B1gT0m

Simulátor [SB/FRB]

Už asi týden létám jenom FRB a nějak mi tu chybí téma, kde bychom se mohli podělit o zážitky a zkušenosti z tohoto módu.

Jak řešíte bitvu kde je takovéhle počasí? Pro mě osobně je to nelétatelné a odcházím z bitvy

56shot_2013.05.09_20.38..jpg

medal medal

No, přestože obrázek opět nevidím :(s , hádám, že prší. Mně to vyhovuje - nebaví mě stíhat, našel jsem se v přímé podpoře pozemních jednotek - mám naději, že hromada protivníkových stíhačů opustí bitvu a rázem mi roste šance na přežití :Ds

medal medal medal medal medal medal

Dnes mě to hodilo za takového počasí s B-17E a na 23 svržených bomb jsem zničil pouze 6 pozemních cílů. První nálet z výšky 1500m byl absolutně neúspěšný a až když jsem létal ve výšce cca 500-600m tak už jsem něco zasáhl.

Jinak při takovém počasí se nelétalo ani za války tak nechápu proč v tom musíme lítat tady

medal medal

Teď už se taky odpojuju. Několikrát jsme zkoušeli vystoupat nad oblačnost, ale když už se tam člověk prohrabe (pokud vůbec), obvykle nad mraky nikdo není. Konec konců se na začátku odpojí (celkem logicky) tolik hráčů, že najít kohokoli jinde, než nad pozemními cíli je nadlidský úkon (a ani tam to není jisté). Silné deště, stejně jako husté nikde nekončící mlhy by měli z FRB zmizet.

Lietat s Ju 87B na FRB je normalne sranda. Mal som tam bezplatne opravy, tak som ju zacal brat do boja (a chcem si odomknut kamuflaz). Pomaly nastupam do 3000m, dam aero-brzdu a uz sa rutim na tanky. A nemaju chybu tie sireny, robi to krasnu zvukovu kulisu. Okrem flaku ma este ziaden stihac nezostrelil. To lietadlo je tak "suchtave", ze ked sa drzim po nalete tesne pri zemi a on ma nazumuje z vysky, bud pri utoku preleti alebo to napikuje do zeme, ked mu tesne uhnem. Lebo Stuka je slusne obratna, utazene zatacky toci jedna radost. Iba proti tomu blbemu flaku ma mizernu odolnost, zvacsa jeden zasah a uz si to jak kometa palim k zemi

medal medal medal medal medal medal medal

Zkoušel jste někdo Hs-129 B-2 ve FRB? Dá se s tim lítat? Mám na něj zálusk, ale pořád se nemůžu rozhodnout :)

Je to můj milášek, ale moc ho netahám a když, nejprve si zkontroluji rozložení týmů. Ono 18 000 za opravu už je docela láce. Já bych počkal až mu zlevní opravu, protože to, jak je to teď, je naprosto neobhájitelné. Je to fajn letadlo - dobře ovladatelné, dobrá stabilita v nízkých rychlostech (což se při útoku na pozemní cíle hodí)... ale nelze očekávat, že s tím budeš sestřelovat letadla. Já s tím sundal 4. 2x jsme letěli proti sobě a ikdyž zdechl, ještě mě ramoval. Jeden si mě nevšiml a přeletěl mě - chytl dávku ze 30 - a poslední na mě zaútočil, ale byl moc rychlý, podlétl mě a jak to vybíral, chytl dávku ze všeho.

AAA mě sundalo jen jednou - zmetek mi tou 37 ustřelil křídlo. Jinak to letadlo vcelku dost vydrží, ale co jsem četl, mohlo by více. Na tanky paráda, nalétneš zezadu, krátká dávka a je v plamenech.

Jo, sirény jsou prostě bomba, bohužel je má jen B verze.

Jo počasí se už řeší. Budou se generovat pouze takové kombinace povětrnostních podmínek, v jakých byly lety skutečně operační a ne sebevražedné. 

Nadávají na to všichni a v bitvě zůstane málokdo. Déšť se sám o sobě ještě dá pokud mrakama prosvítají sluneční paprsky, ale v tom co postval B1gT0m nemá smysl lítat. Je to ztráta času a občas také zbytečná ztráta letadla. Ovšem lítání ve tmě je už něco jiného a také je to mnohem zábavnější :). většina Rusáků vám stejně označní runway hned na začátku bitvy...s tím se už počítá :Ds .

Tak Ju87G je pekny nicitel tankov, iba skoda, ze G-1 ma iba 12 nabojov, par vystrelov a musim "prasit" na letisko. A este sa s tym daju sem-tam zostrelit aj lietadla. Jeden zasah a hned je kriticky. No, musim dake liony "naskrabat" a kupit G-2, ta ma 24 nabojov, to hned bude "ina kava"

medal medal medal medal medal medal medal

Začínám s FRB a chtěl bych se zeptat, jestli je normální, že mi letadlo s kniplem v neutrální poloze padá doleva dolů a co se s tím dá dělat, protože se celkem blbě lítá, když musím knipl pořád držet kousek do boku a pak u toho ještě manévrovat.. Díky předem.

medal

Musíš létat letadla se 2 motory nebo prouďáky, jinak se toho nezbavíš. Vzhledem ke kroutícímu momentu motoru a vrtule to je normální a nelze s tím nic dělat. Hold, fyzika.

@ Cikn  U některých letadel můžeš gyroskopický moment vytrimovat ( Fw190 a Bf109 nemají trim klapek a směrovky), lépe řečeno vytrimuj to tak aby to letělo pěkně rovně. Poletí ti to taky o trochu rychleji jelikož budeš mít ovládací plochy v neutrální poloze a nebudou navyšovat odpor vzduchu.

Takovým extrémním případem je Mustang Mk.IA, který musíš vytrimovat na 4% u klapek a -49% výškovky.  

Já se pomalu také chystám na FRB. %29.png  Zatím trénuji jen v testovacích letech, každopádně pro začátek si asi vemu nějakého dvojplošníka (hraji kombinaci klávesnice+myš).

Já se pomalu také chystám na FRB. %29.png  Zatím trénuji jen v testovacích letech, každopádně pro začátek si asi vemu nějakého dvojplošníka (hraji kombinaci klávesnice+myš).

já s tím nastavením co je v základu na klávesnici a myš ani nevzlítnu :facepalm: (nechci se v tom hrabat abych si to nerozhodil i do HB a AB) Nevím jestli myš + klávesnice je to pravý

malej edit:

Vyzkoušel jsem stuku v tréningu a super,vzlet,přistání,nějaké manévry a i s tou myší + klávesnice by se to dalo :)

medal medal medal medal

No to mi je jasný, že to není to pravé. Ale joystick jsem nikdy nevlastnil a pedály s volantem už nemám. :Ds
Každopádně teď jsem letěl první FRB hru a šlo to i s myší a klávesnicí. Akorát jsem teda nepotkal žádné nepřátelské letadlo. :(s Tak jsem aspoň sejmul nějaké ty mobilní AAčka.
Existujou nějaké lokace na mapě, kde se hráči nejčastěji střetávají ?

Já raději létám s myší a klávesnicí než s joystickem. Nevím na co máš nastavenou myš, ale kromě mause-joysticku (tedy tu tečku uprostřed kruhu) lze i myš nastavit na tzv. relativní ovládání, kdy ji máš spojenou s letadlem a dost se to podobá mause aimu. Mně se to osvědčilo a létám už jenom s tímto nastavením. Nutností je ovšem trim výškovky. Taky pozor na 100% plynu. Nevím jak v arkádách, ale v FRB se docela rychle přehřeje motor a já rozhodně nemíním startovat jen s jednosměrným lístkem s tím, až se mi přehřeje motor, spadnu. 80% na cestovní rychlost stačí.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.