Sign in to follow this  
HelIblazer

Carlinge pentru bombardiere: work in progress

Piloți!

Comunitatea War Thunder a cerut Gaijin să dezvolte carlingi pentru bombardiere și deja devii muncesc, așa cum au promis.

Deci azi suntem gata să vă arătam ultimele rendere ale carlingilor de bombardiere. Pentru început avem una bucată Pe-2-1 «Peshka» bombardier în picaj de Tier 7.

Nu disperați, în curând o să aveți TOATE bombardierele cu carlingă cu tot. Așadar priviți câteva screen-uri din spatele scenei War Thunder.

Savurați:

[attachment=9922:pe_2_1_cockpit_rendered_wm.jpg][attachment=9923:pe_2_1_cockpit_wm.jpg]

[attachment=9924:Pe-2_1_wm.jpg][attachment=9925:Pe-2_2_wm.jpg]

[attachment=9926:Pe-2_3_wm.jpg][attachment=9927:Pe-2_4_wm.jpg]

Dați click că merge

Foarte faine, nu mai am răbdare să le implementeze. Poate în acelaş timp lucrează şi la tancuri şi flotă ^.^

La tancuri si flota lucreaza o alta echipa. Zvonurile sunt ca tancurile vor fi introduse la inceputul lui Iunie / sfarsitul lui mai , acestea fiind intr-un Alpha Test inchis publicului acum .

Nu cred că or să vină atât de devreme. Eu speculez că tancurile or să vină cel mai curând la sfârșitul anului, iar navele prin vară.

Mda, are sens ca navele sa vina primele - exista deja WoT si are sens sa se orienteze intai pe nave si dupa aia sa faca tancuri

Personal sper sa vedem nave in vara asta, poate chiar la urmatorul patch :yes:

medal

...but it will blend?  :lol:

Se va putea juca pe aceeasi harta si piloti si tanchisti? Nu prea, din cate stiu :dntknw:

medal medal

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.