Jump to content

Offtopik

Chanupa
 Share

Jobbulást Chris :)

Levy meg olyan lenne mint az Asterixben a trubadúr :D

Köszi:)

Levy lenne a party lelke! :D

medal

[url=http://imgflip.com/i/42t52]42t52.jpg[/url][url=http://imgflip.com/memegenerator]via Imgflip Meme Maker[/url]
Srácok én nem bírom, kellenek a tankok MOST! :(s :lol:

medal

Jó ötlet a fórum találkozó, én biztos résztvevő lennék, kéne szerezni egy Messzert vagy egy Dorát poénból az alkalomra. :D

Úgy néz ki a héten már játszom, a joystickot ki kell ásni a költöztetett anyagok közül mert anélkül sosem repülök.
medal medal medal medal

Milyen nyugis Glo élete, semmi acsarkodás, semmi vita, nem sokat kell moderálnia.

Ha kérdez valaki valamit, aki éppen ráér ,az a legjobb tudása szerint megválaszolja.

Azért szerintem ritka az ilyen normális fórum közösség, én legalábbis ritkán találkoztam ilyennel.

ez csak úgy eszembe jutott, átfutottam a régebbi posztokat amiket még nem olvastam.

:salute:

• Upvote 1
medal medal medal

Milyen nyugis Glo élete, semmi acsarkodás, semmi vita, nem sokat kell moderálnia.

Ha kérdez valaki valamit, aki éppen ráér ,az a legjobb tudása szerint megválaszolja.

Azért szerintem ritka az ilyen normális fórum közösség, én legalábbis ritkán találkoztam ilyennel.

ez csak úgy eszembe jutott, átfutottam a régebbi posztokat amiket még nem olvastam.

Csak be kell  nézni wot fórumra, ott ha kérdezel majdhogy letépik a fejed, ha meg nem értesz velük egyet, rögtön N.o.o.b vagy. Itt legalább kérdezhetek hülyeségeket :Ps

És még kirakhatóm ide a repülő sajtomról készült képet is! :lol: :lol:

medal

Aztán koma, esőben nem ázik be a géped, úgy látom a sztálinszú megrágta kissé a sztálinfát :Ds :Ds

Vagy csak az a gonosz imperialista propaganda lyukasztgatta szét ácskapoccsal :Ds 

Csak be kell  nézni wot fórumra, ott ha kérdezel majdhogy letépik a fejed, ha meg nem értesz velük egyet, rögtön N.o.o.b vagy. Itt legalább kérdezhetek hülyeségeket :Ps

És még kirakhatóm ide a repülő sajtomról készült képet is! :lol: :lol:

medal medal medal

Aztán koma, esőben nem ázik be a géped, úgy látom a sztálinszú megrágta kissé a sztálinfát :Ds :Ds

Vagy csak az a gonosz imperialista propaganda lyukasztgatta szét ácskapoccsal :Ds

Azok a csúnya imperialisták... csak úgy potyogtak az égbűűűl :Os

medal

Még bármi történhet  :crazy:    :lol:  :lol:

medal

Sose hallottam róla.... még az emlékét is kitörölted? :lol:

Jó kis közösség ez. Aki meg idejön gyökérkedni annak rövid történelme lesz, mint Cacofonix-nek :)

medal medal medal

Jó kis közösség ez. Aki meg idejön gyökérkedni annak rövid történelme lesz, mint Cacofonix-nek :)

Woton is így kezdődött,aztán úgy egy évvel később már megjöttek az okosok, ők voltak azok akik még a beta testereket is kioktatták mit hogy kéne.  Hidd el az a söpredék is épp úgy ahogy a nagyobb értelmesebb része a wot játékosoknak ide talál majd. Tehát csirájában kell elfojtani a csirákat  :kamikadze:

Nah még a végén glonak és kollatinak lesz dolga másokkal is levyn kívül :lol:

Woton is így kezdődött,aztán úgy egy évvel később már megjöttek az okosok, ők voltak azok akik még a beta testereket is kioktatták mit hogy kéne.  Hidd el az a söpredék is épp úgy ahogy a nagyobb értelmesebb része a wot játékosoknak ide talál majd. Tehát csirájában kell elfojtani a csirákat  :kamikadze:

Edited by chris002
medal

Miért velem mi dolguk volt? Glo szólt egyszer kétszer, hogy moderáljam magam a csúnya szavakkal, és ennyi :Ds

975 post(csacsogi) és nulla figyelmeztető pont :Ps

Nah még a végén glonak és kollatinak lesz dolga másokkal is levyn kívül :lol:

medal medal medal

Miért velem mi dolguk volt? Glo szólt egyszer kétszer, hogy moderáljam magam a csúnya szavakkal, és ennyi :Ds

975 post(csacsogi) és nulla figyelmeztető pont :Ps

Semmi csak te vagy a legaktívabb fórumozó, ki mást is mondhattam volna :Ps

medal

Angol nyelvű részen itt is nagyon sok az idióta. Nekem is "tanítottak" ott.  :learn:  Remélem a magyar rész ilyen jó marad.  :)s

medal medal

Nem volt az rossz időszak ,nyugis volt az élet.Meg lehetett az oroszokkal csencselni mindenfélét(gázolajat, farmert ,tankot :Ds )

Lehet, hogy meg voltunk szállva, de ennek ellenére nagyobb volt a létbiztonság, és nyugisak az emberek úgy általában, meg jó volt a közbiztonság is, amennyire én emlékszem.

Javarészt én is csak hallottam róla.

medal medal medal

Nem volt az rossz időszak ,nyugis volt az élet.Meg lehetett az oroszokkal csencselni mindenfélét(gázolajat, farmert ,tankot :Ds )

Lehet, hogy meg voltunk szállva, de ennek ellenére nagyobb volt a létbiztonság, és nyugisak az emberek úgy általában, meg jó volt a közbiztonság is, amennyire én emlékszem.

Még mindig előnyben vagyok Gardar-al szemben én legalább láttam Strandoló bikiniben napozó nőket  :lol:  Míg szegény Gardar erről is csak hallott.

Edit: Bocsánat Gardar most látom hogy nálatok is van, csak kicsit más :D

Edited by GIenn_Quagmire
  • Upvote 1

Kesztyű biznisz ok, csizma biznisz oké,bikini biznisz oké, napolaj biznisz....na ne röhögtess :Ds

Náluk a fehércápa is csak a hideg víztől fehér(szegényke, és még meg is eszik) :Ds

[url=http://imgflip.com/i/47qep]47qep.jpg[/url][url=http://imgflip.com/memegenerator]via Imgflip Meme Maker[/url]

Még mindig előnyben vagyok Gardar-al szemben én legalább láttam Strandoló bikiniben napozó nőket  :lol:  Míg szegény Gardar erről is csak hallott.

Edit: Bocsánat Gardar most látom hogy nálatok is van, csak kicsit más :D

Edited by ex_levy
  • Upvote 2
medal medal medal

• Gelesztaa changed the title to Offtopik
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...