Jump to content

Ezüstgyűjtési praktikák

3 minutes ago, Lord_KROK said:

Na ehhez tutira nem oylan társak kellenek mint amilyenek nekem vannak.

98%ban random társak akikkel kb sosem sikerül. Néha megyünk haverral akkor 40-60% a nem isker javára általában ... Szóval még vele is, a 10-ből 5 is egy nagyon jó arány... Nekem ez így scifi amit leírsz :(

Pedig nem nehéz nyerni árkádban. Beviszed az A-20G-t bombákkal. Kidobálsz pár tankot, utána MG-vel kiszedsz annyi apróságot, amennyit tudsz. Nem szabad vele forgolódni, mert akkor belassulsz. Pálya szélétől pálya széléig végig kell menni. A lövészek jó eséllyel lőnek le vagy sebeznek meg gépeket ez idő alatt. Utána F6F megpakolva minden földi jóval, ugyanezzel a taktikával. Utána a F4U-1 (amelyikre 2x1000lbs bombát fel lehet tenni), majd a 2 P-47. Mivel ennek a szettnek elég kicsi, 3.0 körüli a BR-e (ha jól emlékszem) gyakran ad olyan Ground Strike mapot, ahol csak könnyű célpontok vannak. Ezeket kell kilőni és zsebben van a győzelem.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

2 hours ago, Marcus9311 said:

Igen, 1 meccsben nem, másik 10-ben sikeresen megszereztem a Best Squad-ot, normális csapatban mentünk, nem véletlenszerű, alkalmi társakkal.

Hogy érted a gépállatságot ? Több időt kellett a tanulásra fordítanom, mint a játékra. Meg a másik, ha épp nincs vizsga, az este rááldozása nem problémás, nem kóros és végül nekem könnyen jönnek a War Bondok és társai, mert "tapasztalt" játékos vagyok.

Ezzel pusztán arra gondoltam hogy te vagy aki a legtöbb játékidejében, és ezt a posztjaid alapján írom a leghatékonyabb munkát végzi.  

Tegnap úgy folyt ki az ujjaim  közül minden mint a víz ,két fogadás ment a kukába. Azért mert  az öt leszedett ellenség helyett jött meccsenként nyolc tíz assist , és egymás után három négy meccsen, utána meg a támogató meg szárnysegédest rontottam el mert ott meg nem jött elég assist viszont hoztam a minimum 7 gépes átlagot. Jó meccsek voltak csak nem hoztam olyan eget verő sl mennyiséget. És még a képembe is nyomta a játék hogy prémiummal ennyit kereshettél volna. Az miért szent írás hogyha alacsony br ben tolod az csak kevés sl-t hoz,mert ez elég barom egy dolog szerintem.Úgy értem egy átlagos meccs booster nélkül tankokkal elég hervasztó végeredményt produkál.

Edited by LudovikHun
medal medal medal

11 minutes ago, Kulcsos12 said:

Pedig nem nehéz nyerni árkádban. Beviszed az A-20G-t bombákkal. Kidobálsz pár tankot, utána MG-vel kiszedsz annyi apróságot, amennyit tudsz. Nem szabad vele forgolódni, mert akkor belassulsz. Pálya szélétől pálya széléig végig kell menni. A lövészek jó eséllyel lőnek le vagy sebeznek meg gépeket ez idő alatt. Utána F6F megpakolva minden földi jóval, ugyanezzel a taktikával. Utána a F4U-1 (amelyikre 2x1000lbs bombát fel lehet tenni), majd a 2 P-47. Mivel ennek a szettnek elég kicsi, 3.0 körüli a BR-e (ha jól emlékszem) gyakran ad olyan Ground Strike mapot, ahol csak könnyű célpontok vannak. Ezeket kell kilőni és zsebben van a győzelem.

Ez nálam az esetek 90% úgy néz ki hogy bemegyek A-20g vel sunnyogok a földikhez kidobom az első adagot majd leszedik a gépem mert odajönnek falkában. Másodikra bemegyek  megint egy géppel bombákkal ,aztán meglátom hogy a mi bombázóink nem tudnak létezni eldobom a bombákat és irány segíteni a bombereknek. Mondjuk odajön egy yak leszed ,az utsó gépem is vadász de bomba már nincs rajta mert a k annyát megbosszulom amiért leszedett,  észreveszem hogy vesztésre áll a csapat,mert tönkre bombáznak minket. Uccu neki irány fel  ha sikerül leszedek egy bombert  de vége a meccsnek kikaptunk. Sl meg anyi ne 10k

Ja és én ha a szettem piros akkor már nem megyek azokkal a gépekkel csatát aznap. 

Edited by LudovikHun
medal medal medal

12 minutes ago, LudovikHun said:

Ezzel pusztán arra gondoltam hogy te vagy aki a legtöbb játékidejében, és ezt a posztjaid alapján írom a leghatékonyabb munkát végzi.  

Tegnap úgy folyt ki az ujjaim  közül minden mint a víz ,két fogadás ment a kukába. Azért mert  az öt leszedett ellenség helyett jött meccsenként nyolc tíz assist , és egymás után három négy meccsen, utána meg a támogató meg szárnysegédest rontottam el mert ott meg nem jött elég assist viszont hoztam a minimum 7 gépes átlagot. Jó meccsek voltak csak nem hoztam olyan eget verő sl mennyiséget. És még a képembe is nyomta a játék hogy prémiummal ennyit kereshettél volna. Az miért szent írás hogyha alacsony br ben tolod az csak kevés sl-t hoz,mert ez elég barom egy dolog szerintem.Úgy értem egy átlagos meccs booster nélkül tankokkal elég hervasztó végeredményt produkál.

Megint nekikezdtem a havi War Bondsnak a kanadai Sherman miatt, és van már 260 pontom, minimális, 2 órás idő alatt, a maradék a regulárisokra megy. 

Tegnapiból a T3 és T4-es feladatot teljesítettem, mert a T2-őt még a régihez számolta, maiból meg mindet. Tegnap T3-on 10 bombázót kellett lelőni és T4-ben 3,000 pontos győztes csatát kellett összehozni, az uccsó is könnyű volt, pedig nehéznek látszik. Worthy Play a feladat neve, 2 x P-47D-25/28, 2 x P-63A-5 és C-5 és P-51D-5 felállással kell teljesíteni. A P-47-esekkel és P-63-asokkal földi célpontokra mész, és 3,000 pont után váltasz a Mustangra és kész. Ma T2-őn 6 egységet kellett bombázni, T3-on 16 ellent közepes harckocsikval és T4-en 72 egység kibombázása. A 72 egység kibombázása a klasszikus nehézbombázókkal teljesíthetetlen lenne, de A-26-ossal 1 óra alatt teljesíthető. Az A-26-ost  eredetileg csak azért szereztem meg, hogy még több porosodó gép legyen, de  elkezdtem kóstolgatni, és annyira megtetszett, hogy rendes igásló lett belőle, minden alkatrésze megvan, mégis repülöm azon túl ki fogom tolni ACE-ig, gyors, jól manőverezhető, jó bombaterhet cipel ( 4 x 500 kg-ot szoktam ) és az önvédelme is elégséges, sikerült a fedélzeti lövészeknek maguktól felgyújtani az engem üldözni próbáló Bf 109 G-6-osokat vagy La-9-eseket nem egyszer, úgy, hogy nem vettem át az irányításukat, üldözés közben is csak a bombázásra koncentráltam.

Edited by Marcus9311
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

25 minutes ago, Kulcsos12 said:

USAbna jelenleg 1,7-es a BRm, de a B34 és TBD1-el folyamatosan ezt csinálom.

Most az ezüst veszteség miatt létrehoztam egy 1,7BR körüli náci vonlat is. Csak így meg nem fejlődik a ME262 sehová :(

medal medal

1 minute ago, Gelesztaa said:

Megy ez prémium nélkül is :P

A jármű fejlesztésre meg kb. csak szép szavakat és pár kiló krumplit kaptál. :D Ennyit kapnék egy rank IV vagy V jármű fejlesztésére, valószínű abbahagynám a játékot.

medal medal medal medal

Just now, _Bela_HUN said:

A jármű fejlesztésre meg kb. csak szép szavakat és pár kiló krumplit kaptál. :D Ennyit kapnék egy rank IV vagy V jármű fejlesztésére, valószínű abbahagynám a játékot.

Nem számít :)

3 minutes ago, _Bela_HUN said:

GOndolod el, én kb mindig ennyit kaptam. Pl most a legutóbb annyit kaptam, hogy kiszámoltam, még több mint 800 meccset kell mennem ha minidg csak ennyit kapok egy ME262höz.

Jó, low tierrel mentem nagyon és loss is volt, de akkor is

medal medal

Mivel a témaindító topicban nincs kizárva - ezért leírom. Prémium fiókot kell venni meg esetleg egy-két prém gépet, aminek jó a hozamja és szeretünk is vele játszani... Mielőtt elharapnátok a torkom - ha már napi egy-két óra szórakozást, kikapcsolódást okoz nekünk ez a játék, akkor ennyit már ne sajnáljunk magunktól, no meg a játék fejlesztőitől sem...  Nem egy horror összegről van szó - szerintem ennél többet elköltünk hülyeségekre is... 

• Upvote 1
medal medal

Guest

Van még egy javaslatom ezüst keresésre. Ez pedig a 4.0-s BR-en csücsülő Spitfire F Mk IX. 

- mindent ver a szintjén, talán japánokkal kell vigyázni. Amúgy nincs ellenfele.

- Az előbbi ellenére 3.4-es az ezüst szorzója RB-n.    

- Egy körben 2 lelőtt gép, 7 kilőtt földi könnyű célpont több mint 69.000 ezüstöt ért 150% növelővel győztes csatában.

shot 2017.02.01 21.50.07.jpg

16 hours ago, tibi68 said:

Mivel a témaindító topicban nincs kizárva - ezért leírom. Prémium fiókot kell venni meg esetleg egy-két prém gépet, aminek jó a hozamja és szeretünk is vele játszani... Mielőtt elharapnátok a torkom - ha már napi egy-két óra szórakozást, kikapcsolódást okoz nekünk ez a játék, akkor ennyit már ne sajnáljunk magunktól, no meg a játék fejlesztőitől sem...  Nem egy horror összegről van szó - szerintem ennél többet elköltünk hülyeségekre is... 

Azt kell mondjam igazad van! DE! Még mielőtt az én torkomnak is nekiesnének, ez nem egy Gaijin által fizetett reklám, de sajnos aki fejlődni, annak perkálni kell! Nekem sok prémium repülőm van,de azokat 75%-os kuponokkal wageres tyúktojásból vettem! 20 napos prémium fiókot szoktam venni, ez alatt a 20 nap alatt 3-5 járművet kihúzok(tier4-5) enélkül 20 nap alatt talán egyet sem.. ez a szörnyű valóság!

medal medal medal medal medal medal medal medal

6 minutes ago, LaszmenHUNGARY said:

Azt kell mondjam igazad van! DE! Még mielőtt az én torkomnak is nekiesnének, ez nem egy Gaijin által fizetett reklám, de sajnos aki fejlődni, annak perkálni kell! Nekem sok prémium repülőm van,de azokat 75%-os kuponokkal wageres tyúktojásból vettem! 20 napos prémium fiókot szoktam venni, ez alatt a 20 nap alatt 3-5 járművet kihúzok(tier4-5) enélkül 20 nap alatt talán egyet sem.. ez a szörnyű valóság!

Az lemaradt, hogy biztos van olyan is aki tényleg nem engedheti meg magának a prémiumozást. Inkább azoknak szól, akik folyton hangoztatják, hogy ők bizony nem költenek egy fillért sem ilyen [email protected], de közben minden nap ez előtt ülnek... Persze gondolom, meg látom, hogy prém nélkül is nagyon jól lehet boldogulni, de ahhoz ügyesnek kell lenni!! Én nem vagyok az ergo veszek prémet. Elolvasom a tippeket, tanulni lehet belőle, add is jó ötleteket, de ügyesebb nem leszek egy szintnél számottevően, még sok gyakorlással sem - ide is kell egy bizonyos "adottság", mint sok máshoz az életben...   :)

medal medal

Lehet tolni prém nélkül is rank 4-5 satákat de ahhoz az kell, hogy minden meccs után menj pár 'finanszírozó' kört valami kisebb, SL nyomdaként működő géppel. 

Minden mmo úgy épül fel hogy egyre nehezebb legyen fenntartani prém nélkül a játékmenetet, a végső soron elérhető cuccokat meg szinte alig.

medal medal medal medal medal

Erről beszéltem, mikor a Parancsok/Orderek megfelelő időben való aktiválásáról írtam. Ez két Order, mindkettő úgy aktiválva, hogy csak én nyerhessem meg.

shot 2017.02.02 18.18.39.jpg

23 minutes ago, Gelesztaa said:

Erről beszéltem, mikor a Parancsok/Orderek megfelelő időben való aktiválásáról írtam. Ez két Order, mindkettő úgy aktiválva, hogy csak én nyerhessem meg.

Ace kérdés... Harc közben, mármint ha nem a jármű választó panelen vagyok, hogy tudok parancsot aktiválni??? Erre még nem jöttem rá..  :016:

szerk: én nem azt írtam, hogy ace kérdés!!!???

Edited by tibi68
medal medal

1 minute ago, tibi68 said:

Ace kérdés... Harc közben, mármint ha nem a jármű választó panelen vagyok, hogy tudok parancsot aktiválni??? Erre még nem jöttem rá..  :016:

szerk: én nem azt írtam, hogy ace kérdés!!!???

Automatikusan átírja ace-re :P

Megnyomod a TAB billentyűt, és jobb alul.

14 hours ago, Gelesztaa said:

Ingyen 500%-os booster a háborús kötvényekből.

shot 2017.02.03 22.04.51.jpg

Nekem rosszul jött ki a hó vége, 1100 környéki warbondom lett, úgyhogy vettem 60-ért egy fix boostert, meg 5 boosteres ládát.

Mind az 5ben ezüst booster volt :facepalm:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Hogy szerezz több sl-t játszani kell egy nemzettel. Halmozni az slt nem költeni,  Ne menj újra és újra csatába mert a sorozatos gépsérülések magas tierben megeszik az sl-t a nagy javítási költségek miatt! Alacsonyabb bren játssz, gyors a javítás nem kerül sokba, itt lehet több nemzettel is menni a gyorsabb javítás miatt.Mondjuk nem is keresel vele annyit de valamit valamiért. Én is kiakadtam a héten arra hogy arcpirítóan kevés a hozam egy alacsony brü csatánál! Rb meccseket kel játszani! Egy gép  egy csata picit magasabb a javítási költség de ha belejön az ember nagyot lehet szakítani. A tankokra aki ráérez az szakíthat velük ,de ott azért számos dolog rontja a játékélményt. Fogadások parancsok mindenkinek a belátása szerint , elég sokat el lehet bukni de ezt nem kell venni szóval tökmindegy ha meg bejön. Mint a fenti példák.

medal medal medal

33 minutes ago, LudovikHun said:

Ne menj újra és újra csatába mert a sorozatos gépsérülések magas tierben megeszik az sl-t a nagy javítási költségek miatt! Alacsonyabb bren játssz, gyors a javítás nem kerül sokba, itt lehet több nemzettel is menni a gyorsabb javítás miatt.Mondjuk nem is keresel vele annyit de valamit valamiért. Én is kiakadtam a héten arra hogy arcpirítóan kevés a hozam egy alacsony brü csatánál!

Most én pontosan ezt csinálom. Meg automata javítás off.

medal medal

18 minutes ago, BackToTheGround said:

Milyen érdekes, hogy pont most, miután mod lettél, hmmm.

Bocs, ez megint magas labda volt, grat! :D

:D nyelem-nyelem

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...