Jump to content

IJAAF - Cesarskie Japońskie Siły Powietrzne

Hiena raczej mi nie podpasuje .. Jedynie czym będę grał to A6M3 i Mod 22 . Nimi mogę latać non stop bo wyjdę na plus. 

A Ki-45 to chyba pomyłka z tym zapasem amunicji .. (Pomijam tego na 4 tierze). 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Ki-45 nie jest zły, ale tylko jak trafisz na amerykańskie teamy - tam są przynajmniej 2-3 B-25 Mitchell i można coś tam zarobić.

medal medal

Ki-45 nie jest zły, ale tylko jak trafisz na amerykańskie teamy - tam są przynajmniej 2-3 B-25 Mitchell i można coś tam zarobić.

Apropo amerykanów .. Dzisiaj na mapie gdzie nie ma lotniska a są tylko lotniskowce pojawił się B-17 ...  :Ds

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Zera to bardzo przyjemne samoloty, szkoda tylko ze sporo mniej zarabiaja od pozostalych i trzeba uwazac jak sie robi ogon samolotom z tylnymi strzelcami, bo sa naprawde tekturowe, choc czasem zaskakuja, bo dzis zderzenie z beufighterem skonczylo sie tylko obrotem o 360* i spokojnie dotarlem do lotniska moim A6M2.
PS. Uciekalem mu z lini, ale chytry chcial mnie zachaczyc, bo juz nie mial amunicji i doszlo do zetkniecia sie skrzydeł koncami.

Kocham A6M2 i jeszcze bardziej A6M3, dla mnie genialne samoloty, choć trzeba uważać i nie wchodzić brawurowo w jakieś dzikie pościgi, ryzykując tyłek - to nie Hurricane czy Bf109, żeby wytrzymać kilka przypadkowych trafień (zaraz ktoś wrzuci filmik z cudownym zerem bez skrzydła, swoja drogą ciekawe czy da się tym wyladować...) ale za to nadrabia dobrym uzbrojeniem i przyzwoitymi osiągami (głównie zwrotność)

Co do strzelania Bf109 z 400-500m to moja niemiecka część gry się obraża >.> strzelam max z 300m, a i to jedynie przy bardzo wysokich prędkościach...(no dobra z 400 może na h2h mi się zdarza, ale to się nie liczy)

Rewardy sa kiepskie ale nietrudno tymi smaolotami coś strącić, o ile w wypadku jankesów z OP F4U jest ciężko i czasem nawet wygrywają, to już sowieci są zarzynani, bo gracz enimi grający nie mają zielonego pojęcia jak grać...

• Upvote 1
medal

Kocham A6M2 i jeszcze bardziej A6M3, dla mnie genialne samoloty, choć trzeba uważać i nie wchodzić brawurowo w jakieś dzikie pościgi, ryzykując tyłek - to nie Hurricane czy Bf109, żeby wytrzymać kilka przypadkowych trafień (zaraz ktoś wrzuci filmik z cudownym zerem bez skrzydła, swoja drogą ciekawe czy da się tym wyladować...) ale za to nadrabia dobrym uzbrojeniem i przyzwoitymi osiągami (głównie zwrotność)

Co do strzelania Bf109 z 400-500m to moja niemiecka część gry się obraża >.> strzelam max z 300m, a i to jedynie przy bardzo wysokich prędkościach...(no dobra z 400 może na h2h mi się zdarza, ale to się nie liczy)

Rewardy sa kiepskie ale nietrudno tymi smaolotami coś strącić, o ile w wypadku jankesów z OP F4U jest ciężko i czasem nawet wygrywają, to już sowieci są zarzynani, bo gracz enimi grający nie mają zielonego pojęcia jak grać...

Da się, ja tak 2 razy wylądowałem. Tyle tylko że straciłem też 2 skrzydło. Ale jakimś cudem mnie naprawiało (tylko of course przeciwnikowi zaliczyło zestrzelenie). Są nawet w internecie zdjęcia z A6M2, A5M4 czy D3A1 które straciły kawałek (czasem nawet spory) skrzydła i doleciały do bazy/lotniskowca. Także w rzeczywistości też to się zdarzało. 

V, nie mówię o tobie. Mówię ogólnie, o tym co widzę. Ludzie prują z Reisenów z odległości z której szanse na trafienie są marne, zwłaszcza że pocisk z działka Typ 99 jest dość powolny.

No i co z tego, że strącasz jak za 3 maszyny (tak jak wyżej, Ai, P-47 i Corsaira) zarobiłem nieco ponad 23k. Trochę słabo, zwłaszcza że Corsair i P-47 to sporo lepsze maszyny.

Zresztą czego oczekiwać, jak MiG-3 na 4 tierze ma prawie identyczny reward jak T8 A6M3.

medal medal

Ruskie jest ruskie, (...)/Stona ...

Skoro sie zdarzało a i w grze sie da to nawet lepiej (w sumie nie zdarzyło mi sie nigdy miec odstrzelonego skrzydła, wiecznie podpalenie i tosty...)

Edited by Stona
medal

Zależy, jak gra dużo osób to wchodzę na Shiden Kai. Ale zwykle omijam, sama maszyna opłacalna ale kiedy mam takie akcje :

g2g.png

to odechciewa się grać. N1K jest teraz wyzwaniem dla każdej maszyny, w miarę równą walkę może nawiązać La-7 B20, a przewagę prędkości wciąż zachowuje Mustang. Także tego, jak jest dużo osób to można grać, ale jak jest mniej to zwyczajnie zwalony MM wpuszcza cię na jety i koniec zabawy.

Osobiście w tej chwili nie polecam grindować, bo to będzie zwyczajnie trudne i długie. A6M3 mod 22 > Ki-61 lc > A6M5 > 13 > dopiero N1K2-J.

Do drugiego nie ma sensu bo jest gorszy, gorzej skręca i wgl. Ja to oznaczanie wersji myśliwsko-bombowej, a ja w tej maszynie wolę się w takie rzeczy nie bawić. 41k za naprawdę by móc spuścić jedną bombkę czy wypuścić 2 rakiety. 

Po co ta cenzura? :crazy:

medal medal medal

Otaczają mnie defetyści, defetyści i niemieccy piloci z importu, sam nie wiem co gorsze! < pisze donos do przełożonych w Kempeitai > :kamikadze:

Ruskie jest ruskie, a mentalnośc tego narodu tyle smieszna dla obserwatora co straszna dla uczestnika...

Na boskiego cesarza, czy chociaż święta ziemia działu japońskiego lotnictwa nie może być wolna od podszytych pogardą wynurzeń na temat rzekomej mentalności Rosjan. Jakoś rozumiem, że się nie lubi "braci moskali", to przypadłość typowa dla sporej części naszego narodu ale nie trzeba dawać temu wyraz w co drugim temacie.

• Upvote 1

Otaczają mnie defetyści, defetyści i niemieccy piloci z importu, sam nie wiem co gorsze! < pisze donos do przełożonych w Kempeitai > :kamikadze:

Tu się zgadzam, 8 na 10 graczy to FW190 ;d

medal medal medal medal medal medal medal medal

E, teraz to przesada. W grze maksymalnie widziałem 4 FW 190 na cały team japoński. Trochę tego więcej jest niż wcześniej, ale nie łudźmy się - jest to zasługa marnego reward na japońskich maszynach oraz beznadziejnego MM. 

medal medal

A któryż to japoński honorabu pilot dba o zarobki?

To pewnie dywersant, szpieg albo i zdrajca!

Za karę, uciąć mu.....

głowę!

Porzućcie przyziemne zmartwienia, dzielni honorabu poiloci. Nic Wam po nich, gdy - ku chwale Cesarza! - zatopicie swoje samoloty niczym ostrza, w stalowe trzewia nieprzyjacielskich okrętów!

• Upvote 1
medal

Nie mam pojęcia kto to ten Sułtan ale napewno ani dla niego ani dla żadnych kosmitów nie ma miejsca w Strefie Wspólnego Dobrobytu Wielkiej Azji Wschodniej.

Na japońcach mam 5 tier, nabity grając jedną bitwę dziennie żeby zgarnąć 2x exp.I najlepsze jest to, że na tym 5 tierze wciąż nie ma dobrego samolotu.Ki43 to jakiś żart, no ale to drugi tier, więc nie ma co narzekać.No ale z drugiej strony ruscy na 1 tierze mają czajke, a amerykanie na 2 jakieś tam buffalo z 4x12.7mm.Później 3 tier samolot przystosowany do lądowania na wodzie, który przy 400-450km/h jest nie do opanowania.Do tego większa powierzchnia, czyli hitbox większy, a co się z tym wiąże więcej kulek trafia.Później tier 5 samolot z 2x12.7mm i 2x.7.7mm.No sorry wielkie, ale jak to ma rywalizować z beaufighterami, spifire'ami czy Bfami109 E3, czasami nawet z F4-kami.No jak ... Wydaje mi się, że jedyny sposób żeby japońcami coś osiągnąć to kupić premium FW190 i wszystko -,-

Hayabusa to żart? Zwrotne, szybkie - tasme zakladasz jakąś ciekawą i latasz. Ja tym samolotem często likwidowalem po 7-9 wrogów. 

F6 to chyba widok strzelców. Musisz wejść, strzelić i sprawdzic czy działa, jeśli nie to F3 i znowu F6 i sprawdzasz i do skutku. Trochę chaotyczne ale lepsze to niż strzelcy AI.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...