Jump to content
  • 2 months later...

Szervusz!

Írnál a századról valamit? Mi a célotok, van-e valami feltétele a csatlakozásnak, stb.
Ha lehet még szerkeszteni az első hozzászólásodat, oda jó lenne, ha betennéd.

Köszi!

medal

Szia!

Még a régmúlt il2-es idejéből van a Dongó klán (akkor még virtuális vadász századnak hívták), aminek én is tagja vagyok. Az idők során sajnos elsodródtak a tagok, ki az élet más területére, ki más játékok felé, így egyelőre egyedül viszem a V4-es jelzést. A célok is ennek megfelelőek :) Ha komoly klánmunkára vágysz akkor a Pumákat tudom javasolni :)

Jó leszállást!

Üdv:

G.

medal medal medal medal medal

• 9 months later...

Hali!

A Dongó klán egy történelmi klán, még a régi IL2 Sturmovik időkből való. Én már a =MOD= squadban repülök (bár a tagok nem igen aktívak a közös repülések terén).

Klánosdit nem tervezek játszani, de közös repüléseket csinálhatunk a jövőben. Általában esténként vagyok fent. Vegyél fel ingame barátnak, akkor látod ha online vagyok, rám írsz, csinálunk squadot, és hasíthatjuk az eget. TS is van (a rendes WT-s, de van másik is), szóval a kommunikáció adott.

Feltételek nincsenek, én nem szándékozok felvételis, előléptetős, klántörzses, kirúgós, újrafelvevős, kláncsatában egymással ordibálós klánt működtetni, ez eléggé távol áll tőlem, és a régi Dongókra sem volt jellemző (a betanítástól eltekintve). 

Szóval ha érdekel a közös repkedés/gurulás szólj, aztán összehozunk valamit földön/égen :)

medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...