Jump to content

Francia repülőgépek

4 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Amúgy találtam pár lelkes játékost aki p-51-el szívesen nekimennek a Me-262-ek. :D 

p-51-vs-me-262.jpg

Red-Tails560x350.jpg

Megfelelő topikot is találhatnál a posztjaidnak. Vagy csak én nem értem, mi köze van ennek a franciákhoz?

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Ha lenne külön opció a történelmi RB-re, akkor 3 probléma merülne fel:

1. a játékosok még inkább szétszóródnának,
  2. a járművek kb 2/3-a használhatatlan lenne, mert vagy ki sem jutottak a csapatokhoz, vagy nem is láttak ellenséges területet
  3. MM az életben nem találna annyi játékost, hogy elindítson egy csatát. Nem hiszem, hogy túl sok játékos menne csatába M4-gyel, ha tudják, hogy Tigrisek jönnek szemből. Még ha 5vs1 lenne a felállás, akkor sem, mert ki az aki szívesen megy be golyófogónak, hogy az 5. Sherman elég közel tudjon menni ahhoz az 1 Tigrishez?

Megfelelő topikot is találhatnál a posztjaidnak. Vagy csak én nem értem, mi köze van ennek a franciákhoz?

Ha már itt feltettél egy kérdést illik szerintem itt kibeszélni. :)  Vagy lehet nem ide kellett volna a történelmi RB-ét kifejtened ? :O  

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

7 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

Annyira ronda, hogy igénylem. Összesen 80 db készült belőle és családjából. :D:D:D 

• Bombs: 5,190 kg (9,240 lb) (F.222/2) 
  •  

p1.jpg

FÚúúú ez ilyen Pipstrello magasságokba emelkedik. nekem ez is tetszik, de én ugye az S81-et is nagyon szeretem meg tetszik :)

medal medal

• 3 weeks later...
  • 2 months later...
On 2017. 11. 05. at 4:24 PM, Dzsigolo_Lanty said:

Miért csak 1-2 idegen repülő került be a francia ágba, mint a P-63-as és F8F vagy AD-4, miért nincs P-38-as, F4U és még más ilyenjeik ?

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

15 minutes ago, Marcus9311 said:

Miért csak 1-2 idegen repülő került be a francia ágba, mint a P-63-as és F8F vagy AD-4, miért nincs P-38-as, F4U és még más ilyenjeik ?

Mert minek több copy paste usa nyavaja, az usa ágba is számomra túlsok volt az x-edik tipus csak 1 szériával késöbbi gép... fel is adtam őket,frainciákat meg el se kezdtem majd a fókával húzom őket néha néha.

medal medal medal medal medal medal

On 2018. 02. 01. at 3:57 PM, air_fighter_hu said:

Mert minek több copy paste usa nyavaja, az usa ágba is számomra túlsok volt az x-edik tipus csak 1 szériával késöbbi gép... fel is adtam őket,frainciákat meg el se kezdtem majd a fókával húzom őket néha néha.

Egyetértek.... Nekem is elegem van a sok copy járműből.. Tankok, és repülőkkel egyaránt... 

Edited by KjisszHUN
medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 4 weeks later...
On 2018. 02. 01. at 4:28 PM, KjisszHUN said:

Egyet értek.... Nekem is elegem van a sok copy járműből.. Tankok, és repülőkkel egyaránt... 

Lehet, hogy nem örömteli a sok copy jármű (bár ha egyszer használta az a nemzet is, miért ne lenne jogosultsága?) de még mindig sokkal jobb mintha 5-6-8-10 gép lenne a fejlesztési fában, jól széthúzott BR-el, hogy egy értelmes presetet véletlenül se lehessen összerakni ... 

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...