syndrome23

İtalyan Uçakları ve War Thunder Güncelleme “1.69 ”Regia Aeronautica”

news_italian_air_forces_com_15bdcac5aea5

Önümüzdeki ilk önemli güncelleme ile İtalyan ağacını bağımsız bir araştırma ağacı olarak ayırmayı planlıyoruz. Yeni War Thunder ülkesi ile tanıışın - İtalya!

War Thunder güncelleme “1.69 ”Regia Aeronautica” ile birlikte mevcut ülkeler için yeni kara araçları ve uçakların yanı sıra İtalyan Ağacı da Alman Ağacı'ndan ayrı bağımsız bir ağaç olarak oyuna eklenecek. Mevcut modellerin güncellenmesinin yanı sıra yepyeni İtalyan araçlarını oyuna eklemekten memnuniyet duyuyoruz. 

İtalyan muharebe havacılığı zengin ve ilginç bir geçmişe sahip. 2. Dünya Savaşı'nın başlangıcı ile birlikte İtalya dünyanın en büyük hava kuvvetlerinden birine sahipti ve yalnızca Sovyetler'in gerisinde kalıyordu. İtalyan uçakları Avrupa, Afrika, Akdeniz ve Doğu cephesinde savaştı. Yetenekli İtalyan mühendisler çoğu zaman düşman için dişi rakipler olan güzel uçaklar tasarladılar. 

İtalyan hava kuvvetlerinin tam kapsamlı ağacını sunmaktan mutluluk duyuyoruz: “Regia Aeronautica” - tayyareler, hafif ve hızlı avcılar, taarruz uçakları, ünlü üç motorlu bombacılar ve hatta jet avcı uçakları!

İtalyan uçakları War Thunder 1.69 Regia Aeronautica” güncellemesinin yanınlanmasından sonra beta teste açılacak. İtalyan hava ağacını ilk deneyecek oyuncular özel görevleri yerine getiren yada çevrimiçi mağazamızda özel paketleri satın alanlar olacak. 

Ön Sipariş - Fiat CR.32 bis
Başlangıç Paketi

polosochka_81c0fa7d084cc69f26dca6f485834

Ön Sipariş - Fiat G.55S
Uzman Paketi
fiat_cr_32_bis_842x204_3aba33f8c19e07245 g_55s_842x204_4b216eb41a0f92af511ae3818f

9.99

SATIN AL

29.99

SATIN AL

Paket İçeriği:

• Fiat CR.32 bis uçak (Seviye 1 İtalya) - güncelleme 1.69 ile oynanabilir olacak;
  • Ön Sipariş Bonusu: "Sagittario" çıkartması, 1st Stormo CT;
  • Ön Sipariş Bonusu: “Legionnaire” oyun içi unvan;
  • 7 gün premium hesap;
  • 500 Altın Kartal.

Paket İçeriği:

• Fiat G.55S aircraft (Seviye 4 İtalya) - güncelleme 1.69 ile oynanabilir olacak;
  • Ön Sipariş Bonusu: "Korkuluk" çıkartması, 22. Gruppo Autonomo CT;
  • Ön Sipariş Bonusu: “Centurion” oyun içi unvan;
  • 15 gün premium hesap;
  • 1000 Altın Kartal.
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

işte bu şahane bir haber, fakat keşke fransız uçakları da gelseymiş. onlar da bir dahakine artık...

Edited by UnicornKnight
medal

Eğer İtalyan uçakları hakkında bir bilginiz yok ise burayı ziyaret edebilirsiniz: http://italiantechtreewtint.weebly.com/aircraft.html

Zamanında gönüllüler tarafında yapılmıştı ama uzun süredir kullanılmıyor, fakat çok fazla bilgi var.

• Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal

27 minutes ago, fenerbahce10 said:

bombardıman uçaklarını merak ediyorum wikipediada kapalı bulamadım hangi uçakları var

Alman ağacında İtalyan uçaklarının bir kısmı mevcut zaten. ;) Belki onlar direk o kısma taşınır, araştırmış olanlara da direk açık olarak gelebilir.

• Upvote 2

1 minute ago, GARYOSAVAN said:

Alman ağacında İtalyan uçaklarının bir kısmı mevcut zaten. ;) Belki onlar direk o kısma taşınır, araştırmış olanlara da direk açık olarak gelebilir.

%99,99 böyle olur. böyle olmazsa ayıp olur. bana 2-3 tane tılsım çıktı oyun içi kuradan bu italyan uçakları için ve hiç dokunmadım. Başta Sm 79 bis olmak üzere bu araçları bol bol kullanabilmeyi umuyorum 

Re.2007'yi sabırsızlıkla bekliyorum. 

medal

Güzelmiş. Peki Alman ağacındaki satın alınmış italyan uçakları aynen italyan ağacına transfermi olacak?

medal medal

"Eğer şimdi Alman ağacında satın alınmış bir İtalyan uçağı sahibi iseniz, onu Alman ağacında tutacaksınız. 1.69 çıktığından sonra oyuna başlayan oyuncular (veya güncelleme öncesi İtalyan uçaklarını elde etmeyen) bundan sonra onları Alman ağacında görme ve araştırma imkanına sahip olmayacak. Gizlenecekler, aynı Po-2 veya OS2U gibi. Italyan ağacına münasip olması için, herkes bütün uçakları yeniden açmak zorunda kalacak, Alman ağacından kopyalananlar bile."

Resmi.

• Upvote 3

1 hour ago, Leutnant_Erica said:

"Eğer şimdi Alman ağacında satın alınmış bir İtalyan uçağı sahibi iseniz, onu Alman ağacında tutacaksınız. 1.69 çıktığından sonra oyuna başlayan oyuncular (veya güncelleme öncesi İtalyan uçaklarını elde etmeyen) bundan sonra onları Alman ağacında görme ve araştırma imkanına sahip olmayacak. Gizlenecekler, aynı Po-2 veya OS2U gibi. Italyan ağacına münasip olması için, herkes bütün uçakları yeniden açmak zorunda kalacak, Alman ağacından kopyalananlar bile."

Resmi.

eski oyuncular mağdur oldular. Ben hepsini açıp kullanmıştım. Allahtan 2 bombardıman uçağını açmadım ilk ikisiyle oynamıştım ve tamamlamıştım araçları. Açılan araç başına 10 altın verilseydi keşke. Bu jest çok saygı görürdü.

medal medal medal medal

5 minutes ago, legitimate_90 said:

eski oyuncular mağdur oldular. Ben hepsini açıp kullanmıştım. Allahtan 2 bombardıman uçağını açmadım ilk ikisiyle oynamıştım ve tamamlamıştım araçları. Açılan araç başına 10 altın verilseydi keşke. Bu jest çok saygı görürdü.

araç başına altın vermek saçma bence. sonuçta araçlar orada duracak. yerinde duracak araçlara neden para verilsin?

17 minutes ago, syndrome23 said:

araç başına altın vermek saçma bence. sonuçta araçlar orada duracak. yerinde duracak araçlara neden para verilsin?

adı üstünde "jest"

medal medal medal medal

5 minutes ago, legitimate_90 said:

adı üstünde "jest"

tamam da adam sana niye jest yapsın? indirim yapıyor işte arada kafadan o kadar oyuncuya niye altın dağıtılsın :D 

şu forumda gaijin çok paragöz sadece premium uçağa indirim yapıyor dendiğini duydum, türk oyunculara kasten haksızlık yapılıyor mermileri az deliyor güçsüz oluyor diyeni duydum, gaijin yeteri kadar beleş araç etkinliği yapmıyor her gün farklı bir ara verilmeli diyeni bile duydum. ama kusura bakma da duyduğum en mantıksız şey buydu şu ana kadar. sana sırf aracı araştırılsın diye niye altın kartal verilsin? hayatında hiç böyle bir şeye rast geldin mi? markette bedava dağıtılan sucuk bile promosyon amacı taşır. 10 altın kartala  yapılabilecek tek şey 50 - 100 ap dönüştürmek falan olur sanırım. 

ha bir de kim niye mağdur oluyor onu anlamadım? ilk mesaja istinaden söylüyorum. asıl o araçlar kaydırılsa mağduriyet meydana gelebilirdi mesela onları araştırıp 6 araç koşulunu sağlayan adamlar sıkıntı yaşardı yada onlarla alman kasmaya tılsım basanlar falan. ben bundan yanaydım ama mağduriyet oluşturabileceğini de kabul ediyorum. şu sistemde kimseye giren çıkan yok herkesin aracı yerinde duruyor 

Just now, fenerbahce10 said:

alman ağacında kalması saçma ama kullanmış olanların aracınıda aynı şekilde italyan ağacına taşısalar mantıklı olmazmı aracı fullse full bi şekilde italyan ağacına taşırlar mesela

bence de öyle olmalıydı ama geçerli sebepler var. düşünüğ taşınmak lazım. topluluktan daha iyi bir öneri gelirse belki değiştirirler. yada @legitimate_90'ın dediği gibi altın  telafisi de olabilir. şimdi çelişiyorsun kend,inle demeyin önceki mesaj hem biraz mizahiydi hem de ben jesti saçma buldum :D 

20 minutes ago, syndrome23 said:

tamam da adam sana niye jest yapsın? indirim yapıyor işte arada kafadan o kadar oyuncuya niye altın dağıtılsın :D 

şu forumda gaijin çok paragöz sadece premium uçağa indirim yapıyor dendiğini duydum, türk oyunculara kasten haksızlık yapılıyor mermileri az deliyor güçsüz oluyor diyeni duydum, gaijin yeteri kadar beleş araç etkinliği yapmıyor her gün farklı bir ara verilmeli diyeni bile duydum. ama kusura bakma da duyduğum en mantıksız şey buydu şu ana kadar. sana sırf aracı araştırılsın diye niye altın kartal verilsin? hayatında hiç böyle bir şeye rast geldin mi? markette bedava dağıtılan sucuk bile promosyon amacı taşır. 10 altın kartala  yapılabilecek tek şey 50 - 100 ap dönüştürmek falan olur sanırım. 

ha bir de kim niye mağdur oluyor onu anlamadım? ilk mesaja istinaden söylüyorum. asıl o araçlar kaydırılsa mağduriyet meydana gelebilirdi mesela onları araştırıp 6 araç koşulunu sağlayan adamlar sıkıntı yaşardı yada onlarla alman kasmaya tılsım basanlar falan. ben bundan yanaydım ama mağduriyet oluşturabileceğini de kabul ediyorum. şu sistemde kimseye giren çıkan yok herkesin aracı yerinde duruyor 

"alman ağacında kalması saçma ama kullanmış olanların aracınıda aynı şekilde italyan ağacına taşısalar mantıklı olmazmı aracı fullse full bi şekilde italyan ağacına taşırlar mesela"

Benim istediğim budur asıl sen bunu anlamadın ve hemen tepki gösterdin. Eğer bunu yapmayacaklarsa bu araçlar için uğraşanlar için en azından İtalyan ağacındaki benzerlerini açanları ödüllendirsinler diyorum. Mantıksız olup olmadığına buradaki diğer üyeler karar versin. Benimki bir öneriydi sadece.

Not: "araç başına" 10 kartal verilsin diyorum orayı da dikkatli okumamışsın.

Edited by legitimate_90
medal medal medal medal

Yeni ülkelerin gelmesi sevindirici. Ama umarım, geliştiricilerin odak noktası deniz kuvvetleri olmaya devam eder. Geliştirme süreci çok yavaş ilerliyor gibi duruyor. :blink:

medal medal

29 minutes ago, legitimate_90 said:

"alman ağacında kalması saçma ama kullanmış olanların aracınıda aynı şekilde italyan ağacına taşısalar mantıklı olmazmı aracı fullse full bi şekilde italyan ağacına taşırlar mesela"

Benim istediğim budur asıl sen bunu anlamadın ve hemen tepki gösterdin. Eğer bunu yapmayacaklarsa bu araçlar için uğraşanlar için en azından İtalyan ağacındaki benzerlerini açanları ödüllendirsinler diyorum. Mantıksız olup olmadığına buradaki diğer üyeler karar versin. Benimki bir öneriydi sadece.

Not: "araç başına" 10 kartal verilsin diyorum orayı da dikkatli okumamışsın.

yoo dikkatli okudum. yanılmıyorsam 5 bombacı + 3 avcı + 1 prem var. totalde 10 tane diyelim yuvarlak hesap 100 ge eder o da dediğim şeye gelir.

jest ve altın verilmesini hala saçma buluyorum. araçlara dokunmuyorsun sonuçta araçlar kalkıyor olsa sıkıntı. italyan ağacına geçmesi de ilerleyiş süreci açısından sıkıntılı

3 hours ago, fenerbahce10 said:

alman ağacında kalması saçma ama kullanmış olanların aracınıda aynı şekilde italyan ağacına taşısalar mantıklı olmazmı aracı fullse full bi şekilde italyan ağacına taşırlar mesela

Bunu yapmak İtalyan uçaklarına sahip olmayan oyunculara haksızlık, sahip olanların çoktan sahip oldukları uçaklar sayesinde daha erkenden adil olmayacak bir şekilde ağaçta gelişmesine ve İtalyan ağacının "yeni" anlamını yitirmesine sebep olur. Biraz mantıklı düşünürsek verilen kararın doğru ve yerinde olduğunu zaten farkedecektir herkes.

Zaten sahibi olanlara da uçaklar gizlenileceği için ödüllendirmek gereksiz olur çünkü araştırması uzun süre israfına sebep olan veya nadir sayılabilecek araçlardan değil. Po-2 ve OS2U gibiler, çabucak açılabilecek şeyler bunlar. Tek değerli olan parçaları açılmış olan kamuflajlar.

11 hours ago, Leutnant_Erica said:

Bunu yapmak İtalyan uçaklarına sahip olmayan oyunculara haksızlık, sahip olanların çoktan sahip oldukları uçaklar sayesinde daha erkenden adil olmayacak bir şekilde ağaçta gelişmesine ve İtalyan ağacının "yeni" anlamını yitirmesine sebep olur. Biraz mantıklı düşünürsek verilen kararın doğru ve yerinde olduğunu zaten farkedecektir herkes.

Zaten sahibi olanlara da uçaklar gizlenileceği için ödüllendirmek gereksiz olur çünkü araştırması uzun süre israfına sebep olan veya nadir sayılabilecek araçlardan değil. Po-2 ve OS2U gibiler, çabucak açılabilecek şeyler bunlar. Tek değerli olan parçaları açılmış olan kamuflajlar.

Bunu yapmak Alman ağaçındaki İtalyan uçaklarına sahip olan oyunculara haksızlık, İtalyan araç kemeri yaparken araç eksikleriyle karşılaşabiliriz. Örneğin (tahmini olarak söylüyorum) İtalyan ağaçında seviye 2 de s.m.79 den başka bombandırman uçağı olmıyacak bu durum eski oyuncular için sıkıntı çıkarır. Alman ağaçındaki İtalyan uçaklar, İtalyan ağaçı geldikten 1 hafta sonra aktarılabilir.

2 minutes ago, Nyrox34 said:

Bunu yapmak Alman ağaçındaki İtalyan uçaklarına sahip olan oyunculara haksızlık, İtalyan araç kemeri yaparken araç eksikleriyle karşılaşabiliriz. Örneğin (tahmini olarak söylüyorum) İtalyan ağaçında seviye 2 de s.m.79 den başka bombandırman uçağı olmıyacak bu durum eski oyuncular için sıkıntı çıkarır. Alman ağaçındaki İtalyan uçaklar, İtalyan ağaçı geldikten 1 hafta sonra aktarılabilir.

Ben bu yorumdan da öncekilerden de neden İtalyan araçların araştıran eski oyunculara haksızlık oluyor anlayabilmiş değilim.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.