Sign in to follow this  
Gelesztaa

[Gamescom] „New E.R.A.” – új korszak a War Thunderben: az 1.71-es frissítés bejelentése

news_vi_rank_eng_ecc55bda69a112efec004af

Az 1.71 „New E.R.A.” frissítés 6. rangú páncélozott járművek, reaktív és kompozit páncélzat, valamint új repülőgépek és helyszínek érkezését jelenti. Üdvözlünk az új korszakban! Nézzétek a War Thunder közösség néhány népszerű YouTuberének élő közvetítését a 2017-es Gamescomról, mely során új harci járművek kerülnek bemutatásra.

Augusztus 22. Augusztus 23. Augusztus 24.

GlitchIcon_purple_100_edb6f08e8c73eebbb9 PhlyDaily EN_a1a7e83f481ae1d2239798336b342004.jpg

16:00 16:00 15:00

60_YouTube-icon-full_color_ae693461de95d alconafter RU_99798477d22386cda8c9b7a78fadf44d.jpg

17:00 18:00 18:00

60_YouTube-icon-full_color_ae693461de95d Ezida RU_99798477d22386cda8c9b7a78fadf44d.jpg

18:00 17:00 17:00

Természetesen kövessétek a híreket az érkező frissítésről, hogy ne hagyjatok ki egy részletet sem!

A 2017-es Gamescomon bemutatjuk az 1.71 „New E.R.A.” frissítést, mely nevét több okból kifolyólag kapta - először is, a harckocsik fejlesztési fája a 6. ranggal bővül ki, és meghívunk benneteket a hidegháborús és vietnami háborús járművek tesztelésére. A War Thunder szárazföldi járművei új páncélzattípusokat - kompozit és robbanó reaktív páncélzatot - kapnak. A harckocsigyártásnak ezen új korszaka a teljesen új technológiára való átváltást jelentette az erőteljes HEAT lövedékek és rakéták elleni védelemben, melyek a második világháborús páncélzatot könnyedén megsemmisítették. Új gyalogsági támogató harckocsik csatlakoznak a harcokhoz - készen állunk néhányukról többet is elmondani az elkövetkező napokban. Maradjatok velünk!

Ne feledkezzünk meg a nyereményekről. Mennyit tudsz a kedvenc játékodról? Válaszolj meg helyesen legalább 7 kérdést 10-ből az 1.71-es frissítésnek szentelt War Thunder szakértői kvízben, és szerezd meg az egyedi „War Thunder szakértő” titulust és egy fejlesztési pont fokozót. A kvíz elérhetőségét hamarosan közzétesszük!

War Thunder 1.71-es frissítés - isten hozott az új korszakban!

Kár, hogy csak tankok jönnek először, de én jó hírnek veszem. Mondjuk én igennel is szavaztam.

Ami kiderült a válaszokból, hogy nem lesz a fejlesztésük nehezebb, mint a mostani Tier5-nek. Viszont amint elég tier 6 jön a tier 5 RP és SL költsége le lesz véve. Szóval aki most fejlesztene Tier 5-öt az ne lepődjön meg ha fél év múlva csak fele annyi lesz a megszerzési kritériuma. Azt nem mondom, hogy most senki ne fejlesszen, mert azért fél év az sok idő.

Én meg úgy is maxolok szóval nem érint a hülyeségem miatt. Pl. T-62 is megvan, de még mindig akad Tier 4 ami nincs kész teljesen. Szóval lesz az Tier6-om is mire elkezdem az ötöt rendesen maxolni. :D:D

medal medal medal medal medal medal

Szerencsére postwar tankok nem érintenek.Persze sokan órülnek,hogy lesznek.De jobb lesz ettől a játékmenet? Lesz balance? Nem .A szokásos.Dobjunk be egy valag járművet,addig se a problémákon rugóznak.De lesz WT szakértő titulus.Már hiányoltam...ja nem

• Upvote 1
medal medal

19 minutes ago, Dzsigolo_Lanty said:

Állítólag br. is változik és a sok ATM jármű megy át Tier 6-a és  nőnek a br-ek. így 6.7 után is élvezhető lesz a játék. :)

Ez olyan, "hiszem ha látom" kategória nálam. Túl sok mindent ígértek már az elmúlt pár évben, amit így vagy úgy, de kimagyaráztak.

Posted (edited)

Én azért örülök neki, mert új jármű jön ha akarjuk ha nem. Ezen nem tudunk változtatni és akkor már inkább legyen modern, mint valami iskolaromok között talált nagycsoportos rajz, mert lassan már ott tartanak ezek is. (Ezzel az új waffentrógerrel is erre felé haladnak)

Nem papírrajz, de közelít. Ugye jön a Su-6 AM-42-es motorral. Ami nem hogy nem egy darabos, hanem összesen egy Su-6 volt amiben az M71F motor nem működött ezért kicserélték az IL-10 motorjára és úgy meg a gép nem volt kielégítő. Ezért nem kértek belőle. Szóval egy volt amiben egyszer motort cseréltek, de itt egy csatában ott lesz mindegyik "variáns"-ból vagy 3 darab.

Vagy Dicker Max, Sturer Emil. Kettő volt itt van velem mind a hat. Vagy SU100Y. Egy volt belőle velem itt van mellettem mind a négy.

Sajnos a játékmechanikán nem segít, de inkább legyen rendszeresen használt gép, mint proto.

Így akár megeshet az, mint ami most szokott, hogy 15 tigrist kísér egyPZIV. :D Csak modern viszonylatban.

Edited by Volfram42
  • Upvote 1

10 minutes ago, Volfram42 said:

Én azért örülök neki, mert új jármű jön ha akarjuk ha nem. Ezen nem tudunk változtatni és akkor már inkább legyen modern, mint valami iskolaromok között talált nagycsoportos rajz, mert lassan már ott tartanak ezek is. (Ezzel az új waffentrógerrel is erre felé haladnak)

Nem papírrajz, de közelít. Ugye jön a Su-6 AM-42-es motorral. Ami nem hogy nem egy darabos, hanem összesen egy Su-6 volt amiben az M71F motor nem működött ezért kicserélték az IL-10 motorjára és úgy meg a gép nem volt kielégítő. Ezért nem kértek belőle. Szóval egy volt amiben egyszer motort cseréltek, de itt egy csatában ott lesz mindegyik "variáns"-ból vagy 3 darab.

Vagy Dicker Max, Sturer Emil. Kettő volt itt van velem mind a hat. Vagy SU100Y. Egy volt belőle velem itt van mellettem mind a négy.

Sajnos a játékmechanikán nem segít, de inkább legyen rendszeresen használt gép, mint proto.

Így akár megeshet az, mint ami most szokott, hogy 15 tigrist kísér egyPZIV. :D Csak modern viszonylatban.

Itt kicsit keveredik a szezon a fazonnal. Ha egy darab volt egy járműből, akkor egy csatában kötelező jelleggel csak egynek szabadna lennie?

Ha kerülnek be nagyobb méretű hajók, melyekből csak 1-1 darab készült (okkal), akkor azokból is csak 1-1 legyen csatában?

Klán csatában akár az egy db / típus is elképzelhető.( jó régen volt terv a típus limit simre...mostmár sim se nagyon van)Gondolom azért lesz bőven postwar fantasy is.Pedig rengeteg van amiből lehetne válogatni.

medal medal

Posted (edited)

Nem ne legyen,de az legyen a prémium és akkor úgy vagyok vele, hogy ha nem is egy, de ritka. Míg a sorozatgyártott dolgok legyenek a rendes fában (Ugye Brumbar) a papírfantáziakézelgések meg ne legyenek benne, de nem én döntöm el szóval ez csak az én lázálmom marad.

Edited by Volfram42

3 hours ago, Blackbird1 said:

Szerencsére postwar tankok nem érintenek.Persze sokan órülnek,hogy lesznek...

Postwar ?!

Ember, a fejlesztési fák fele már így is postwar...

medal

Engemet 1 kilóra meg vettek :D Én az ilyen tankokat vártam :D Orosz és német oldalon el is tudok indulni majd értük :D Orosz-ná már tier 5-ben járok, német oldalon meg már nem sok kell az utolsó Leo1-be :D Nekem ez olyan lesz mint ha karácsony lenne :D Annyira örülök hogy el se hiszem :D 

medal medal medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.