Sign in to follow this  
Br3nor

Ezüstgyűjtési praktikák

Képtalálat a következőre: „war thunder silver lion”

Ahogy látom nem csak magyar, de nemzetközi viszonylatban is sokaknak komoly fejtörést okoz a megfelelő mennyiségű Ezüst Oroszlán összegyűjtése a járművek, modifikációk és egyebek megvásárlására, ezért úgy gondolom nem árt egy olyan hely, ahol ezeket a praktikákat tudjuk összegyűjteni.

A topik témái:

• Bevált tippek, trükkök amiket Ezüst Oroszlán gyűjtésre használtok.
  • Javaslatok kérése Ezüst Oroszlán gyűjtéséhez különféle játékmódokban, a különböző nemzetekkel.
  • Társalgás a különböző módszerekről.

Kérjük a javaslatoknál tüntessétek fel azt is, hogy melyik játékmód (AB/RB/SB)

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Nagyon jó ötletnek tartom a kezdeményezést! :good:

Én mint írtam is, a legjobb taktika ha csapatban(szakasz) játszik az ember, nyilván ha ügyesebb vagy akkor egyedül is boldogulsz! Azért a többségnek biztos randomban pörgetett a játék Wagereket, Tiszti arany fogadás/Parancsnoki aranyfogadás, Legjobb osztag fogadás, 5/10 győzelem fogadás, ezek mind mind jövedelmező források,ha egy 4-es squadban tolja el az ember őket! 

Wagerek szempontjából Tankoknál a Németek,és a Szovjetek a favoritok, Német Tier III. 4.7-5.7, Szovjet 4.7-5.7, ez a szint amivel a legegyszerűbb végrehajtani!

wrKAKHx.png

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal

ÉS már is bebizonyítod Marcus hogy máshogy nem lehet csak captured premiummal boldogulni! Itt a lényeg az hogy Pénz nélkül hogyan! Nem mindenki olyan gépállat hogy tömve legyen a captured vackokkal! Rossz tanács.

medal medal medal

Árkád, 2 vadász 2 bombázó lista mindegy melyik nemzet melyik gépe. Ha nem air Domination-be rak be, akkor jó vagy, a taktika:

1. kör Bomber

1, Spawn

2, Bomba eldob, emelkedés WEP-en oldalra vagy hátra, közben erős reménykedés, hogy az ellenség vadászai közül mindenki lemegy a csalimadarakra.

3, Újratöltés után bomba ismét eldob, közben ráfordulás a stratégiai célokra (ha még van)

4, Stratégiai célok kidobása, majd emelkedéssel tovább az ellenség reptere felé

5, Ellenség repterének bombázása lehetőleg a sztratoszférából, amíg megy a meccs vagy meg nem semmisül a reptér

6, SL számolgatás

Ha lelövik a bomberedet akkor vissza vadásszal és a lelövődet le kell gyepálni az égről, aztán vissza bomberrel.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal

24 minutes ago, LudovikHun said:

ÉS már is bebizonyítod Marcus hogy máshogy nem lehet csak captured premiummal boldogulni! Itt a lényeg az hogy Pénz nélkül hogyan! Nem mindenki olyan gépállat hogy tömve legyen a captured vackokkal! Rossz tanács.

Prémektől eltekintve P-47D-25 - P-47D-28 - F4U1-a - d - F6F - felállással bombákkal és rakétákkal megpakolva kell bombázni, harckocsikra menni.

A B-25-ösök és A-26-os 500 kg-osokkal (1000 lb) megpakolva hozzák az ezüstöt, ott még a puha célpontok is megérik.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Ha minden kötél szakad akkor itt az én tippem.

SB EC.

Kis tierben bázisbombázás. Nagyban Reptér.

Ha nem zavar, hogy kiutálnak akkor a lecsapó vadászokat ki kell egerezni. Ha igen akkor ketten-négyen kötelékben kell repülni és sokkal nagyobb a túlélési esély.

A dobás után egyből haza és leszállni. Különben 50% jutalom elvész, ha lelőnek/zuhansz.

Kis tierben erre talán a legjobb a Do-217 E-2. Olcsó és nagyon gyors. mindemellett visz 4 tonnát.

Nem kell megilyedni SB-n a bombázókat vezetni egyáltalán nem nehéz egérrel sem.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

3 minutes ago, Volfram42 said:

Kis tierben erre talán a legjobb a Do-217 E-2. Olcsó és nagyon gyors. mindemellett visz 4 tonnát.

Nem kell megilyedni SB-n a bombázókat vezetni egyáltalán nem nehéz egérrel sem.

Csatlakozok, 2 tonna/bázis és a föld felett vagy folyómedrekben jól lehet osonni, pontszámot is jól hozza. Egérrel talán még könnyebb is vezetni a bombázókat, mert sérülés esetén jobban ki lehet "trimmelni", nem kell a boton lógni. 

medal medal medal medal medal

Sim: Én b25 re gondoltam.Gyors és a tierjében elég erős,hogy leszedjen pár gépet amig menekül.Bombázás után alacsonyra és vigyázni,hogy a hasa védve legyen.Meg ugye haza se árt érni a reward miatt. ( most magam ellen beszéltem :-) ) EC-n akkor éri meg,ha van idő bennt maradni.Előszöt vissza kell hozni a belépődíj árát,aztán lehet keresni .RP re bonus van ami nem hátrány.Takarékosságból csak azt a gépet teszem hangárba ami érdekel.Ha valami nem fontos akár fél évet is elvan és 50% -os akcióban veszem meg.A kedvenc gêpekkel sokat megyek,ezeket az ember megszokja és jobban halad.Minden új gép nyeli a pénzt amíg ki nincs húzva.Csak azért venni,hogy legyen a sorban,felesleges.Én most is pluszban jövök ki,pedig prém sincs meg.Ace-ra azt húzom ki amit sokat használok,és megdolgozta az árát :-).

medal medal medal

Szerintem mindenki játszon azzal amivel jól megy neki. Talán ezalól kivétel az RB repcsi, ahol pár géo javításija horribilis, bár ha azokkal is tud játszani úgysem hal meg.
Én csak tank RB-zek szinte halálonként csinálok 4-5 killt és 20k-val jön minden kör plusszosan legalább.
Jah igen ami fontos: 
- egy jármüvet ha lehet csak 1-2 slotra rakjunk (tervezzünk elöre a crewkkal)
- expertet csak arra vegyünk amivel játszunk is, vagy amelyik fontos versenyre/squadronra (UP szennyre, amivel az ember játszik össz két csatát felesleges)
(ez félig rossz tanács, de én rám ez is jellemzö)
- vigyázz a jármüvedre, én nagy RB-s révén AB-ben is RB stílusban játszom igaz, hogy így az elérhetö X kill helyett csak X/2 van, de a halálaim száma 1/4 annyi, ami arányait nézve megéri. (a statodnak nem)

Edited by FrankThomas
medal

Guest

2 gépet tudok javasolni RB-re.

- Junkers 88 A-4 a szintjéhez képest

-  Jó bombateher

- Jó zuhanóképesség

- Jó védettség 

- motortalálat esetén simán vissza lehet vinni a reptérre.

- 1 kör alatt 20k SL-t össze lehet vele szedni.

- Karácsonyi Ki-21.

- szintjéhez képest jó bombateher

- motortalálat esetén gond nélkül visszavihető a bázisra.

-  aránylag kevés gépágyús ellenfél

- jó védettség

- 1 kör alatt 15-20k SL itt is megvan.

Egy tipp azoknak, akiknek nincs prémium gépük: Pe-2 széria.

Ezeket a gépeket elég sűrűn beteszi RB-n Alternatív Berlinbe, ahol csak úgy nyüzsögnek a könnyű célpontok. Spawnolás után le kell menni kb 500m-re és balra nagy ívben kerülni a szövi bázisig. Ha mázlid van, nem vesznek észre, vagy nem foglalkoznak veled. Ha elérted a bal szélső bázist, akkor a bombáidat dobd ki a legközelebbi konvoj tankjaira, majd a gépfegyverekkel szedd ki a 2-3 légvédelmi kocsit a konvoj végéről. Páncélautókkal NE foglalkozz, mert sok lőszert megesznek, amiből kevés van. Ha kilőtted a kocsikat, irány a legközelebbi konvoj, majd a következő, stb. Nem ritka, hogy 10-15 kocsit ki tudok lőni, mire az amcsikat levágják a Yakok. Pontos számadatokat nem tudok, de az esetleges javítási és feltöltési árak mellett bőven marad a bevételből. Ha van olyan Order-ed, ami a földi célpontok kilövésére ad bónuszt, akkor a bombák kidobása előtt aktiváld, így mégtöbb SL üti a markod, ha megnyered.

(És az sem elhanyagolható, hogy hamar fel lehet így oldani az extra festéseiket is.)

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Remek topic! Gondolom az esetem indította el a dolgot. 

Kikapcsoltam az auto javítást. Azóta tényleg jön megint az ezüst, csak sajnos pl a nácikkal már 24 óra sem elég arra, hogy magától megjavuljanak (bár olcsóbb). 

Sajnosígy  fő csapásirányom nagyon le lett korlátozva, de alacsonyabb BRes nemzetekkel akár pár perc is elég lehet arra ha mondjuk 1 géppel kibírom, hogy ingyen jvauljanak

medal medal

Prém bombázók közül a Ki-21 hei tud még sok ezüstöt hozni, egyetlen gépként kell vinni árkádba, Sztálingrád - Halhin Gol - Albion pályákon elegek az 50 kg-os bombák, de Kelet és Nyugat-Európába (puha célpontos változat) 4 x 250 kg kell. Egy meccsen 20 - 30 célpontot is ki tudok szedni vele. 

Edited by Marcus9311

14 minutes ago, Marcus9311 said:

Prém bombázók közül a Ki-21 hei tud még sok aranyat hozni, egyetlen gépként kell vinni árkádba, Sztálingrád - Halhin Gol - Albion pályákon elegek az 50 kg-os bombák, de Kelet és Nyugat-Európába (puha célpontos változat) 4 x 250 kg kell. Egy meccsen 20 - 30 célpontot is ki tudok szedni vele. 

Miért vinnéd egyetlen gépként? Csak magaddal tolsz ki :)

3 minutes ago, Gelesztaa said:

Miért vinnéd egyetlen gépként? Csak magaddal tolsz ki :)

Mit vigyek  be mellé ? Egyetlen gépként viszem, 1,7-re is süllyedhet a BR, és a biplánok meg nem háborgathatnak, miközben ontom folyamatosan a bombákat.

Spoiler

shot 2017.01.30 23.02.11.jpgshot 2017.01.30 23.02.44.jpg

Érdekesség. Első képen G2 vel egy assist és nyertünk mixeden (ügyes bf110 még belevert eggyet mielőtt leesett).Másodikon EC TA154 5 tank +1 AI repcsi (jóval hosszabb idő alatt+75% booster)

medal medal medal

9 hours ago, LudovikHun said:

2 alkalommal osztogattak mindenkinek régebben 1000 - 1000 aranyat abból lehetett venni akár 2 gépet is (japán Corsair és Messzer) vagy egyetlen erősebbet, mint a brit Mustangot, japán Fókát. Hülye voltam, Messzerre és Corsairre költöttem, jobb lenne most a  japán Fóka vagy brit Mustang.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.