Jump to content

Gamez

Marcus9311
 Share

1 hour ago, Kulcsos12 said:

Hát, idén sem veszek Rank4-es gépet...

Ez komolynak néz ki, bár engem az SW egyáltalán nem mozgat meg ... 

Tökéletesen elvagyok a Just Cause 3-al. Nagyon jó kis játék lett! 

medal medal

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Reméljük jó lesz az új SW Battlefront, vagy legalábbis jobb, mint a mostani rész. Mondjuk játszani nem fogok tudni vele, mert nincs hozzá vas. :D Tervezem is ősszel / év végén lecserélni a laptopot, minimum egy i5 7500 / GTX 1060 6GB kombóra. Bár jönnek az új Intel procik, i9, meg Coffee Lake, úgy hogy még egy kicsit várok azért.

medal medal medal medal

27 minutes ago, Siddha_HUN said:

Reméljük jó lesz az új SW Battlefront, vagy legalábbis jobb, mint a mostani rész. Mondjuk játszani nem fogok tudni vele, mert nincs hozzá vas. :D Tervezem is ősszel / év végén lecserélni a laptopot, minimum egy i5 7500 / GTX 1060 6GB kombóra. Bár jönnek az új Intel procik, i9, meg Coffee Lake, úgy hogy még egy kicsit várok azért.

Szerintem még mindig a Ryzen a nyerő vétel :)

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

4 minutes ago, Gelesztaa said:

Szerintem még mindig a Ryzen a nyerő vétel :)

1 hónappal ezelőtt fejeztem be a nagy VGA CPU informálódásomat, és igazából a fanboy faktorságon kívül sok értelmeset nem olvastam fórumokon meg egyéb helyeken. Konklúzió: Munkára a Ryzen jobb, játékra meg kb. mindegy. Minimális különbség van FPS terén, egyik sem (Intel-AMD) tart stabilan és láthatóan vagy érezhetően nagyobb FPS-t a másikkal szemben. :) 

medal medal medal medal

10 minutes ago, Siddha_HUN said:

1 hónappal ezelőtt fejeztem be a nagy VGA CPU informálódásomat, és igazából a fanboy faktorságon kívül sok értelmeset nem olvastam fórumokon meg egyéb helyeken. Konklúzió: Munkára a Ryzen jobb, játékra meg kb. mindegy. Minimális különbség van FPS terén, egyik sem (Intel-AMD) tart stabilan és láthatóan vagy érezhetően nagyobb FPS-t a másikkal szemben. :) 

Természetesen az sem mindegy, hogy mire fogja az ember használni. Adott esetben kb. teljesen mindegy, hogy 80 vagy 86 FPS-t produkál a játék, ellenben az nagyon nem mindegy, hogy ezért mennyi pénzt kell kiadni. Ahogy te is mondtad, fanboykodás van ezerrel, viszont aki i9 procit akar vásárolni, főleg a felső kategóriából (1700 és 2000 amcsi dollár), hát vagy nagyon sok pénze van, vagy nem látja a fától az erdőt.

Az AMD Threadripper széria legjobbja elvileg csupán 850 dolcsit fog kóstálni (16C/32T), na most ennél az Intel 10C/20T modellje is drágább 150 dollárral. Ahogy már el is híresült, lesz AMD Threadripper és Intel Walletripper. :016:

Na meg:

Spoiler

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Vagy ott van a tengely másik vége, veszel egy Penitum G4560-at meg egy GTX 1050 Ti-t (vagy egy ezzel egyenértékű AMD kártyát), és kész, 130-150 ezer Ft környékén lesz egy géped, ami nagyjából mindent elfuttat teljesen normális beállítások mellett. Aki nem akar hosszútávra tervezni, vagy nincsenek magas elvárásai, annak tökéletes választás.

Amúgy az i9-cel én csak arra próbáltam célozni (nem tudom miért nem írtam le), hogy valamelyest variál majd a CPU árakon, ezért várok még kicsit, mielőtt belecsapok a jóba. :D Természetesen nem i9-et fogok venni, mert i5 7500 / 7600-nál (vagy akkor Ryzen-nél) nem lesz több keret procira.

medal medal medal medal

24 minutes ago, Siddha_HUN said:

Vagy ott van a tengely másik vége, veszel egy Penitum G4560-at meg egy GTX 1050 Ti-t (vagy egy ezzel egyenértékű AMD kártyát), és kész, 130-150 ezer Ft környékén lesz egy géped, ami nagyjából mindent elfuttat teljesen normális beállítások mellett. Aki nem akar hosszútávra tervezni, vagy nincsenek magas elvárásai, annak tökéletes választás.

Amúgy az i9-cel én csak arra próbáltam célozni (nem tudom miért nem írtam le), hogy valamelyest variál majd a CPU árakon, ezért várok még kicsit, mielőtt belecsapok a jóba. :D Természetesen nem i9-et fogok venni, mert i5 7500 / 7600-nál (vagy akkor Ryzen-nél) nem lesz több keret procira.

Elvileg a Ryzeneknek is lentebb kellene menniük a Threadripperek miatt. Amúgy teljesen igaz amit mondtál. :)

4 hours ago, Gelesztaa said:

Elvileg a Ryzeneknek is lentebb kellene menniük a Threadripperek miatt. Amúgy teljesen igaz amit mondtál. :)

Kellene. Mondjuk perpill még Intel párti vagyok. (Inteles gépem van jelenleg, 11 év AMD után) 

medal medal

• 3 weeks later...

Drága cucc a moduloknak elég borsos az ára. Viszont a modulok kidolgozottsága kárpótol. Gépigénye nagy optimalizálatlan. Most tolják a ww2 modulokat. Messer fóka már régen van  mustang is spitfire az új. Van Normandia map is most új. Ezek már csak a dcs2.0 valamennyivel működnek. Grafikailag elmegy de vannak benne hajmeresztő dolgok. Orosz ez is ehhez kell mérni. A régi modulok mennek 1.5 alatt is  A helikopterek az igazi kihívás! Ez már inkább szimulátor.

medal medal medal

9 hours ago, Kulcsos12 said:

Ez jól néz ki. Csak kár, hogy HP-s...

Nekem nagyon tetszik Xbox One-ra kötelező lesz nekem :D 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Khm... Szám szerint az 5. Age of Empiresről van szó. A 4. az Age of Empires Online volt, amit maga a Microsoft állított le, annak ellenére, hogy volt rá igény, új nemzet volt fejlesztés alatt, stb, stb. Ismerős megvette a dobozos kiadást anno. Most van a polcán egy szép doboz, benne a telepítő lemezzel, csak éppen játszani nem tud, mert nincs szerver. :good:

Spoiler

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 1 month later...
3 hours ago, tibi68 said:

Bombázó pilóták! Ha már sok a WT. :DD

http://www.curve-digital.com/en-gb/games/detail/33/bomber-crew/

Flak Magnet néven a weillington xD 

Amúgy jópofának tűnik ezzel a Worms szerű grafikával. De erősen kétlem h 1-2 alkalomnál többre lekötne

medal medal

On 6/27/2017 at 12:43 PM, Lord_KROK said:

Ezt már 2014ben a Black Flag is tudta ... 

Igen, nem veletlenul. :)
"Skull & Bones is developed by Ubisoft Singapore, which based the game's concept on the naval battles of Assassin's Creed IV: Black Flag."

En egyedul a PvP alapotlettol felek, meg a csak hajozastol. Nem tudom meddig lesz erdekes a dolog, bar alitolag lesz valami kampanyfele is. Remeljuk nem olyan lesz, mint a For Honor, hogy nagy a fust, de a lang mar nem csap akkorat, mint a beharangozo soran hittek az emebrek.

Ettol fuggetlenul varos, kivancsi vagyok ra en is. :)

Amugy nalam meg ezek vannak varolistan:
Assassins Creed Origins
Call of Duty WWII
Need for Speed Payback (felig meddig, annyira nem tunik nagy kalandnak ez a resz sem)
Star Wars Battlefront 2

De NFS Payback helyett inkabb Forza Horizon 3, ket ismerosom is jatszik vele, tartalmilag is tobb joval.

medal medal medal medal

• 1 month later...

A StarCraft II November 14.-től Free-to-Play lesz.

Ami ingyenesen elérhető lesz:

• Wings of Liberty kampány
  • Versus játékmód (PvP, PvAI)
  • Co-op parancsnokok 5. szintig

Ami továbbra is fizetős marad:

• Hearth of the Swarm és Legacy of the Void kampány
  • Nova Covert Ops küldetéscsomag
  • Co-op parancsnokok 5. szint felett (kivéve Raynort, Kerrigant és Artanist, ezek továbbra is ingyenesek)
  • Narrátorok, skinek, portrék, stb

Részletek: https://news.blizzard.com/en-us/starcraft2/21173629/starcraft-ii-going-free-to-play-explained

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Akkor nézzük. :)

Call_of_Duty_WWII_Cover_Art.jpg

Kíváncsi vagyok, egyelőre az első küldetés nem szólt kimondottan semmiről, hiába a grandiózus partraszállás.

Spoiler

Kötelező partraszállás, némi fedezékbe húzódás, partszakasz vagy szögesdrót kerítés berobbantása, 5 bunker kitisztítása, majd német támadás visszaverése, flak robbantás, és rally point.

A grafika egyszerre szép és nem annyira szép. Jól néz ki nagyon, de valamiért a texturák mégsem annyira csúcsszuperek néhol, legalábbis vannak bizonyos elemek amik mintha elnagyoltak lennének, vagy nem is tudom. A feeling az megvan, bár egy normandiai partraszállásnál nyilván meglesz, mert minden irányból csak őrület van. A hangok terén nem tudok nyilatkozni, sajnos fél füllel (fülhallgató) nyomom egyelőre, jobb fülemben a játék, bal fülemben a TV műsor meg a gyerek volt a gyors teszt erejéig. :D

Meglátjuk mi kerekedik ki belőle, még nem akarok semmit sem mondani, mert egy küldetés kevés még az ítélkezéshez, majd a végén. :)

medal medal medal medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...