerz nie istnieje. To działo i oba char B1 mnie strasznie irytują. I nie mówcie mi że nie umiem grać, po prostu Gadzina uraczyła nas takim oto francuskim g..........m na gąsienicach i z uśmiechem patrzy jak grupa napaleńców wali głową w mur.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Guest

Jest za słaby na 2,7 AB . Po kiego  też zawyżać nim sobie  B1   . 2,7 to martwa półka 

Spadnie do 2,3 bo nikt nim nie będzie grał .

Poczekamy na statystyki , ale podejrzewam zero absolutne w AB.

Guest

Podejrzewam że to nie pancerz go zawyża .

W końcu jest to blacha taka sama jaką mają rezerwy :lol2: FCM36 składa się nawet od strzałów innych rezerw :lol2:

Chyba  te 2,7 jest z powodu posiadania niby "atomowego działa na APHE" 

Tyle że leszy atom   mają inni nawet na 2,0 (np. chi-ha kai)

Krótko mówiąc nie wiem co za idiota wymyślił mu  mu te 2,7 :facepalm:

Lepiej dać sobie z nim spokój do czasu spadku BR-u ,bo  masochizm też ma swoje granice .

Na każdym trybie niedomaga. 2.7 to zdecydowanie za wysoko. Nie dałbym mu więcej niż 2.0.

- 40mm pancerza to nie jest dużo nawet na 2.0,
- armata do wybitnych nie należy, 73mm penetracji w najlepszym wypadku to porównywalnie tyle, ile oferują rezerwy,
- weakspot na dachu w formie garnka dowódcy też mu nie pomaga,

- mobilność nie pozwala mu odpowiednio szybko zająć pozycji.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Ciekawa sprawa przed chwilą nim grałem i ubiłem 5 ciu w tym 2 x Pz III na AB. Grało się (nie jak zawsze - buła i do garażu) ale fajnie i tu nagle - Nie... nie... Gadzina musiała coś spie......ć. Wjechałem nim w lej po bombie na środku strefy w europie wschodniej i nie byłem w stanie z tego leju wyjechać. Działo zaczęło mi pływać na boki jak łódka a gąsienica zachowywała się jakby czołg stał na lodzie i nie był w stanie wyjechać z łagodnego zagłębienia, ani do przodu ani do tyłu. Na szczęście bitwa się skończyła i z 5-cioma ustrzelonymi ofiarami bez własnej straty znalazłem się na ....... 13 miejscu. Dobrze że chociaż wygraliśmy. Podsumowując - Działo totalnie do naprawy przez programistów gadziny a przede wszystkim do obniżenia BR.

Edited by WROwesku
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 8 months later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...