kheynom

Matchmaking a Battlerating (MM a BR)

Už to sice nemá cenu nějak řešit ale dávám tu screen kde je vidět chmelnice mezi letadly kde by asi být neměly.

F4U BR 3,0 ,Spit 2,3 ,P-40 2,7 . . .vs. Swordfish 1,0, I-15R 1,0 ,I-15 1,0 čili rozdíl mezi uvedenými je od 1,3 do 2,0 .

Ten co je nedemnou měl celkem tři I-15 ,ptal jsme se ho zda je ve squadu odpověděl No, psal jsem mu jestli má nějaký tank ve slotu, odpověď NO.Ostatní jsem už neřešil protože jsem mazal do bitvy abych taky něco urval.

Dávám to sem jen proto že Sváťa psal že to minimálně za půl roku nepotkal a mě stačila hned první a jedinná bitva kdy jsem jen chtěl kounout jaké změny jsou u LaGGu 3/11. Na víc bitev už nebyl čas.

Jde mi jen o to dokázat (oč jsme byl i žádán ) že nekacám a prostě takovou směs potkávám.

attachicon.gifMM v 1.45.png

Rotwi ... víš co znamená když je jeho squad zvýrazněn žlutě ? 

Frajer podle všeho vůbec nevěděl o co jde proto odpovídal NO  :lol:

medal medal medal

Rotwi ... víš co znamená když je jeho squad zvýrazněn žlutě ? 

Frajer podle všeho vůbec nevěděl o co jde proto odpovídal NO  lol.png

No já přesně tušil že někdo najde zas nějaké ,,ALE "

Pochopitelně onen hráč byl nesvéprávný na hraně diagnostikvané demence a nevěděl vůbec co dělá, stejně tak ti dva další  (další I-15 a Sword. )

Jenže ten ,,squad " jsem tam měl i já aniž bych v nějakém s někým byl.Je to ten do kterého tě to prskne bez tvé vůle při přihlášení do bitvy.Takže bych řekl  že jsem ho do té bitvy já zatáhnout nemohl, a ani nikdo jiný. Do té bitvy jsem vstupoval sólo sám za sebe, ostatně jako vždy. To že mě to pak mě to pak v bitvě k někomu samo přiřadí i když to mám přímo zakázané je jen další důkaz toho že to hochům moc dobře nefunguje.

Stejně tak je to s mými kamarády, v žádné letce nejsou, maj všechny letouny s Br 1,0 ,nikde žádný tank a přesto se dostanou třeba proti Harrikům jak Mk.I tak Mk.II.

Já tu naspal že třeba s LaGGem 3/11 nebo Jakem 1 potkám letouny co maj o 1,0 vyšší  BR a stejně tak tam mám takové co maj o 1,0 BR nižší a to v jedné bitvě.Nic víc nic míň .

Byl jsem vyzván abych takový nesmysl (a snad dokonce záměrnou lež ) dokázal a to jsem teď udělal . Stačila na to jedinná hra .Tím to pro mě definitivně končí.

Za chvilku po mě budete chtít abych zjišťoval i krevní skupinu jednotlivých hráčů.

medal medal

No já přesně tušil že někdo najde zas nějaké ,,ALE "

Pochopitelně onen hráč byl nesvéprávný na hraně diagnostikvané demence a nevěděl vůbec co dělá, stejně tak ti dva další  (další I-15 a Sword. )

Jenže ten ,,squad " jsem tam měl i já aniž bych v nějakém s někým byl.Je to ten do kterého tě to prskne bez tvé vůle při přihlášení do bitvy.Takže bych řekl  že jsem ho do té bitvy já zatáhnout nemohl, a ani nikdo jiný. Do té bitvy jsem vstupoval sólo sám za sebe, ostatně jako vždy. To že mě to pak mě to pak v bitvě k někomu samo přiřadí i když to mám přímo zakázané je jen další důkaz toho že to hochům moc dobře nefunguje.

Stejně tak je to s mými kamarády, v žádné letce nejsou, maj všechny letouny s Br 1,0 ,nikde žádný tank a přesto se dostanou třeba proti Harrikům jak Mk.I tak Mk.II.

Já tu naspal že třeba s LaGGem 3/11 nebo Jakem 1 potkám letouny co maj o 1,0 vyšší  BR a stejně tak tam mám takové co maj o 1,0 BR nižší a to v jedné bitvě.Nic víc nic míň .

Byl jsem vyzván abych takový nesmysl (a snad dokonce záměrnou lež ) dokázal a to jsem teď udělal . Stačila na to jedinná hra .Tím to pro mě definitivně končí.

Za chvilku po mě budete chtít abych zjišťoval i krevní skupinu jednotlivých hráčů.

Rotwi sorry,ale takhle to nefunguje ...

žlutý squad znamená že je v reálném squadu,ne v automatu,ale že je s nějakým kámošem ve squadu a ten jeho kámoš jak vidím má yaka-1 ( co tam má dál screen neukazuje) 

Pokud je tam swordfish... okej,ale nedokazuje to že ten dotyčný tam nemá třeba i toho hurricana

Já taky ještě nedávno ( ež jsem nasadil IL-28) jsem měl u ruských tier V tanků Po-2 jen tak ze srandy 

Celé je to o tom že se neustále někdo snaží vyvrátit jak ten MM funguje ... říká se že to nefunguje,že kámoš to taky viděl atd atd atd ... ale ještě to nikdo nescreenoval a to je k smíchu když se to "údajně" děje vlastně pořád ...

Prostě sorry,ale nedokázal jsi nic 

Edited by stormtroopercz
  • Upvote 2
medal medal medal

U letadle v hráčském squadu je v rozbalovacím okénku vidět, že i když má třeba tři letouny s BR 1,3, tak celkové BR může mít 4,0, pokud se dal do skupiny s jiným hráčem, který si vzal letadla s výsledným BR 4,0.

Po dvou týdnech se mi zatím nepodařilo objevit žádný případ, kdy by byl v bitvě někdo s BR vyšším o více než 1,3, ale kontroluju to dál.

Rotwi sorry,ale takhle to nefunguje ...

žlutý squad znamená že je v reálném squadu,ne v automatu,ale že je s nějakým kámošem ve squadu a ten jeho kámoš jak vidím má yaka-1 ( co tam má dál screen neukazuje) 

Pokud je tam swordfish... okej,ale nedokazuje to že ten dotyčný tam nemá třeba i toho hurricana

Prostě sorry,ale nedokázal jsi nic 

Tak to co píšeš je nějaká divočina alá Gaijin a jen další náznak toho že celé to nějak nefunguje. Protože já vždy a za všech okolností lítám sám. Nikdy jsem s nikým neměl záměrně vytvořenou  letku nikdy jsem se s nikým na společném hraní nedomlouval. A přesto jsem přesně v tomhle případě měl s dotyčným letku, když se pořádně podíváš jsem taky žlutý a měl jsem tam ten ,,štít " se stejným číslem 1 jako on (na screenu to není vidět ale na závěrečném výpisu jsem ho měl ) a jako má hráč nad ním. To pro mě znamená že nás to dalo dohromady právě až těsně před bitvou po výběru všech hráčů do bitvy. Ty dva hráče jsem nikdy neviděl a pokud je někdy někde potkal tak o tom ani nevím. Ostatní hráči, byť jsou ve skupinkách jsou už pouze modří ,jen my tři byli žlutí (štít s 1 ) tzn. squad.Jak potom chceš vysvětlit že jsem s nima byl ve squadu ? Já bych to vysvětlil tím že si to dělá co chce.

Ten se Swordem následně zdechnul na Fury ,co tam měl dál nevím moc jsem neměl čas to sledovat. Maximálně můžu kouknout na záznam s čím skončil on i ten druhej ( v podstatě třetí na dvouplošáku) co začínal taky na I-15.

A zdá se mi dost nelogické aby někdo ve slotech měl třeba Harrika jak píšeš a přitom se minimálně dvakrát nechal sundat zbytečně na popelnici se kterou nepřežil ani pár minut. Maximálně že by sbíral bobříky ,,Sestřelené kachny ". Co to tak nějak sleduju tak se drtivá většina hráčů snaží zničit co nejvíc nepřátel a sami pokud možno zůstat co nejdéle na živu. Nějak mi uniká smysl pižlat enemy dvouma kuláskama a ve slotu by mi hnil Harrik s několikanásobnou palebnou silou ,kterej mi notabene tahá celé BR a tím sestavu zbytečně nahoru .

A že by se hned tři takoví šílenci sešli v jedné bitvě ? Hodně nepravděpodobné.

Opravdu mě zajímá jak mi vysvětlíš fakt že ač mám squady přímo zakázané ,ve WT žádné přátelství a spoluhráče nevedu tak jakto že čas od času v nějaké skupině bývám ?

I když to je už mimo původní debatu.

Když to vezmeš kolem a kolem tak nakonec si můžeš vzít He-51 přihlásit se do bitvy a ono tě to vybere  do skupiny nějakého hráče co se právě přihlašuje do bitev s Migem 15 ? :-) (nadsázka )

Ale ono je to ve finále stejně jedno, Svatik napsal že za půl roku neviděl aby ve hře byly letouny jejichž vzájemný rozdíl BR je větší než +-1,0.A mě to přišlo hodně divné . Tady máte hned tři které mají BR menší než je to nejvyšší rovnou o 2,0.

Ale i to je f.u.k, já psal že to vídám a měl jsem to dokázat, vzhledem k tomu že to teď vidíte i ostatní tak bych to jako dokázané bral.

Co tedy vlastně nikdo nescreenoval ? Oni tam ti tři hráči na tom screenu nejsou vidět ? Nebo co tam vlastně podle tebe mělo být ?

Dál s tím ztrácet čas nehodlám, až příjdete na něco co bude podle vás 100% nezvratitelný důkaz tak dejte vědět a uvidíme . . . .

Edited by rottwi
medal medal

U letadle v hráčském squadu je v rozbalovacím okénku vidět, že i když má třeba tři letouny s BR 1,3, tak celkové BR může mít 4,0, pokud se dal do skupiny s jiným hráčem, který si vzal letadla s výsledným BR 4,0.

Po dvou týdnech se mi zatím nepodařilo objevit žádný případ, kdy by byl v bitvě někdo s BR vyšším o více než 1,3, ale kontroluju to dál.

Tak to je pro mě novina,protože i když čas od času jsem v nějaké skupině (mám u sebe štít s číslem shodným s jiným hráčem /hráči ) a kliknu na sebe tak mám pořád BR stejný, třeba 2,3 (Bf 110 a He 112 B-0 ) a už jsem měl skupinu kdy maník měl BR vyšší než já,tudíž podle toho co jsi napsal by ho musel zvýšit i mě.

Tedy pokud to tak jak píšeš nefunguje jen u těch předem domluvených a uzavřených squadů.

V každém případě ten týpek o kterém tu pořád píšu měl celkový BR 1,0 takže buď s nikým v domluveném squdau nebyl, jak sám tvrdil, a nebo mu jeho spoluhráč ( kterého by nepochopitelně zapřel ) přímo BR stejně nezvedl.

medal medal

Tak to co píšeš je nějaká divočina alá Gaijin a jen další náznak toho že celé to nějak nefunguje. Protože já vždy a za všech okolností lítám sám. Nikdy jsem s nikým neměl záměrně vytvořenou  letku nikdy jsem se s nikým na společném hraní nedomlouval. A přesto jsem přesně v tomhle případě měl s dotyčným letku, když se pořádně podíváš jsem taky žlutý a měl jsem tam ten ,,štít " se stejným číslem 1 jako on (na screenu to není vidět ale na závěrečném výpisu jsem ho měl ) a jako má hráč nad ním. To pro mě znamená že nás to dalo dohromady právě až těsně před bitvou po výběru všech hráčů do bitvy. Ty dva hráče jsem nikdy neviděl a pokud je někdy někde potkal tak o tom ani nevím. Ostatní hráči, byť jsou ve skupinkách jsou už pouze modří ,jen my tři byli žlutí (štít s 1 ) tzn. squad.Jak potom chceš vysvětlit že jsem s nima byl ve squadu ? Já bych to vysvětlil tím že si to dělá co chce.

Ten se Swordem následně zdechnul na Fury ,co tam měl dál nevím moc jsem neměl čas to sledovat. Maximálně můžu kouknout na záznam s čím skončil on i ten druhej ( v podstatě třetí na dvouplošáku) co začínal taky na I-15.

A zdá se mi dost nelogické aby někdo ve slotech měl třeba Harrika jak píšeš a přitom se minimálně dvakrát nechal sundat zbytečně na popelnici se kterou nepřežil ani pár minut. Maximálně že by sbíral bobříky ,,Sestřelené kachny ". Co to tak nějak sleduju tak se drtivá většina hráčů snaží zničit co nejvíc nepřátel a sami pokud možno zůstat co nejdéle na živu. Nějak mi uniká smysl pižlat enemy dvouma kuláskama a ve slotu by mi hnil Harrik s několikanásobnou palebnou silou ,kterej mi notabene tahá celé BR a tím sestavu zbytečně nahoru .

A že by se hned tři takoví šílenci sešli v jedné bitvě ? Hodně nepravděpodobné.

Opravdu mě zajímá jak mi vysvětlíš fakt že ač mám squady přímo zakázané ,ve WT žádné přátelství a spoluhráče nevedu tak jakto že čas od času v nějaké skupině bývám ?

I když to je už mimo původní debatu.

Když to vezmeš kolem a kolem tak nakonec si můžeš vzít He-51 přihlásit se do bitvy a ono tě to vybere  do skupiny nějakého hráče co se právě přihlašuje do bitev s Migem 15 ? :-) (nadsázka )

Ale ono je to ve finále stejně jedno, Svatik napsal že za půl roku neviděl aby ve hře byly letouny jejichž vzájemný rozdíl BR je větší než +-1,0.A mě to přišlo hodně divné . Tady máte hned tři které mají BR menší než je to nejvyšší rovnou o 2,0.

Ale i to je f.u.k, já psal že to vídám a měl jsem to dokázat, vzhledem k tomu že to teď vidíte i ostatní tak bych to jako dokázané bral.

Co tedy vlastně nikdo nescreenoval ? Oni tam ti tři hráči na tom screenu nejsou vidět ? Nebo co tam vlastně podle tebe mělo být ?

Dál s tím ztrácet čas nehodlám, až příjdete na něco co bude podle vás 100% nezvratitelný důkaz tak dejte vědět a uvidíme . . . .

Já ti nepotřebuji nic vysvětlovat ... ty jsi v tabulce žlutý vždy ... aby ne když se díváš sám na Sebe :) každej je žlutej 

ale na screenu je jasně vidět že ti dva hráči z ps4 mají squad a dál se nemá cenu o čem bavit ...

Já s žádný důkazem přicházet nemusím,protože vím jak ten BR funguje ... ty vy furt plácáte jak to nefunguje a jak se Vám každou druhou hru děje nějaká nepatřičnost,ale ještě to nikdo nebyl schopný odfotit ...

Ty s nikým v žádným squadu nejsi 

Edited by stormtroopercz
medal medal medal

...

Takže ještě jednou.

Pokud máš potřebu dokazovat jak MM nefunguje, podívej se na dvojici screenů co jsem postnul tady http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/198402-matchmaking-jak-to-funguje/page-3#entry3845623 a dej sem alespoň dva obdobné screeny kde bude vidět nejen s čím dotyční momentálně letěli, ale i co se jim do BR započítalo.

Co asi tak dokazuje tenhle screen?

[attachment=115510:shot 2014.12.22 17.27.55.jpg]

Jedině to, že dotyčný je blb. Na liště má letadlo s BR 4.7, celkové BR 4.3 a letí s érem jehož BR je 1.3.

Edited by JaSvatik1
medal

No tak to já mám taky jinou hru než ty. Protože rozdíl 1,3 mám nebo aspoň vidím u týmů naprosto běžně a poměrně často i vyšší. Pokud vezmu do AB lajnu ruských letadel se shodným BR 2,0 a u jiného hráče vidím výsledný BR 3,3 tak bude rozdíl asi vyšší jak 1,0. Těch screenů mám uložených několik. Ovšem ani to není úplně dokonalé protože můžeš udělat tak maximálně screen s čím kdo začíná,myslím tím přehled hráčů vstupujících do bitvy těsně před tím než ta začne,kde jsou vidět nicky a letoun s kterým hráč poletí.Přitom na nějaké dokazování bez možnosti smetení ze stolu by člověk musel otevřít svou sestavu (ukazuje to tři letouny ze všech ) a pak zároveň sestavu u ostatních hráčů, což je neproveditelné .

Pokud si někdo vezme éro s 3,7 a doplní to letadly s menším BR tak to stáhne na celkový minimálně 3,3 a v rámci +-1,3 už je jeho letoun s BR 3,7 proti 2,0. Vždyť i na YT dával uživatel tx141TX video kde to předvádí v praxi.A od té doby to není žádná vzácnost potkat.

A to úplně vypouštím (protože to i chápu ) situace kdy je asi málo hráčů.

S Bf 110 už jsem měl tu čest proti Bf 109F4 ,tam to neuhrajem ani na rozdíl těch popíraných +- 1,3 :-)

A to ani nebyla tzv. hluchá hodina protože nikdy nehraju jindy než mezi pátou a sedmou hodinou večerní.

Takže si vždy velmi rád přečtu teoretické články ale ve hře je vypouštím jako ne vždy fungující informace

Asi bude dobré se vrátit k tomu co jsem psal jako úplně prvně,viz. výše

V druhé větě píšu o rozdílu vyšším než je 1,3 ,ano uznávám je to má chyba, měl jsem zcela jasně napsat že se mi jedná o BR jednotlivých letounů ,ne celkový.

Další věta je tedy o celkovém ale to opravdu někdy mám já třeba na LaGGu a spol celkový 2,0 a enemy byl ve hře s FW 190 A4 a doplnil si to menšími letouny takže celkový měl 3,3 .Takže rozdíl 1,3 .ale na tom jsme se nakonec shodli že ten je,nebo ne ?

Přesně o tomhle doplňování letadel vyšších těmi nižšími jsem pak psal dál, tím se pak stane že se v bitvě potká třeba 2,7- 3,0 i s tím 1,0 .Dál jsem odkázal na video kde to autor ukazuje názorně.

Na tohle Svatik reagoval (nevím jestli se tedy nejednalo o nepochopení se a klidně beru vinu na sebe že jsem se asi tedy špatně vyjádřil ) že to za půl roku neviděl.

Následně jsem se ho výslovně a jasně zeptal ,cituji  : ,,Ok,takže ty jsi nikdy v Harriku II  nebo třeba Bf 110 nepotkal někoho kdo měl letoun třeba 3,0 a zároveň byl ve hře někdo na He-51 nebo Ki-10 ?"

Tady není moc prostoru pro omyl ve smyslu nepochopení se.

Na to nepřišlo nic ve smyslu ,,jo tohle jo ale já myslím něco jiného " pouze že to mám doložit. Což jsem včera udělal .F4U s BR 3,0 a na druhé straně I- 15 s BR 1,0 .

Rozdíl 2,0  ,tyhle dvě letadla se tam potkaly a přesně o tom jsem já psal a přesně to jsem taky doložil. Pokud jste odemě čekali něco jiného tak šlo o nepochopení se ,ale opravdu nemám potřebu dokazovat něco jiného než to co jsem řekl.

V každém případě pokud bych narazil na rozdíl vyšší než 1,3 v celkovém BR budu na to myslet a určitě dodám..

Strom : Aha, takže pokud jsem tě dobře pochopil tak pokud jsou tam dva,tři a víc hráčů co mají žlutý štít se shodným číslem tak je to předem uzavřený squad ,a pokud ho mají dva ,tři a víc modrý se shodným číslem tak je to squad sestavený hrou ? no vidíš to jsme třeba vůbec nevěděl a celá tahle výměna byla pro mě k něčemu dobrá.

Děkuji za vysvětlení,pokud jsem tě náhodou pobral špatně tak prosím o shovívavost a kdyby jsi ještě se mnou mohl ztratit minutku a vysvětlit to jak ,,lopatě ".

v každém případě hráč na Swordu a druhý s I-15 měli štíty modré a tak měli squad jinak než první dva hráči se žlutým.Takže z toho bych usuzoval že asi měli squad určený hrou ?

Dneska čtyři bitvy, pokud nebudu brát letouny samotné (Bf 109 E-3 vs. Ki-10 II ) tak celkový BR byl průměrně rozdíl + - 1,0 ,takže vše funguje tak jak má a je zalito sluncem.

Edited by rottwi
medal medal

Tak to je pro mě novina,protože i když čas od času jsem v nějaké skupině (mám u sebe štít s číslem shodným s jiným hráčem /hráči ) a kliknu na sebe tak mám pořád BR stejný, třeba 2,3 (Bf 110 a He 112 B-0 ) a už jsem měl skupinu kdy maník měl BR vyšší než já,tudíž podle toho co jsi napsal by ho musel zvýšit i mě.
Tedy pokud to tak jak píšeš nefunguje jen u těch předem domluvených a uzavřených squadů.

To samozřejmě nefunguje u letek vytvořených automaticky v bitvě, ale když si uděláš letku (přesněji "skupinu") s kamarády - pak se vám všem spočte z vašich nasazených letadel BR (v arkádě), a bitvě budete mít BR hráče, kterému vyšlo BR nejvyšší.

Takže když jeden hráč nasadí letadla 4.0, 3.3, 3.3 (výsledné BR bude 3.7) a druhý nasadí 1.3 a 1.0 (výsledné BR 1.3), tak první i druhý budou mít v tabulke v bitvě BR 3.7, i když u druhého to bude ukazovat třeba Nimrod 1.0, Gladiator 1.3 a pod tím BR 3.7.

Prostě je to poněkud obtížné, osobně bych byl raději, kdyby nechali BR hráče i BR skupiny rovné nejvyššímu BR použitého letadla/tanku.
  • Upvote 1

Děkuju za vysvětlení,počítám že se tahle informace může hodit i jiným hráčům.

To co popisuješ jsem viděl včera, letěl na ,,chmelnici " ve slotech měl uvedené další dvě ale celkový měl úplně někde jinde,říkal jsem si ,,aha ,asi někde tank " :-)

Mně se tedy celkové nikdy nezměnilo protože jsem nikdy neměl utvořenou skupinu .Jen tu náhodnou.

Trochu mně mate ještě to s tím ,,plným " štítem jak psal Mato ,ti dva ze screenu je sice měli žluté ale krom čísla prázdné .Ostaní taky pouze s číslem ale všichni modré . . . .

S tím celkovým BR souhlasím že bylo rozhodně lepší když se počítalo podle toho nejvyššího. Tohle počítané někdy hráči zneužívají a lze pak vidět i zajímavé věci.

Ten první BR systém mi přišel lepší . . .

medal medal

Trochu mně mate ještě to s tím ,,plným " štítem jak psal Mato ,ti dva ze screenu je sice měli žluté ale krom čísla prázdné .Ostaní taky pouze s číslem ale všichni modré . . . .

Jestli je ten štít plnej, nebo není, se blbě pozoruje. Nejjednodušeji to lze poznat tak, hráč z letky vytvořené před hrou má nad tím štítem "negaci", takovou zlatou vodorovnou čárku.

Edited by kheynom

Do prvního postu jsem doplnil změnu, která proběhla v patchi 1.45 a která se týkala skládání BR u tanků v arkádovém módu.

takze vraj nieje mozy vacsi rozdiel v br ako 1.3? blbost a tu mam dokaz tak som zvedavy co na to pan moderator, letel som s Ki-84 haie hajate br 6.3 a proti mne letelo F9F-2 panter br 8.3 rozdiel je v br 2 mozem aj poslat zaznam z bitvy , nebol som v letke tu je odkaz na screen dm-1114195905278.png takze asi klame pan moderator dokaz mam

medal medal medal

Pokiaľ sa nemýlim tak sa BR počíta tak že sa urobí priemer BR u troch strojov s najvyšším BR. Ak to tak nieje tak ma opravte. 

Takže keď ty si dajme tomu BR 6.3 a protivník má jeden JET a ostatné vrtuláky tak to bude priemer nižší. Ja za USA bežne lietam proti JETOM, a to mám BR 6.0 a nemám žiaden JET. 

PS: F9F-2 má BR 7.3  ;)s

Edited by HarperSVK
medal

Pokiaľ sa nemýlim tak sa BR počíta tak že sa urobí priemer BR u troch strojov s najvyšším BR. Ak to tak nieje tak ma opravte. 

Takže keď ty si dajme tomu BR 6.3 a protivník má jeden JET a ostatné vrtuláky tak to bude priemer nižší. Ja za USA bežne lietam proti JETOM, a to mám BR 6.0 a nemám žiaden JET. 

je to marný, je to marný, je to marný, ....... bu.gif

...

Mám pocit, že jakékoliv Tvé snažení něco vysvětlovat je odsouzeno k nezdaru. Psát je sice ve škole naučili, číst už ale ne.

• Upvote 1
medal

asi mas inu hru ako ja ked u teba je F9F-2 br 7.3 :) u na je 8.3 http://www.nahraj-obrazek.cz/dm-6141959504310.pngdm-6141959504310.png

dej normální screen kde je i něco vidět 

skus pouzit lupu v prehliadaci

:) nemam lepsi screen 

medal medal medal

asi mas inu hru ako ja ked u teba je F9F-2 br 7.3 :) u na je 8.3 

skus pouzit lupu v prehliadaci

:) nemam lepsi screen 

Spíš řekni, co jsi hrál za mód. Nahoře máš zvolené AB. Ale prohlížíš si BR pro RB.

hral som arkadu a u arkady ma F9F-2 br 8.3 a prohlzel jsem arkadu ne realistiku

mozem ti poslat aj zaznam ak by si chcel

Nemusíš, protože jsi se právě usvědčil. :yes: Při prohlížení stromu letadel si tam dole vpravo přepni ten přepínač na arkádové bitvy a zjistíš, že F9F-2 má v arkádě BR 7.3. Tím, že to tam máš teď přepnuté na Realistické, vidíš BR pro tento herní mód.

Nemusíš, protože jsi se právě usvědčil. :yes: Při prohlížení stromu letadel si tam dole vpravo přepni ten přepínač na arkádové bitvy a zjistíš, že F9F-2 má v arkádě BR 7.3. Tím, že to tam máš teď přepnuté na Realistické, vidíš BR pro tento herní mód.

ok mas pravdu ale teraz ideme na vypocet z mojich troch lietadiel s max br 6.3 6.0 5,7 je vysledok br 6 , takze ked on mal najvyssie br 7.3 stacilo mu mat v dalsich dvoch jetoch br 7.3 a nizsi  :) pekne to vychadza ale je to podla mna neferove ako ma clovek bojovat s vrtulakom proti jetom ked su o cca 200km/h rychlejsie nad tym by sa mal gaijin zamysliet nemyslis? 

medal medal medal

je to marný, je to marný, je to marný, ....... bu.gif

Mám pocit, že jakékoliv Tvé snažení něco vysvětlovat je odsouzeno k nezdaru. Psát je sice ve škole naučili, číst už ale ne.

Hele, jak se to vezme, už několik lidí to tu (i když to chvíli trvalo) pochopilo, to beru jako úspěch. Malé krůčky.  :yes:

ok mas pravdu ale teraz ideme na vypocet z mojich troch lietadiel s max br 6.3 6.0 5,7 je vysledok br 6 , takze ked on mal najvyssie br 7.3 stacilo mu mat v dalsich dvoch jetoch br 7.3 a nizsi  :) pekne to vychadza ale je to podla mna neferove ako ma clovek bojovat s vrtulakom proti jetom ked su o cca 200km/h rychlejsie nad tym by sa mal gaijin zamysliet nemyslis? 

To je diskuze do jiného tématu. Já jsem tu s názorem na tohle v menšině, ale mně nevadí potkávat prouďáky ve vrtulovém letadle. Naopak, třeba s Tempestem 2 radši potkávám F-80/P-80, než-li Tigercaty a Bearcaty/Dory. Pokud mluvíme o RB. V AB je to jedno, zrovna nedávno jsem hrál celkové BR 6.0 za Japonce v arkádě a stejně to je všechno jenom o headonech.

• Upvote 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.