Jump to content

[WTHU] War Thunder Hungary

wthulogo.jpg

Üdvözlet!

A WTHU alakult meg legelsőként a magyar századok közül, és a mai napig aktív résztvevője a honi közösségnek. Bár a tagság némileg frissült és cserélődött az idő folyamán, a célkitűzés mindvégig ugyanaz maradt: létrehozni egy összeszokott, baráti légkörű társaságot, amely összehangolt csapatként mindhárom fegyvernem frontjain helyt tud állni.
A hivatalos klánháborút jelenlegi formájában nem forszírozzuk, de természetesen nincs is tiltva, viszont ilyen értelemben nem célunk a legjobb klánnak lenni. Ez nem is fog változni addig, amíg nem kapunk egy értelmesebb klánháborút, vagy egy színesebb, taktikusabb játékmódot, akár a "World War mode" érkezésével. A WTHU elsősorban a realisztikus játékmódot preferálja, de árkád és szimulátor terén is otthonosan mozgunk. Éppen ezért olyan játékosok jelentkezését várjuk, akik már valamilyen szinten kiismerik magukat a játékban, ugyanakkor képesek csapatban gondolkodni.

Követelmények:

• Életkor: minimum 18 év
  • TS használata kötelező. (Ha épp egyedül van kedved játszani, az "AFK" szobában akkor is legyél bent az elérhetőség kedvéért.)
  • Repülők: minimum három nemzetnél rank III elérése, vagy elég két nemzet, de akkor mindkettőnél rank IV szükséges.
  • Tankok: minimum két nemzetnél rank III-as járművek.

Elérhetőség: ts.wthu.eu (Mivel mindenki tanul vagy dolgozik, nagyobb aktivitásra főleg a késő délutáni, esti órákban kell számítani.)

Edited by BackToTheGround
  • Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal

:salute:

Tök jó lett a kép :) A "WTHU" betűtípusa viszont valahogy nem passzol hozzá, bár nekem köztudottan nincs ízlésem :D 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

2 hours ago, Br3nor said:

:salute:

Tök jó lett a kép :) A "WTHU" betűtípusa viszont valahogy nem passzol hozzá, bár nekem köztudottan nincs ízlésem :D 

Köszönjük! :D

Közben kiegészítettem az elérhetőség részt, hogy ne csodálkozzon senki, ha nap közben nem vagyunk TS-en. :salute:

medal medal medal medal medal medal medal

• 7 months later...
  • 3 years later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...