Jump to content

A kis türelmetlen nem tudta megvárni amíg megcsinálom a magyar fordítását a cikknek :D

Én sajnos alkalmatlan vagyok erre a célra. Van botkormányom, de szökőévente használom kb, mert egyszerűen nem megy ez a fajta irányítás. Am nemtom ez a cucc mitől olyan jó, nekem egy Hotas X van, ami dettó ugyanígy néz ki csak nincs rajta kék szín meg PS4 logó :D

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Just now, Br3nor said:

A kis türelmetlen nem tudta megvárni amíg megcsinálom a magyar fordítását a cikknek :D

Én sajnos alkalmatlan vagyok erre a célra. Van botkormányom, de szökőévente használom kb, mert egyszerűen nem megy ez a fajta irányítás. Am nemtom ez a cucc mitől olyan jó, nekem egy Hotas X van, ami dettó ugyanígy néz ki csak nincs rajta kék szín meg PS4 logó :D

Ez egy 18 órás cikk :017: Na jó csak heccellek :D

Amúgy én is alig használom mostanság az X52-t, de nem lenne rossz egy ilyen :D 

medal medal medal medal medal

1 minute ago, V4_Glo_HUN said:

Ez egy 18 órás cikk :017: Na jó csak heccellek :D

Amúgy én is alig használom mostanság az X52-t, de nem lenne rossz egy ilyen :D 

Én meg egy lusta disznaj vagyok :D

Minden estre lehet bepróbálkozok én is aztán a tesztelés után ki lehetne sorsolni a magyar játékosok között :)

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

29 minutes ago, Blackbird1 said:

Remélhetőleg arcade játékos lesz,és majd elmondja,hogy egy f.s és a tescos egérrel mennyivel jobb.

Azért kell megadni a játékon belüli nickedet, hogy rá tudjanak nézni mivel tolod leginkább. Nyilván nem az árkád egeresek lesznek a teszt közönség. Bár láttam már videót arról, hogy a mazochisták árkádban joy-oztak :D

medal medal medal medal medal

Amit a hírhez is írtam :

Köszi, de nem.

Én 3 évig voltam Thrustmaster tesztelő, azzal hogy megvettem a T-Flight Hotas X-et. 3 év War Thunder után tönkre is mentek a botkormány érzékelői. Egyrészt, sajnos sehol sem találtam infót arra nézve hogy ezen a problémán javítottak-e valamit, tehát valszeg nem, úgyhogy a Hotas 4 nem is érdekel.

Másrészt, a Hotas X-et gyakorlatilag lehetetlen volt finomhangolni. A jó öreg FW-190 billegést sem lehetett megszüntetni nála, nem úgy mint a RavCore Javelin esetében

medal medal medal medal

Nekem kéne egy ilyen, de sajna nem vidizek  pedig dicsérni tudnám ezerrel. Sajna olyan csóró leszek lassan . A kocsim is meg ház felújítás. Szóval  luxus lenne venni ilyet. A DCS ben használnám ott van helye na meg tudnék itt Sb-re menni. Estére megfáradva ez a kikapcsolódásom.

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...