Jump to content

IJAAF - Cesarskie Japońskie Siły Powietrzne

Przyznaje sie bez bicia moje pierwsze spotaknie z czajką włąsnie tak wygląało :P Siedziałem wtedy w Ki-61b i nie mogłem pojąc jak to sie stało ze mnie zestzrelił :Ps 

Teraz już wiem żeby uważać na ruskiej ufo-loty :)s

Jak latam Ki-61 w meczach przeciwko ruskim obawiam się tylko Czajek (oczywiście z samolotów równych lub niższych tierów).

Tak sobie.

G5 jest strasznie ociężały. G8 to takie B-17 trochę.

Nie latam nimi za bardzo.

Cóż, stwierdziłem, że czas odpocząć od niemców, angoli, ruskich i amerykańców i zacząć coś rozwijać japońców.aktualnie gram pierwszym Ki61.Samolot zwrotny, szybki, przyjemnie się nim steruje, nie wrzuca mnie na przeciwników z 3-4 tierów wyżej jak to często bywa w przypadku pozostałych nacji.Myślę, że kiedy odblokuję Reisena, czy kolejną Hienę to będzie ok.Jednak granie z dwoma dwunastkami to naprawdę spora udręka, zwłaszca, kiedy zostaje się samemu przeciw np. Beaufighterowi.Trzeba by chyba te 800 kulek władować pilotowi prosto w twarz żeby go zestrzelić.

Jak na mój gust, japońcami trzeba przetrwać ten 5-6 tier a później, to już jest chyba coraz lepiej.

I mam takie pytanie.Ki61 ma 2x7mm i 2x12mm.I się tak zastanawiam, które z nich są w skrzydłach a które na nosie?

medal medal medal medal medal medal medal medal

12 mm na nosie 

Yo , mam mały problem z samolotem ... Chcę kupić a nie mogę się zdecydować : ) Jak Wy myślicie lepiej kupić Hiena/Jaskółkę Ib czy bombowiec ten na 6 poziom ? Co się bardziej opłaca? 

Eee poco się rozdrabniać kup oba nie są przecież takie drogie. :Ds .

Co do samych samolotów to G4M1 niema samo uszczelniających się zbiorników tak że jak cie ktoś podpali to kaplica.

Ale ma za to  działko na ogonie którym można zrobić sporo fragów.

A Ki-61Ib To już powinieneś mieć jakie takie pojecie czego się spodziewać bo pilotażowo to jest to samo co wersja wcześniejsza ma tylko ciut lepsza silę ognia i więcej amunicji

To chyba jednak wezmę G4M1 , będę niszczył cele naziemne na HB ;) 

PS: Ma już ktoś tego "suszi" jeta Japonskiego ? Jak to się sprawuje ? 

To nie jet w sumie. Tylko "useless rocket".

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

To nie jest Jet tylko samolot rakieta  :Ds .Sam go jeszcze nie mam ale dzięki uprzejmości kolegów mogłem sobie nim polatać i stwierdzam że jest w miarę niezły, nie rewelacja w porównaniu do 'prawdziwych' jetów szczególnie tych z wojny koreańskiej. Ta ilość paliwa jeszcze pogarsza sytuacje. Ale i tak jest lepiej niż było wcześniej bo przynajmniej zmniejszyli koszty napraw.

4 min z tego co pamiętam 

Dokładnie, wsiadasz, za cel obierasz amerykański bombowiec i wio ;d Raczej średni interes.Ciekaw jestem tylko po co japońcom był samolot który mógł latać 4 minuty.

medal medal medal medal medal medal medal medal

Dokładnie, wsiadasz, za cel obierasz amerykański bombowiec i wio ;d Raczej średni interes.Ciekaw jestem tylko po co japońcom był samolot który mógł latać 4 minuty.

Jakby szybki myśliwiec przechwytujący bombowce strategiczne B-17 i B-29? Leci taki nad miastem, to wio 10 km w górę rozwalić jednego czy dwa i szybujemy do domu.

• Upvote 1
medal

Jak wlecisz na 8 kilometrów nad ziemię to "może " do szybujesz do bazy ... Ale przeważnie na HB latają na 3-4-5 km nad ziemią ... Nikogo na 8 KM nie widziałem jeszcze :) a tak z 4 km raczej nie dociągniesz. 

Jakby szybki myśliwiec przechwytujący bombowce strategiczne B-17 i B-29? Leci taki nad miastem, to wio 10 km w górę rozwalić jednego czy dwa i szybujemy do domu.

Robiac spam takich (z setke czy dwie) to by była rzeż w takiej formacji.

medal medal medal medal medal medal medal

Robiac spam takich (z setke czy dwie) to by była rzeż w takiej formacji.

Nie no Niemcy próbowali i nie za bardzo to wyszło. Komet był za szybki, pilot miał za mało czasu żeby celować w powolny bombowiec. :crazy:

No i parę innych problemów też było.

medal

Nie no Niemcy próbowali i nie za bardzo to wyszło. Komet był za szybki, pilot miał za mało czasu żeby celować w powolny bombowiec. :crazy:

No i parę innych problemów też było.

http://www.youtube.com/watch?v=MPaNFOPbtn0 Może to nie real ale w niektórych momentach widać jak bardzo szybko przelatuje taki ME-163 :P

• Upvote 1
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...