Jump to content

Panowie doznałem dzisiaj szoku. Zagrałem na legendarnej mapie "Malta". Szczerze myślałem, że tej mapy nie ma już w WT :O Nawet nie pamiętam kiedy grałem na niej ostatnio, pewnie jakieś 2 lata temu :O. Stare czasy, ten sam klan z Cyśkiem. Walki wczesnych spitów, beufighterów vs bfy f4 i nieustanna wspinaczka ;( Co dziwniejsze w grze pojawia się stary kumpel z 316 iceman (hmm nie było go grubo, grubo ponad rok,może dwa). Przez chwilę nawet pomyślałem, że modzi za wszelką cenę chcą obudzić starą gwardię. Ech to było by zbyt piękne by mogło być prawdziwe. A jednak to było prawdą, czyżby jednak WT był grą dla starych znajomych?! Wróćmy do naszej Malty. Do początkowej Polski GF, która była kapitalna. Zostawmy casuali, zainwestujmy wszystko w stare eventy, symulację. Gracze w końcu otrzymując dobry produkt nie mający konkurencji także zainwestują  pięniądze. Niestety tylko albo też aż 2 pierwsze pkt. były prawdą Malta i IcE :O Pozostałe to tylko mokry sen, no ale może kiedyś..

• Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Malta, Midway, Iwo Jima, kilka innych świetnych lotniczych map pojawia się tylko od święta. Zamiast nich brzydkie jak noc mapy z frontu wschodniego i ciągle te same mapy Niemcy vs Alianci i Alianci vs Japsy. Po co wprowadzać jakieś urozmaicenia, lepiej skupić się na dodawaniu nowego produktu ( bitwy morskie ) mając już dwa wymagające jeszcze sporo uwagi ( lotnictwo i bitwy naziemne )... Gdyby światowe mocarstwa prowadziły taką politykę jak Gadzin, wrócilibyśmy do paleolitu...:facepalm:

• Upvote 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...