Jump to content

P1Y1 bombowiec

Guest ImperialGuard_PL
Guest ImperialGuard_PL

RB

W chwili obecnej to jak dla mnie szczyt obu drzewek i ostatni grywalny bombowiec .

Koszt naprawy 8000, jest jeszcze dla ładunku bomb 1000 kg do przyjęcia ,bo przy mnożniku 410 % mamy szansę wyjść na swoje .

Wszystko ponad Gingę + druga wersja Ki67 i końcówka drzewka -   to złodziejstwo.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edit

Aktualne RB plusy :

-najlepsza  prędkość maksymalna w nurku

-dzięki w/w to mistrz ucieczek , ciężko go dorwać 

-najszybsze wytracanie prędkości (ma niesamowicie przydatny hamulec Aerodynamiczny :good:)

-dzięki w/w najlepsza celność bomb

-przednia wieżyczka świetnie farmi naziemki

Wady :

-zero obrony z KM

-zbyt mały ładunek i brak ustawień 4x250 kg lub 10x100 kg

Ogólnie jak kto się zastanawia nad wyborem,  to Ginga jest lepszym bomberem od  Ki67 obu wersji .Do tego potrafi nawet wylądować z rozłożonym podwoziem na Lotniskowcu o_o 

a Ki67 rozbija się nawet na brzuchu:dntknw:

Edited by ImperialGuard_PL

• 1 year later...
Guest
On 07/09/2017 at 23:11, Guest ImperialGuard_PL said:

brak ustawień 4x250 kg lub 10x100 kg

I jedynie to go dyskwalifikuje .

B7A1 kasuje 3 ciężkie cele ( 1-4x60kb ,2-250 kg, 3-250 kg) Ginga jedynie dwa ,bo ma tylko 2x500kg na dwa cele.

Nie wiem czemu Ślimak tak głupio mu podzielił ładownię ,bo wyczytałem że ogólnie była to 1tona różnych typów bomb .:dntknw:

Do tego po przestawieniu mu strefy przedniego działka20mm w dół (kiedyś pamiętam było wyżej)- przestał być myśliwcem  .

BR wyższy ,plusów wzgl.B7A1 brak .Jedyne co w Gindze mi się podoba to jej wygląd .Chciałem  wbijać asa ,ale w połowie drogi odpuszczam .

• 1 year later...

Co, już 3,7 za B7A ? :lol2:

Po paru latach dotarło wreszcie , że w tej grze  szturmowiec bez przednich działek jest 10x gorszy od tego co je ma ? 

Ta gra to był , jest i będzie DeathMatch :facepalm:

• Thanks 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...