OrsonES

Śmieszne i dziwne nicki w grze.

Czy tylko ja dopiero po jakimś zorientowałem się dlaczego ten nick może być "śmieszny"?

Jak go zobaczyłem w grze, to automatycznie zaśpiewałem "miękki jak aksaaaaamiiit" ! I faktycznie jego samolot był jak papier. 

Ale cóż, nie każdy ma takie poczucie humoru.

• Upvote 6

Masakra_Lewactwa   :lol:

Hmm, nie wiem co w tym nicku jest śmiesznego, dla mnie jest to raczej nawoływanie do nienawiści i Ty Stona jako moderator powinieneś coś z tym nickiem zrobić.

BTW rozumiem, że dopuszczalne będą też nicki: masakra_polactwa, masakrator_katolików, masakra_prawactwa itp., itd.

medal

Strachu. Dla mnie nick Masakra_Lewactwa jest bardziej śmieszny niż obraźliwy w przeciwieństwie do Twoich przykładów (to "prawactwo" jest niczego sobie). Jest przecież dużo obrazków z Korwinem i Cejrowskim gdzie są pokazywani jako właśnie tacy "masakratorzy" i mnie śmieszą niż właśnie obrażają.

Edited by robert3579
  • Upvote 4
medal

Robert, tylko po to m.in. gram w WT żeby oderwać się od wlewającej się wszędzie polityki, a takie nicki, koniec końców, doprowadzą do kolejnej pyskówki na tematy, które wedle regulaminu nie powinny tu gościć.

medal

Robert, tylko po to m.in. gram w WT żeby oderwać się od wlewającej się wszędzie polityki, a takie nicki, koniec końców, doprowadzą do kolejnej pyskówki na tematy, które wedle regulaminu nie powinny tu gościć.

to nie zwracaj uwagi?

LSD_wasabi

oraz bardzo nietypowe połączenie:

=SerB= yuno (dosyć często mnie na niego rzuca)

(pierwszego delikweta powinna większośc kojarzyć jako niezwykle "miłego" przedstawiciela WoTa, druga postać to (chyba) królowa psychopatek)

medal medal medal medal medal

Mnie dziwi, czemu jeszcze nikt nie wspomniał o nicku Fikt... Ficgh... Fuqtor... No wiadomo o kogo chodzi.

• Upvote 4
medal

Mr. Tampon- taki nick miał gracz który był na szczycie tabeli :crazy:  

Edited by stonecown
  • Upvote 5

To ja widziałem Pana z nickiem SmutnaRzeka

już widzę jak Anglicy próbują wymówić taki nick  :lol:

ja widzialem brzoze :) a powaznie, bylem kiedys w angielskim klanie i nie szlo chlopakom. bylo brozoza, bazooka, bazongas :)

kilku graczy z czasów WoT'a (piksel łupany :P)

Nieuchwytny_Uchwyt
Kokainowy_Klaun
SezonNaŚledzia

• Upvote 1

Ja kiedyś widziałem "Mvssolini". Raczej mnie ten nick nie rozbawił :crazy:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.