Jump to content

Siemanko!

Zapraszam wszystkich na mój kanał! https://www.twitch.tv/d3vil0o

Będę na nim transmitował wydarzenia ze sceny War Thundera: przeróżne turnieje, ligi, "złote bitwy", niestandardówki, treningi, itp.

Zamierzam od też robić różne konkursy i giveawaye na złote orły - będzie się działo!

Żeby być na bieżąco śledźcie kanał i ten temat, będę wrzucał plan transmisji.

Do zobaczenia na streamie, pozdro!

• Upvote 6
medal medal medal

Siema!

Na moim kanale twitch już jutro będziemy obchodzić moje 20 tysiaków zestrzeleń na bitwach realistycznych!

Z tej okazji przygotowałem nieco Złotych Orzełków dla Was do wyjęcia!

Dobra zabawa gwarantowana!

Więcej informacji na czacie, widzimy się na streamie!

PS: najprawdopodobniej dzisiaj też będę coś pogrywał rekreacyjnie, zachęcam do oglądania.

Zapowiada się ciężki weekend, stay tuned! ;)

• Upvote 6
medal medal medal

Siema, siema!

Jak mija niedziela? Mam nadzieję, że wporzo! Z racji tego, że zawsze może być lepiej zapraszam na moją dzisiejszą transmisję meczu Polskiej Ligi Symulacyjnej pomiędzy Los Bambolejros a Ludźmi Na Poziomie! Starcie tych ekip powinno się rozpocząć około godziny 20:00.

Żeby lepiej się oglądało przygotowałem nieco złotych orłów dla widzów do zgarnięcia! Losowanie szczęśliwców po spotkaniu ;)

Widzimy się na streamie, pozdro!

• Upvote 2
medal medal medal

Dzięki!

Do subów jeszcze chwilka, ale oglądalność cieszy ;)

Podczas ostatniego meczu PLS WT w pewnym momencie transmisję oglądało około 100 osób, jest to mega wynik - większe wyniki osiągały tylko oficjalne (promowane na stronie głównej) kanały War Thunder.

Jeśli interesuje Was to co robię to zapraszam na kanał, w zakładce schedule zobaczycie całotygodniowy rozkład jazdy (streamy z wielu gier, w tym tygodniu rozpoczęcie turnieju Steel Legion i oczywiście coniedzielna Polska Liga Symulacyjna ze nieodłącznym giveawayem złotych orłów).

Robimy hałas!

Pozdro, piona!

• Upvote 1
medal medal medal

Aloha War Thunderowicze!

Wczorajsza transmisja z "polskiego wieczoru" przyciągnęła kilkadziesiąt osób - dzisiejszy stream będzie z aż trzech spotkań z udziałem polskich drużyn, więc szykuje się okazała część druga! ;)

Zaczynamy od godziny 18:30, pierwsze spotkanie powinno się rozpocząć przed godziną 19:00, czyli półfinał winner bracket turnieju Gladiators 4x4: DYNAMIGHT - Unicorns (mecz z mojej perspektywy).

Zaraz po tym spotkaniu przenosimy się na ziemię do innego turnieju Steel Legion 4x4, w którym dzisiaj zapadną końcowe rozstrzygnięcia! O 19:00 planowane jest rozpoczęcie spotkania finałowego looser bracket: DYNAMIGHT - Tutti! Zwycięzca tego meczu zawita w Grand Final, w którym na oponenta czekają już gracze dywizjonu MYST!

Będzie się działo, standardowo przygotowałem kilkaset orłów dla Was!

Kibicujcie, oglądajcie, wygrywajcie! Wszystko na kanale twitch!

• Upvote 4
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...