Jump to content

Najlepsze wyniki

1 hour ago, Mezjasz said:

Kiedyś narzekałem że ruskie drużyny na czołgach zawsze przegrywają, w końcu udało mi się coś wygrać.

Zagrałeś największym rakiem, który roznosi niemal zawsze absolutnie wszystko. Jak jeszcze byłeś na topce, to już był gwałt.

• Confused 1
medal medal medal medal

1 hour ago, QQlary said:

Zagrałeś największym rakiem, który roznosi niemal zawsze absolutnie wszystko. Jak jeszcze byłeś na topce, to już był gwałt.

Nie ma większego raka niż R3 T20.

Po za tym to że T34-57 robi rzeź to ja wiem i wiedziałem, tylko że ruskie drużyny bardzo lubią przegrywać.

medal medal

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

@Orkann, szacun, że zestrzeliłeś 4 wrogie samoloty lecąc Ki-96.:good: Wg mnie ten samolot ma znakomite właściwości lotne, lata jak marzenie (ale też łapie obrażenia jak "koszmar"), a jednocześnie ma jedne z najbardziej zawodnych działek plujących kapiszonami, a nie pociskami.

Sam się pochwalę. Rzadko miewam takie bitwy i to nie tylko z powodu moich umiejętności, ale przede wszystkim dlatego, że bardzo rzadko trafia mi się taka bitwa, w której sojusznicy są dostatecznie silni, by opanować niebo, ale jednocześnie nie dość silni, by zmieść przeciwników z nieba w ciągu pojedynczych minut. Większość bitew, jest tak beznadziejnie zbalansowanych, że staje się graniem "do jednej bramki".:( Ale o tym rzecz jasna Gaijin nie wspomina w swoich fikuśnych reklamach w sieci.

shot 2021.02.26 15.18.16.jpg

shot 2021.02.26 15.18.20.jpg

medal medal

1 hour ago, Mezjasz said:

To wynik z kaczki? Całkiem nieźle, więcej niż nieźle.

Tak, z Kaczki. Mam słabość do takich "niekoniecznie-OP" maszyn. Ale one niestety bardzo często są zależne od drużyny.
Na koniec już za bardzo nie miałem twardych celów do niszczenia i musiałem strzelać nawet do artylerii.:dntknw:

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...