Jump to content

Offtopik

Chanupa
 Share

Jobban járnak, ha szét szedik őket és eladják minden alkatrészüket.. legalább kisebb a kár :lol:

Az amerikai ostobaság... Eladhatják őket, de ez szerintem titkos technika. A kínai vadászrepülőgépekre kíváncsi vagyok, azok milyenek. Valószínűleg sokkal jobb a teljesítményük.

medal medal

Az amerikai ostobaság... Eladhatják őket, de ez szerintem titkos technika. A kínai vadászrepülőgépekre kíváncsi vagyok, azok milyenek. Valószínűleg sokkal jobb a teljesítményük.

Az orosz 5.generációst láttad már? Az is ígéretesnek tűnik szu50.jpg

medal

Az orosz 5.generációst láttad már? Az is ígéretesnek tűnik szu50.jpg

Ugyan, semmit nem találnál el a gépágyújával (már ha van neki), csak elsuhannál a sok reserve He-51 mellett, mire egyet eltalálsz lőszered sem marad, a rakéta meg áthúzna a a szárnyaik között.  :learn:

medal

Ugyan, semmit nem találnál el a gépágyújával (már ha van neki), csak elsuhannál a sok reserve He-51 mellett, mire egyet eltalálsz lőszered sem marad, a rakéta meg áthúzna a a szárnyaik között.  :learn:

Bele suhannék a lövedékeibe és tönkre vágná a hajtóművet XD

medal

De legalább le tudnád hagyni vele az összes gépet  :crazy:

Biztos találnának egy spitet ami gyorsabb :learn:

Ezt még nem láttam. A Sukhoi most több jó tervet csinál, mint a MiG.

Mig-ről rég nem hallottam semmi érdekeset.

medal

• 4 weeks later...

Na, összegezem: már tudjuk hogy a No*ob-ot átírja Ace -ra, valamint a Soon™ mögé mindig odateszi a fórum a TM jelet. Ez csodálatos.  :Ds

Edited by Kiccsavo

Hm... kik játszanak a War Thunderrel.  :lol:

[spoiler]7WoOrhX.jpg[/spoiler]

XDXD Megnézik legalább, hogy mi a jó...:D
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal

Majd az Igromir-on lesznek ilyen képek.. CSAK ilyenek :D

Hm... kik játszanak a War Thunderrel.  :lol:

[spoiler]7WoOrhX.jpg[/spoiler]

medal medal medal medal medal

Atyaéég, tényleg leáll a fórum, ha nem vagyok :lol:

Embörök, mi lesz ha én már nem leszek :Ps  (Tudom Glo, és Kollati végre elmehet szabadságra)

Eszembe jutott egy olyan furmányos gondolat, ha már sok fórumozó lesz, akkor esetleg egy reptéren(hogy stílusosak legyünk) lehetne tartani egy fórum live találkozót....

Csak gondoljatok bele...... :Ds (valószínű szám le lenne ragasztva, és meg lennék kötözve valahol egy bokorban :crazy: )

Edited by ex_levy
medal medal medal

Atyaéég, tényleg leáll a fórum, ha nem vagyok :lol:

Embörök, mi lesz ha én már nem leszek :Ps  (Tudom Glo, és Kollati végre elmehet szabadságra)

Eszembe jutott egy olyan furmányos gondolat, ha már sok fórumozó lesz, akkor esetleg egy reptéren(hogy stílusosak legyünk) lehetne tartani egy fórum live találkozót....

Csak gondoljatok bele...... :Ds (valószínű szám le lenne ragasztva, és meg lennék kötözve valahol egy bokorban :crazy: )

Beteg vagyok nincs kedvem itt ülni :(s  Utolsó mondaton valahogy így nevettem  :lol:  :lol:  http://www.youtube.com/watch?v=nGAqOlvp0Gs

medal

• Gelesztaa changed the title to Offtopik
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...