Jump to content

D4Y Suisei

Guest
Guest

RB

To troll-bomber .Taki B5N2 z przednimi ryżomiotami .

BNZ-y i czołówki odpadają , zostaje bardzo mocne kręcenie. Lata obok Zer więc może im asystować .

KM-y na tym BR-e  żałośnie słabe ale pozwalają nabić asysty.

Ślimak zrobił głupotę dając go tak wysoko ,bo będzie strasznie wkurzał Hellcaty i Thunderbolty. Niżej dostawałby łomot od Buffalo.

Jak chciał tak ma...

Porównując do Donryu to ma tę przewagę że wyciąga ponad 750 km/h i na szczęście się nie rozpada .

Więc jest lepszy do szybkiego  ataku. Do tego ma hamulec aero więc jest w stanie szybko wyhamować .

Z powodu tej szybkości ataku warto go mieć jako bombowiec .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edit.

Jest tylko jeden problem .Reszta Japonii .Zaczyna się strzelanie mu w plecy z dopiskiem  "usless p..of sh..."

No cóż, dla D4Y na tym BR-e to tylko zabawa nie gra, a dla nich  zerowy pożytek z takiego kompana i strata drogich maszyn .

Więc nie dziwię im się. 

Dla publicznego spokoju doradziłbym zjechać mu BR do 2,3-2,7 zanim Japończycy wytną się nawzajem katanami.:lol2:

Edited by Guest

Bomby 250 i 500kg to kpina, a czołgowym rb łatwiej jest zaliczyć trafienie 2x60kg niż tym. Pomieszali coś przy tyk bombach ewidentnie. Przed chwilą zrzuciłem 1m od t34, efekt-żaden, nawet nie zaliczyło trafienia. Z resztą  to nie pierwszy raz.

EDIT: Bomba 500kg z D4Y2

Spoiler

59c666f7b448d_shot2017_09_2315_42_32.thu59c6671d88083_shot2017_09_2315_42_46.thu59c666daf1bec_shot2017_09_2315.43_09.thu

Edited by Norsus
  • Confused 2
medal medal

Może używasz bomby marynarki? Czyli te które służą do zatapiania okrętów. Mimo to i tak nie działają poprawnie i różnią się od zwyczajnych tym, że mają wyraźnie mniejszy promień rażenia...

medal medal

Ona miała 207 kg ładunku wybuchowego więc albo w opisie bomby jest coś nie tak albo jej działanie jest złe. Bomby 250kg dla tego samolotu mają w nazwie "morska" ale jednak ma 104 kg ładunku wybuchowego.

medal medal

On 23.09.2017 at 3:57 PM, Norsus said:

Bomby 250 i 500kg to kpina, a czołgowym rb łatwiej jest zaliczyć trafienie 2x60kg niż tym. Pomieszali coś przy tyk bombach ewidentnie. Przed chwilą zrzuciłem 1m od t34, efekt-żaden, nawet nie zaliczyło trafienia. Z resztą  to nie pierwszy raz.

EDIT: Bomba 500kg z D4Y2

Reveal hidden contents

59c666f7b448d_shot2017_09_2315_42_32.thu59c6671d88083_shot2017_09_2315_42_46.thu59c666daf1bec_shot2017_09_2315.43_09.thu

Skały, namioty, woda, domy potrafią wchłonąć bomby i falę uderzeniową. Od taka pełna symulacja pola walki :016:

Dodatkowo fala uderzeniowa rozchodzi się w kształcie litery V. Więc jeśli czołg jest poniżej miejsca, gdzie "mała/średnia" bomba spadła no to peszek.

Jest to ficzer wprowadzony w wyniku płaczu płaczków, co płaczą o wszystko co nie jeździ po glebie i nie posiada działa nazywajac ciebie plackiem bo dziwisz się jakie te bomby słabe. No bo kto by pomyślał, że  500 kg bomba nie jest w stanie nic zrobić z T-34. 

Ktoś ci zaproponuje celniejsze bombardowanie w końcu latasz samolotem w widoku 3 osoby, a samo latanie na GF = zero umiejętności o_o albo wzięcie większej bomby :016:.

Edited by CichyWaldek
  • Like 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 1 month later...

<Wrażenia z RB.>
Specyficzne samoloty w WT z tych D4Y. Z jednej strony bomby zrzucane z komory bombowej są nad wyraz celne, a z drugiej strony, bomby podwieszane pod skrzydłami wymagają odkładania poprawki na znoszenie zgodne z wektorem lotu, czyli de facto inaczej trzeba celować zależnie od tego, gdzie podwieszone są bomby. Pojęcia nie mam dlaczego tak jest.:dntknw: Nawet gdyby to zachowanie symulowało kadłubowy wyrzutnik bomb, który w założeniu miał przy bombardowaniu z lotu nurkowego odsunąć bombę poza krawędź śmigła, to i tak ten efekt jest wg mnie przesadzony.
Do tego samoloty są zwrotne, ale Instruktor potrafi mieszać tak, że w walce kołowej samolotem nieco miota na lewo i prawo, a w efekcie samolot "schodzi" z linii celowania.
Ryżomioty same w sobie nie są imponującą siłą ognia, jednak zbyt pewnych siebie myśliwców przeciwnika można na tyle uszkodzić, że wyrżną w glebę.

medal medal

• 1 month later...
On 30.10.2017 at 11:07 PM, b7a said:

Z jednej strony bomby zrzucane z komory bombowej są nad wyraz celne

Ja mam odwrotne spostrzeżenie (z AB) zanim bomba odłączy się od samolotu mija około sekundy a sam celownik dziwnie przeskakuje co sprawia że samolot nic nie potrafi trafić. 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Guest

W nowej wersji Y1 jest identycznie .

Pomimo tego ta wersja jest z pewnością najlepsza .

Powodem jest mały ładunek bomb który w praktyce nie ogranicza go i sprawia, że to jest myśliwiec .

Do tego gra  niżej od braci ,w miejscu gdzie jego  7,7 mm jeszcze jakoś tam się , do czegoś nadadzą .

Więc mamy podobną sytuację co w Donryu : Pierwsza wersja okazuje się  najlepsza 

( i nawet się nie kłóćcie , bo w Ki49-I wystrzelałem już Asa ,a w innych Donryu nie  )

• 4 months later...
On 16.12.2017 at 10:25 AM, _winamp_ said:

Ja mam odwrotne spostrzeżenie (z AB) zanim bomba odłączy się od samolotu mija około sekundy a sam celownik dziwnie przeskakuje co sprawia że samolot nic nie potrafi trafić. 

Bo jeszcze drzwi komory bombowej się otwierają. Nie tylko ten typ tak ma - praktycznie w każdej maszynie z komorą bombową trzeba uwzględniać poprawkę czasową na otwarcie luku bombowego.

On 19.12.2017 at 8:56 PM, Raiden_PL said:

W nowej wersji Y1 jest identycznie .

Pomimo tego ta wersja jest z pewnością najlepsza .

Powodem jest mały ładunek bomb który w praktyce nie ogranicza go i sprawia, że to jest myśliwiec .

Do tego gra  niżej od braci ,w miejscu gdzie jego  7,7 mm jeszcze jakoś tam się , do czegoś nadadzą .

Więc mamy podobną sytuację co w Donryu : Pierwsza wersja okazuje się  najlepsza 

( i nawet się nie kłóćcie , bo w Ki49-I wystrzelałem już Asa ,a w innych Donryu nie  )

Dla mnie ostatni D4 jest najlepszy -  z silnikiem gwiazdowym. 3x250 + 13mm na plecach.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 6 months later...
Guest
On 18/09/2017 at 19:31, HATAMOTO said:

Dla publicznego spokoju doradziłbym zjechać mu BR do 2,3-2,7 zanim Japończycy wytną się nawzajem katanami.:lol2:

W końcu spadł w BR.

Ponad rok zajęło Ślimakowi myślenie .:crazy:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...