wisielec

Dlaczego P2W pytacie?

610 posts in this topic

26 minutes ago, EvilBambus said:

Wszystko na stronie tss, ja zająłem 3 miejsce, grałem Tygrysem II H i Pantherą 2

A miejsca 1 i 2?

0

Ten sam czołg o takich samych wartościach, na obu trybach ( zero tuningowania jak na AB), te same mixy nacji. Jedynie inne mapy,  ewentualne branie poprawki lewo/prawo bo patrzymy z widoku celowniczego w trybie snajperskim, a zupełnie inne wyniki. Dla jasności grając tamten tydzień brytolami na 6.3/6.7 również zaliczałem same uptiery i jakoś się da. A na 7.0 to co zrobiono z Centurionem 10 to kpina. Nie dość, że HESH został zgnojony, to nawet APDS nie przechodzi przez górną przednią płytę KT. I ciekawe dlaczego. Może premki typu T29, IS-6 to P2W, może nie. Za to u niemiaszków jest Cry2Win.

1

1 hour ago, wisielec said:

Random RB - porażka, ciągły uptier, czyli losowanie pojazdów siedzących wyżej w widełkach BR... grając panterą 6.0 trafiasz na czołgi 7.0 - notorycznie!

Zrób proszę screeny bo mnie cały czas wrzuca na to głupie 6.3 

0

2 hours ago, EvilBambus said:

Zrób proszę screeny bo mnie cały czas wrzuca na to głupie 6.3 

Specjalnie dla Ciebie odpaliłem grę i pierwsze RB odpaliłem:

366A65E3B99290C56F3CC3F14BE538B84ABFE62C

jak widać przewaga 6.7 - 7.0 - 6.3, a na końcu DWIE Pantery 6.0, ja i jakiś koleś.

U przeciwników widziałem T44, T44-100, T34-100 innych nie widziałem bo szybko zdechłem za pomocą T34-100 na punkcie :|

Czyli na 6.0 jakoś fajnie sobie pograć nie mogę bo moje 6.0 prawie na 100% ląduje w zawiasach 6.7 z domieszka 7.0, procentem 6.3 i promilem 6.0...

0

10 minutes ago, wisielec said:

Czyli na 6.0 jakoś fajnie sobie pograć nie mogę bo moje 6.0 prawie na 100% ląduje w zawiasach 6.7 z domieszka 7.0, procentem 6.3 i promilem 6.0...

Jakim zestawem grasz?

1

13 minutes ago, arkula said:

Jakim zestawem grasz?

czołgi 6.0, 6.0, 5.7; samoloty 5.0 i 5.3... no i gepardziątko 2.0

0

Aż z ciekawośći sprawdziłem. Mój zestaw:

rYVAtP5.png

Koszt odrodzenia 310 mówi, że jestem top tankiem. Czyli nie jest tak źle jak wszyscy piszą. Walka przeciw USA i ZSRR. Powolnosć i słaba manewrowosc Pantery, do tego w bitwie przeciw USA? W tym miejscu spędziłem połowe bitwy.

OUmW3qu.png

Niemcy pewnie mieli przegrać? No niestety nie udało się i wygraliśmy. Ale końcówka była ciekawa. W obu drużynach dwa czołgi i jeden samolot. Trzy razy im capa zajmowaliśmy a oni go odbijali.

Spoiler

gFfRtaZ.jpg

Koniec bitwy jak to z USA. P-47 latają i bombują wszystko co się rusza. Ale wystarczy się zatrzymać w cieniu drzewa na dzwięk silnika i chłopaki mają problem z namierzeniem. BTW jak zwykle się pomyliłem i jednym czołgiem pojechałem z zimowym kamo... przyroda. Dobra zmieniam zestaw i jadę bez premek (mozę one cudownie obniżają BR bitwy). Gramy przeciwko OP ruskim T-34.  Zestawik i znowu top tank.

EOV3zp3.png

No to gaz do dechy i szturm. Zatrzymałem się tylko raz (nie licząć strzelania), gdy na lornetce w domek przyjeb uderzyłem. Wynik drużyny jeszcze lepszy niż poprzednio.

Spoiler

OvdgFuB.jpg

Puff. Takim OP graczem jak Bambus nie jestem (co widać po wynikach bitew) ale mnie jego i jeszcze kilka osób, losuję sprawiedliwie (raz jako top tank, raz jako mięso armatnie). Wszystkich innych zawsze losuje w tej drugiej opcji. Coś robicie źle.

EDIT: Kolejna bitwa i tym razem z drugiej strony. Szybka porażka była bo Tygryski znowu szturmowały (ludzie chyba nie więdzą jak czytac koszt w PO) i brały wszystko na klatę. Jednego fraga zaliczyłem i powrót do garażu.

uyMSR6N.png

Edited by arkula
2

Czyli że odkręcili wajchę, bo operatorzy niemieckich tanków topnieli w oczach?

Ja ostatnie bitwy szkopskim 5.7 grałem jeszcze przed weekendem. Za pierwszym razem kombo 3x na 6.7 i dałem sobie spokój. Następnego dnia poprawiłem x4 i wyszło 3x6.7 i 1x 6.3.

Tylko to samo w sobie to jest pół biedy, bo system losujący notorycznie serwuje utarty schemat i grają 2-3 czołgi z 6.7, jakiś pojedynczy 6.3.i reszta 5.7-6.0 vs kompania 6.7. + M18, a później P-47.

Potem grałem już max 5.3. i system dalej etatowo serwował losowania z max br 5.3. w ogóle bez szkopów, więc założyłem że nic się nie zmieniło i niech sobie sami tak grają.

W Wot jest notoryczny płacz na MM, że np. system losuje same TDki na pojazdy MBT, czyli nie uwzględnia klas pojazdów. 

Tylko tam topowych pojazdów po obu stronach jest w 95% tyle samo, a i te niższe tiery w losowaniu niewiele się różnią ilością, o ile w ogóle.

Tutaj MM to jeden wielki chaos. 

0

Stallinium wygrywa na SB. Event poprzedni miał podobne BR i było ok, teraz jest do 7.0 i dostajemy w trąbę non stop... no i ruskie są jako przeciwnicy.

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.