Sign in to follow this  
Dzsigolo_Lanty

Francia harckocsik

What’s the top priority - Italian ground vehicles or French ones?

SnailW.png Answer: I will not answer that now, but there will be an announcement soon... follow the news!

Tehát hamarosan jönnek.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

29 minutes ago, Dzsigolo_Lanty said:

What’s the top priority - Italian ground vehicles or French ones?

SnailW.png Answer: I will not answer that now, but there will be an announcement soon... follow the news!

Tehát hamarosan jönnek.

Kellenek is, meg a többiek is, alig van jármű a játékban...

medal medal

17 minutes ago, KjisszHUN said:

én örülök. A Sharmant meg is veszem.

Csak óvatosan. A francia tankok a háború alatt és után nem voltak túl páncélozottak. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

14 minutes ago, Dzsigolo_Lanty said:

Csak óvatosan. A francia tankok a háború alatt és után nem voltak túl páncélozottak. 

Japók se aztán szeret patogni róla a lövedék, meg hát a franciáknak az ágyújúk voltak jók.

medal medal medal medal medal medal medal medal

5 hours ago, KjisszHUN said:

Japók se aztán szeret patogni róla a lövedék, meg hát a franciáknak az ágyújúk voltak jók.

Nem az ágyú a lényeg a lőszer amit ki lő. :D Ne hogy olyan legyen mint a Brit tankok, TNT nuku, csak egyesével szedik ki az embereket, viszont tárazás elég gyors.  Bár egyedi jellemzői közé tartozik a francia harckocsiknak a lengőtorony vagy revolvertáras, automata töltőberendezés. Ezzel mindenféle képen lehet operálni. :) 

11 minutes ago, Dzsigolo_Lanty said:

Nem az ágyú a lényeg a lőszer amit ki lő. :D Ne hogy olyan legyen mint a Brit tankok, TNT nuku, csak egyesével szedik ki az embereket, viszont tárazás elég gyors.  Bár egyedi jellemzői közé tartozik a francia harckocsiknak a lengőtorony vagy revolvertáras, automata töltőberendezés. Ezzel mindenféle képen lehet operálni. :) 

Nekem a Brit tankokkal semmi bajom. tier 3-tól ahogy kapnak apds-t kiválóak. De nem kell agodnod, mert a franciák normális löszerrel löttek, csak a britek voltak oda a tnt nélküli löszerekért :D Hát egy biztos, hogy tier 3 többségének lesz löveg stabilizátoruk, ami plussz pont a revolver táron kivül.

Edited by KjisszHUN

9 hours ago, air_fighter_hu said:

Remek lesz míg a tiger ágyúja össze vissza hintázik addig vmi nyamvadt amx 13 a hideg háborúból  már 3-at belém lőtt.....

6.7 lesz kb az amx 13 és a többi változata, 6.7-ben meg már nem kevés tanknak van löveg stabilizátor, lásd Britek. 

3 hours ago, KjisszHUN said:

6.7 lesz kb az amx 13 és a többi változata, 6.7-ben meg már nem kevés tanknak van löveg stabilizátor, lásd Britek. 

Tiger 1 H meg 5.7-es. Milyen jó is lesz majd. Nem elég hogy Shermant nem lát, még a 76-osok közül sem...

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

A Párduc tank KwK 42/ L-70 75 mm ágyú egy kicsit módosított verziója. Plusz 6 rakéta és megyen 65 km/h-al. 

https://warthunder.com/en/news/5149-development-amx-13-ss-11-en

1 hour ago, Dzsigolo_Lanty said:

A fejlesztési fa.

fr_tank_tree_eng(1)_107943c491f5fd7bb110

Ókéééé :D Most sikerült még egyszer meglepni :D Azt hittem csak azok a tankok lesznek az 1.75-be amik Dev-en voltak, de akkor ahogy látom jönnek azok is amiket vártam még. Légvédelemnél meg is lepődtem hogy csak 1 volt tudtam hogy bűzlik valami :D Na ennek nagyon örülök köszi hogy kiraktad :good:

Hát Reálba elég nehezen jászhatók az alacsony BR-es francia tankok. Lassúak, lomhák, nincs átütésük és a páncéljuk is kevés. Most először látom, hogy a Pz II egy Top tank :DD.  Bár a valóság is ez lehetett. A Somua S35 nagyon vártam, ennek már van páncélja átütése, de lomha mint egy maus. Talán, ha kifejlesztem a motort jobb lesz.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

13 minutes ago, cnrhs3 said:

Hát Reálba elég nehezen jászhatók az alacsony BR-es francia tankok. Lassúak, lomhák, nincs átütésük és a páncéljuk is kevés. Most először látom, hogy a Pz II egy Top tank :DD.  Bár a valóság is ez lehetett. A Somua S35 nagyon vártam, ennek már van páncélja átütése, de lomha mint egy maus. Talán, ha kifejlesztem a motort jobb lesz.

Bírd ki az ARL-ig. 4.0-ás tank, és olyan mint egy Jumbo :D Még 5.3-as tankok is alig tudták belőni. Tier 3-ban már a franciák nagyon jók. 

Elég sokat küzdöttünk a fiammal együtt a négyes-ötös rangú franciákért, és mire meglettek, a javítási költségük drasztikusan felemelkedett. Azelőtt a négyesben nemcsak keresési pontokat lehetett velük gyűjteni, de ezüstöt is. Most a hatos rangért megyünk, de a javítási kötségek miatt  a francia felsőbb kategóriások csak nagy odafigyeléssel játszhatóak, és a felszerelésük is elég sokba kerül. Az AMX-50 17 000-es javítási költsége a csúcs. Néha alacsonyabb rangról, vagy más vonalról kell pótolnom a veszteséget, ha nem ment jól a csata. 

A fejlesztők szerint játékon belüli automatikus mechanizmus a javítási költségek emelkedésének az oka, attól függően, hogy teljesít az adott tank a statisztikák tükrében. Tud erről valaki valamit, hogy mi várható ezen a téren? Másnak van ezzel kapcsolatban gondolata, vagy megosztani való tapasztalata?

Edited by akos76hu
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

3 hours ago, akos76hu said:

Elég sokat küzdöttünk a fiammal együtt a négyes-ötös rangú franciákért, és mire meglettek, a javítási költségük drasztikusan felemelkedett. Azelőtt a négyesben nemcsak keresési pontokat lehetett velük gyűjteni, de ezüstöt is. Most a hatos rangért megyünk, de a javítási kötségek miatt  a francia felsőbb kategóriások csak nagy odafigyeléssel játszhatóak, és a felszerelésük is elég sokba kerül. Az AMX-50 17 000-es javítási költsége a csúcs. Néha alacsonyabb rangról, vagy más vonalról kell pótolnom a veszteséget, ha nem ment jól a csata. 

A fejlesztők szerint játékon belüli automatikus mechanizmus a javítási költségek emelkedésének az oka, attól függően, hogy teljesít az adott tank a statisztikák tükrében. Tud erről valaki valamit, hogy mi várható ezen a téren? Másnak van ezzel kapcsolatban gondolata, vagy megosztani való tapasztalata?

Szerintem jobb, ha hozzászoktok, mert a rank VI bevezetésénél mondták, hogy a top tier nem arra való, hogy keressen vele az ember. Lehet nem szó szerint, de a lényege ez volt. Közelítve a VI. ranghoz ez egyre jobban érzékelhető. Szóval valószínűleg nem mostanában fog változni, főleg, hogy most volt nemrég egy gazdasági változtatás.

Lehet érdemesebb lenne betárazni ezüstből, hogy ne kelljen mindig visszaugrálni.

Edited by ThaisS
medal medal medal medal medal medal medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.