azt hiszem az alacsony támadásom lehetne egy kicsit magasabb :Ds (leért a farokrész felhúzáskor, és muszáj volt kényszerleszállni)

A képen meg ,ha jól látom egy Sherman M4E8 75mm  ágyúval

Keskeny láncosnak tűnik, tehát szerintem sima M4A3 VVSS fölfüggyesztéssel és 76mm-es ágyúval. A 75mm-es a rövid.

medal medal

De ezt már hova akarják javítani.... kb úgy emelkedik mint egy rendkívül beteg alap bearcat, az egyetlen előnye, az a jó roll rate, és ,hogy bírja a sebességet...

Csövenként meg van 120 db félelmetes német 20mm lövedék.......Lehet, hogy gépágyúk helyett kap egy fényképezőgépet? :Ds

(az előző csatában full gázon üldöztem egy bearcatot, erre egy la9 simán beért hátulról.... :facepalm: )

Szép leszállás volt!

Azt tudom mondani, hogy addig örülj neki és játsz a géppel, amíg meg nem javítják...

Edited by ex_levy
medal medal medal

Csövenként meg van 120 db félelmetes német 20mm lövedék.......Lehet, hogy gépágyúk helyett kap egy fényképezőgépet? :Ds

De micsoda félelmetes kattogása lesz annak a Zeiss fényképezőgépnek!  :lol: 

Különben meg a német 20mm-es túl OP! A moszkvai levéltárban találtak egy hiteles dokumentumot Lenin aláírásával, amiben leírják, hogy az MG151 lövedéke 500m felett csak a papíron tudott áthatolni. Az oroszok azóta is német gépágyúval paintballoznak.  :Ds

Edited by Kiccsavo

Jaja, én is olvastam :Ds

Meg azt is olyan 120%-nak lehet venni, ha valami nekem tetszik, akkor annak jön a nagyjavítás :Ds :Ds

Én nem tudom, hogy hová kellene javítani, csupán Kollati tegnapi hozzászólására hivatkozom.

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.