Jump to content

Witam,

czy opłaca się grać tym samolotem? Przypominam, że jego BR to 5.0, podczas gdy poprzedni A6M3 ma 3ileś. Czy różnica w osiągach rekompensuje wzrost BR i spotykanie dużo mocniejszych przeciwników? Mile widziane odpowiedzi poparte doświadczeniem w obecnej wersji gry 1.59.

• 2 years later...
Guest

Otsu ma fajną skórkę 'Raven' w sklepie za 0.58 ślimaka 

Warto mieć coś tak ładnego ,dla tego topowego Japońca .

Edited by Guest

13 hours ago, HATAMOTO said:

Otsu ma fajną skórkę 'Raven' w sklepie za 0.58 ślimaka 

Warto mieć coś tak ładnego ,dla tego topowego Japońca .

nie jest to wygórowana cena ale poza AB mało kto ją zobaczy bo jest jako "fictional" wiec jesli latasz w RB albo SB to lepiej ściagnac za free z live'a - effekt ten sam: Ty widzisz, inni nie

medal medal medal medal medal

• 2 months later...
Guest

Koszt naprawy : 25423 SL             Został już tylko Centauro  do pobicia.

Ślimak boi się  podnieść zamiast cen - BR ,żeby przypadkiem straszliwe Zero ,radzieckich Jaków15 nie wkurzało.:expert: 

Poprzedzająca wersja  niby "tylko"  :11885 SL    ,  ale się nie opłaca .Wznoszenie ma  gorsze i nie ma doskonałego karabinu 13,2 mm.

Coś mi się widzi że nastały czasy Reppu (11986 SL)  i   M3 mod.22 (6876 SL)

samolot ma wysokie koszta bo po prostu wpasowuje sie w metę gry. Sęk w tym, że ta meta nie wynika tylko i wyłącznie z konstrukcji gry i misji.

Dużo winy za taki a nie inny układ rzeczy ponoszą sami gracze. Nie wiem jak w RB ale w SB większość graczy nie ogarnia jak walczyć przeciwko maszynie, która jestzwrotneijsza ale wolniejsza.
Najpierw wypalają całą energię kręcąc się z Zerem i nawet jeśli nie zginą to kiedy jest już dawno za późno dopiero przypominają sobie, że są szybsi i próbują uciec w momencie gdy nie mają już na to prędkości a lekkie zero ma lepsze przyspieszenie. Tacy ludzie zawsze zginą w konfrontacji z zerem nawet jak im sie da mega wykozaczonego P-51H ktory jest lata swietlne przed wszystkimi innymi samolotami smiglowymi w grze.

Z drugiej strony jesli pogadasz z bardziej ogarnietymi graczami to uslyszysz ze samoloty typu A6M czy I-153 to wrecz darmowe fragi.

Zera są przetierowane i wszystkie powinny być sporo niżej takie A6M2 na 3.3 to jest żart. Co do A6M5 to te samoloty weszły do linii jakoś na równi z Hellcatami i Corsarami coś w połowie 1943 a porównując BR  to Zero  M5 ma chyba coś koło 4.7 (o ile dobrze pamiętam) a pierwsze F6F i F4U odpowiednio 3.7 i 2.7.

Tak więc zgodzę się z podniesieniem cen napraw Zer ale w parze powinno iść obniżenie ich BR.

4 minutes ago, cebulowy_rycerz said:

te samoloty weszły do linii jakoś na równi z Hellcatami i Corsarami coś w połowie 1943

F4U i F6F jakie mamy w grze to odmiany z połowy 1944 roku :)

Guest
27 minutes ago, przybysz86 said:

samoloty typu A6M czy I-153 to wręcz darmowe fragi.

Dla kogoś kto gra spokojnie i wykańcza Zero energetycznie , metodycznie przez kilka minut -to tak , Zero ma zerowe szanse .Zanim temu drugiemu skończy się amunicja ,to z Zera zostaje wrak. Dlatego lepiej nie pakować się  Zerem samemu jeden na jeden w takie sytuacje .

Na szczęście większość Ameryki pędzi jak wariaci na wyścigi po fragi .Popełniają same błędy i giną .

Myślę że siła Zera (i wysoki BR) leży w głupocie jego przeciwników .  GJ Balans ,żeby beztalencia się nie popłakały i nie poodchodziły z gry.

3 minutes ago, HATAMOTO said:

Myślę że siła Zera (i wysoki BR) leży w głupocie jego przeciwników . 

święte słowa.

dlatego tez jestem przeciwny podnoszeniu BRu tylko dlatego ze samolot ma dobre wyniki. Jak sam zauwazyles czesto wynika to z glupoty przeciwnikow a nie osiagow samolotu.
Jesli ludzie nie potrafia danym samolotem latac to ich problem - nie wazne jak bardzo chca zawlic to na jakas szeroko pojeta mete czy inne biasy.

• 1 month later...
Guest

Dobra ,mój śliczny Zero-chan dostał   5.0  i wylądował wśród Jetów , ale co z kosztem naprawy ?

Dalej ma być pierdyliad  SL ? :dntknw:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...