Jump to content

Glorious Road To Victory Hungarian Team

Üdvözlök mindenkit a Glorious Road To Victory Hungarian Team fórum oldalán.

Szeretném bemutatni új kis baráti társaságunkat, amely megnyitotta kapuit.

Kis baráti társaság vagyunk, családias légkörrel. Többségében fiatal játékosokból áll a csapat, de vannak idősebb és családos emberek is. Összeszokott kis csapatunk főleg realisztikban szokott játszani, de bátrabbak szimulátorral is megbirkóznak és szép teljesítményeket érnek el benne. Nem nagyon tudok más női War Thunder játékosról magyar közösségben eddig így büszke vagyok arra, hogy ehhez a csapathoz tartozom.

Célunk egy erős és szervezett társaság megalkotása, amelyre büszkén lehet majd tekinteni és akár külföldi klánok is felfigyeljenek ránk.

Squadron NEM kötelező, társaság és kedv függő hogy megmérettetjük magunkat más klánokkal.

Szeretettel várunk minden új és tapasztalt játékost mi kis csapatunkba.

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk csak pár apró feltételnek, kell megfelelni, amelyek a következők:

14 vagy nagyobb életkor (De kivételes esetekben ettől eltekintünk)

Minimális realisztik tapasztalat

Ts3 használat

Felkeltette kis klánunk az érdeklődésed akkor keress meg minket játékon belül  bátran vagy Ts3 szerverünkön.

Ts3 szerverünk:  IT1.ts-3.net:11526

Kisebb klánok jelentkezését is szívesen várjuk, amelyek csatlakoznának hozzánk, hogy minél többen legyünk kicsit összébb húzzuk a magyar közösséget, többet tudjunk egymással játszani, tanulni és jól érezni magunkat.

További kellemes csatákat kívánok mindenkinek az egész GRtV nevében.

Névtelen2.png

Edited by Szandygamer
piros szín eltávolítva

Gelesztaa (Posted )

TILOS:
1.1.9. Piros szövegszínt használni bármilyen formában. Ez a betűszín a fórumszemélyzet számára van fenntartva, és a kiemelés, kihangúlyozás szerepét tölti be

Sok sikert! :good:

Mondjuk én nem vagyok 14 éves, sajnos elmúltam már. Mert írod, hogy csak 14 évesek lehetnek a klánban. :( Így akkor nem tudok csatlakozni.

medal medal medal medal

32 minutes ago, _Bela_HUN said:

Sok sikert! :good:

Mondjuk én nem vagyok 14 éves, sajnos elmúltam már. Mert írod, hogy csak 14 évesek lehetnek a klánban. :( Így akkor nem tudok csatlakozni.

Te még lehetsz kivételes eset :D

Amúgy mit lehet tudni még a klánotokról?
Hányan vagytok, van-e valami "specialitásotok", ragaszkodtok-e még valamihez az alsó korhatáron meg a némi tapasztalaton kívül? Van-e valami hosszútávú cél, vagy csak összejöttök néha közösen durrogtatni?

medal medal medal medal

Régebben más klánokban már együtt volt a csapat ugyhogy eléggé ismerjük egymást. Jelenleg 13an vagyunk mivel most alapult meg. Igazából csapatmunka ami úgy nagyon jó nálunk, sokat segítünk a másiknak fejlődni is meg csatában is, meg mindenkinek megvan a maga erénye van aki földön van aki levegőben jó (vagy mindkettő). Más annyira nem fontos mivel aki aktívan játszik azért ugy ahogy ismeri játékot, tier III körül járhat az meg már bőven jó arra hogy együtt játszunk vagy esetleg klán csatára (squadron event) képes menni ha szeretne és kedv hozzá megvan.

Hosszútávu cél egy erős társaság létrehozása lehetőleg sok aktív taggal és esetleg nagyobb versenyeken szerepelni ha ott tart a klán. De természetesen nem kötelező se squadron se verseny majd, de ellene se vagyunk.

Edited by Szandygamer

Megváltozott Ts3 szerverünk címe. Új cím ahol megtaláltok minket : IT1.ts-3.net:11526

Edited by Gelesztaa
piros szín eltávolítva

Gelesztaa (Posted )

Szerkeszd át az első hozzászólást is :)

Gelesztaa (Posted )

TILOS:
1.1.9. Piros szövegszínt használni bármilyen formában. Ez a betűszín a fórumszemélyzet számára van fenntartva, és a kiemelés, kihangúlyozás szerepét tölti be.

• 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...