kheynom

Matchmaking a Battlerating (MM a BR)

30 minutes ago, Ambassador_SVK said:

S tým tankom som si taktiež užil. Som sa cítil ako som posledne expil charioteera

Charioteer je vklidu celkem. ARL taky není špatné, ale až moc trpí na uptier.

medal medal medal medal medal medal medal

Jedna věc je jistá po updatu. Hra skládá MM na základě statistik hráče. Protože si nedokáži vysvětlit proč mám v týmu pořád takový vemena, který neuhrají absolutně nic. Opravdu se přilákala jen kvanta, ale kvalita je někde už dávno pryč. Škoda.

• Upvote 1
medal medal medal

Jak je možné, že MM sestaví bitvu, kde má nepřítel četu jasně složenou ze čtyř spolupracujících lidí ze stejného svazu (navíc mají všichni letadla v Top tieru) a my nemáme jedinou použitelnou četu. Dovede si představit, jak asi ta hra vypadá, když se musíte bráni čtyřem současně útočícím nepřátelům. Co je vám platné, že máte nejvyšší skóre v bitvě, když váš tým dokáže akorát pochcípat hned na začátku.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal

A když v té době není k dispozici žádná další skupina, kterou by mohl dát do druhého týmu, co má s tou skupinou čtyř hráčů dělat? 

8 hours ago, Jerson said:

A když v té době není k dispozici žádná další skupina, kterou by mohl dát do druhého týmu, co má s tou skupinou čtyř hráčů dělat? 

Řeknu ti to naprosto přesně, MM ji dá do týmu samé lopaty....

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal

A není to právě to co vždycky chceš u nepřátelského týmu? 

Milý Gaijine, vidíš někde v mém týmu 5,7 BR??? A to jsme museli v tomto počtu jít na tak "poměrně" velkou mapu? Nemohli jsme počkat minutku na další sedmičku??? :facepalm:

5aaec5c865a91_shot2018_03_1819_55_20.thu

medal medal medal

Rád bych zde dostal vysvětlení.. Jak je možné s 4.7 BR tankama. Potkat 5.7 BR tanky . Coz to by nebylo obvyklé, gaijin MM rád terorizuje. Ale co mě udivuje jak je možné že v enemy teamu jsem napočítal 11x FULL 5.7 TANKY. čily ty hráči měli ještě ve většině případů stockách v záloze další 5.7 tanky. Myslel jsem že když budu 1.0 BR up a jsem ten nejslapší článek, že tam mají být maximálně 4x hráči s 5.7 Tanky. Jak je to možné? Ono se něco měnilo? . Nemusím říkat že ta hra byla jasná prohra. 

medal medal

že tam mají být maximálně 4x hráči s 5.7 Tanky

Tak tohle nikdy na těchto BR neplatilo. Platilo to jen chvilku na BR 8,0 apak to zase zrušili.

Asi jsi si tenkrát nepřečetl podmínky.

1 hour ago, tomas_CZ said:

že tam mají být maximálně 4x hráči s 5.7 Tanky

Tak tohle nikdy na těchto BR neplatilo. Platilo to jen chvilku na BR 8,0 apak to zase zrušili.

Asi jsi si tenkrát nepřečetl podmínky.

Takže mi chceš říct že teda . S 5.7 tanky mohu potkat full 6.7 hráče čily třeba 10 z 16?? Podle tvé logiky? Je to možné? 

medal medal

To je uplne normalni, jel jsem mapu, kde jsme meli same T34-85 na BR 5.7 a protivnik same Centuriony mk.3 a FV 4202 BR 6.7.  Nebo 2 - 3 Chieftainy mk.3 a zadny tank z BR9 a oni 5 * T-64a. 

Edited by JarisBMW745Li_cz
medal

4 hours ago, LordVicious666 said:

Takže mi chceš říct že teda . S 5.7 tanky mohu potkat full 6.7 hráče čily třeba 10 z 16?? Podle tvé logiky? Je to možné? 

Ano je to možné.

A stává se mi to tak každou chvíli.

Bohužel to není moje logika, ale reálný fakt Gaijinu.

1 hour ago, LordVicious666 said:

To je teda řádná prasečina od Gaijinu. No jo no daň za malý počet hráčů. 

Odůvodnění. Nejsou hráči na příslušném BR :D = sereme na nějaký balanc v rámci MM ;)

medal medal medal

1 hour ago, Barro said:

Odůvodnění. Nejsou hráči na příslušném BR :D = sereme na nějaký balanc v rámci MM ;)

Což rozdílné BR, to není moc dobrý o jeden stupeň, ale, podle mě, je větší problém úroveň hráčů v týmu !!

Když si dáte tu práci a u každého hráče v obou týmech zjistíte jejich winrate, který sice ne stoprocentně, ale do velmi značné míry vypovídá o jejich schopnostech, tak se nebudete stačit divit :008:

Primitivním zprůměrováním zjistíte rozdíl od cca dvou do čtyřech až pěti (!) procent průměrného winratu hráčů v týmu !! To je po těch hrách, kdy po jedné až dvou minutách je rozhodnuto a končí obvykle poměrem 2:14 apod. Jestliže v jednom týmu jsou dvě třetiny až čtyři pětiny hráčů s w/n, často hluboko, pod padesát procent (nejsou výjimky hráči pod čtyřicet !), a v druhém týmu hráči vysoko nad padesát procent, tak je něco špatně... Ano, v realitě to je nesmysl - buď jsou vojáci vycvičení a je to dobrá armáda anebo jsou břídilové a jsou na hlavu poraženi.

Tady, dle mého pozorování, MM vůbec tohle neřeší - anebo jen okrajově.

Jinak ani bitva, kdy jste v tom lepším týmu není právě moc záživná... s pomalejším tankem se ani nedostanete "k lizu", protože "rychlíci" všechny ty chudáky trouby před vámi vystřílí....:B10:

Tady má MM ještě hoóódně co dohánět; a těch padesát až šedesát tisíc hráčů není, myslím, zase tak málo... Pravda, mnoho jich hraje střílečku zvanou Arkáda, že, ale...

medal medal medal medal medal

Pokud mluvíš o RB, tak tam neznamená winratio vůbec nic... Některé tanky mají díky balancu hry globálně v průměru 30% výher, jiné 70%, jako třeba ještě nedávno Centurioni, Caernarvorni nebo FV4202. Já mám ještě památku na doby kdy jsem expil Kingtigera WR kolem 30%. Protože v té době jezdil proti T-54 a IS-4 a žádný Leopard ani Maus ještě ve hře nebyl..

Edited by KGRP
medal medal medal medal medal medal medal medal medal

3 hours ago, LordVicious666 said:

To je teda řádná prasečina od Gaijinu. No jo no daň za malý počet hráčů. 

Není o počtu hráčů ale o velkém rozptylu BR, ten rozptyl byl dobrý když byla polovina tanků a ne dneska...

5 minutes ago, KGRP said:

Pokud mluvíš o RB, tak tam neznamená winratio vůbec nic... Některé tanky mají díky balancu hry globálně v průměru 30% výher, jiné 70%, jako třeba ještě nedávno Centurioni, Caernarvorni nebo FV4202. Já mám ještě památku na doby kdy jsem expil Kingtigera WR kolem 30%. Protože v té době jezdil proti T-54 a IS-4 a žádný Leopard ani Maus ještě ve hře nebyl..

Ano dost to zkreslují tyto anomálie, jenže pak se podíváš na celkové snažení u jistých jedinců a zjistíš, že to nebude jen tankem, MM atd. ale neschopností.

• Upvote 1
medal medal medal

1 minute ago, Barro said:

Ano dost to zkreslují tyto anomálie, jenže pak se podíváš na celkové snažení u jistých jedinců a zjistíš, že to nebude jen tankem, MM atd. ale neschopností.

Tak rozhodně ale ne podle winratia, ale třeba podle průměru zničených nepřátel na jedno nasazení..

medal medal medal medal medal medal medal medal medal

9 minutes ago, Barro said:

jenže pak se podíváš na celkové snažení u jistých jedinců a zjistíš, že to nebude jen tankem, MM atd. ale neschopností.

Je dobře, že si to uvědomuješ. :) 

• Haha 1
medal medal medal medal medal medal

7 minutes ago, Gavinny said:

Je dobře, že si to uvědomuješ. :) 

Teď přemýšlím jestli to myslíš na mě, což je blbost. Nebo na ostatní. Litovat je rozhodně nebudu a neschopnost neomlouvá. 

medal medal medal

1 hour ago, KGRP said:

Tak rozhodně ale ne podle winratia, ale třeba podle průměru zničených nepřátel na jedno nasazení..

To se rozumí, že těch parametrů musí být víc; ta hra generuje daleko více údajů o každém hráči, než Gaijin oficiálně zobrazuje...

medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.