Jump to content
1 hour ago, Ahmed1109 said:

Eh, aż taki op nie jest, bo spitfire mk Vc nie wykręci :D

Wczoraj wykręciłem Spita XVI i Vb :E

Po tym jak skapneli się że mnie nie wykręcą uciekali po prostej ale na to było już za późno xD

• Upvote 1
medal medal medal medal

• 3 weeks later...
On 12.08.2016 at 2:02 PM, Redirlleh said:

Super, a na RB spuszcza łomot wszystkiemu do 4.0, nawet na 5.0 sobie doskonale radzi. Ruskie, amerykańskie, burgerskie, on gwałci wszystko.

Łącznie z spitami, od 2 do 4 ery :016:

Aha, a na 25 strąceń z ręki gracza spadłem... 2 razy.

To może ty jesteś po prostu dobrym pilotem, ale patrząc na gołe parametry "na papierze" (nawet jeżeli nie są to dane całkiem rzetelne) Ki-100 nie powala. Przykładowo (na AB) Spit IIb (goły, bez ulepszeń) czas pełnego zakrętu 16 sek, goły Ki-100 - 21 sek, wznoszenie - Spit - 14 m/s podczas gdy Ki-100 tylko 6,6m/s o_o (na RB jest  nieco lepiej, 9,1m/s). W pełni wymaksowany Ki-100 sporo nadrabia, ale zwrotnością nadal ustępuje wymaksowanemu spitowi. Więc w czym tkwi sekret cudowności Ki-100?

Edited by ORR4
medal medal medal medal medal medal

20 minutes ago, ORR4 said:

Więc w czym tkwi sekret cudowności Ki-100?

Prędkość w poziomie względem swoich przeciwników, silnik rzędowy, ogromna prędkość nurkowania, dobre uzbrojenie, a zwrotność jest jak dla mnie wystarczalna (z tego co widzę 42 stopnie/s przy glebie z prędkością 300 km/h i wysuniętymi klapami do startowania - czyli jakieś 9s potrzebne by zrobić pełnie kółko), raz nawet Spita Vb załatwiłem w manewrach lecąc nim.

Oczywiście to dotyczy RB.

Sprawdziłem też Spita IIb i widzę że skręca z prędkością 47 stopni/s trzymając prędkość 310 km/h przy glebie bez klap, czyli żeby zrobić pełne kółko potrzebuje 7,5s.

Z klapami skręca z prędkością 42 stopnie/s trzymając prędkość 225 km/h czyli potrzebne jest 9s by zrobił pełne kółko, ale jest jeden haczyk, klapy się rwią przy 270 km/h IAS.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

• 2 weeks later...
10 minutes ago, Spooky_ButcherPL said:

A nie jest mniej manewrowy przy 500 IAS? Dawno nim nie latałem, ale chyba wcześniej blokował się przy ok. 600 IAS

Nie miał żadnych zmian w FM od czasu wyjścia 1.61.

medal medal medal medal

W sumie wczoraj miałem ciekawą sytuację w custom battles na moim deathmatchu, jeden gościu w P-47N na dużej wysokości podleciał do mnie i przez chwilę pokręcił po czym zaczął uciekać nurkiem, od razu poszedłem za nim, ale miałem oddać tylko kilka strzałów i odbić ale góry, wtedy sobie pomyślałem że gościa strolluje i pocisnę te 900 km/h TAS. Po tym jak go złapałem przy glebie i zastrzeliłem gościu był naprawdę ostro zdziwiony, aż się spytał na chacie jakim cudem go złapałem w nurku :D 

Ki-100 to idealny samolot do trollowania pewnych siebie amerykanów którzy myślą że uciekną nurkiem :D

medal medal medal medal

On 5.09.2016 at 8:34 PM, Spooky_ButcherPL said:

zmienił się tylko BR czy coś grzebano w FM? ktoś zauważył jakieś zmiany?

Pisałem wcześniej, że nic się nie zmieniło ale byłem w błędzie po kilkunastu grach różnica jest duża. 

Oczywiście ślimak nawet słowem nie pisnął o jakiejkolwiek zmianie dla tego samolotu po za zmianą br. 3.0 do 3.7. 

Skręca gorzej, Silnik już same się nie chłodzi od 5k i wyżej na wepie, ma większe przeciążenia i mniej wytrzymuje w nurku. 

medal medal medal medal medal medal medal

Hmm, polatałem tym Ki-100 parę razy po zmianach i jakoś nie widziałem problemów, latał jak wcześniej (grzał się, nurek za P-47 działał itd.), chyba się trochę zasugerowaliście.

BTW BR 3.7 to dalej za nisko dla tej maszyny, IMO minimum to 4.0 - 4.2

medal

3 hours ago, MasterBLB said:

Rider,możesz zajrzeć do pliku FM,czy jednak faktycznie coś kręcili przy Ki-100,czy to tylko placebo zomeera?

Nie sprawdzę bo nie było żadnych aktualizacji klienta, a tylko wtedy pobierają się nowe pliki z servera do gry offline. 

Edited by RideR2
medal medal medal medal

• 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...