Jump to content

Ogólna dyskusja i opinie o francuskich czołgach

• 1 month later...
On 17/01/2018 at 21:49, janosiqq said:

Ta gra już nie ma szans być realistyczna, ani tym bardziej historyczna (choć kiedyś miała taki potencjał), a nastawiona jest na szybki zysk. Premki, premki...wincyj premków. Nie masz się więc o co martwić. Ludzie którzy by chcieli tę grę usprawnić, poprawić i którzy mają spore pojęcie w tym temacie są skutecznie i systematycznie zniechęcani do tego np. @Godman_82

Najlepsza epoka tej gry to jak były tylko rosyjskie i niemieckie czołgi i moment w którym po patchu Tiger I był nieprzebijalny od przodu przez praktycznie wszystko z swojego BR. Co prawda potrwało to tylko tydzień ale to była najlepsza chwila dla tej gry.

• 4 months later...

Ostatnio chyba znerfili amunicję francuskich Shermanów tak delikatnie - ale wku..a:zlo:, bo nie mogę nikogo zabić na strzała nawet z boku. FL10 czy SA50 - trzeba dwa albo trzy razy walnąć. Do tego Pz IV F, G, H, J nie mają problemu na duże odległości z przebiciem mnie od frontu - a ja mam :crying:. Dla pocieszenia Tygrys I jakoś zaskakująco łatwo daje się zabić :dntknw:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...