Jump to content

Gamez

Marcus9311
 Share

Várj összefoglalom:

-Rájöttél, hogy van olyan játék, ami lehet, hogy időnként nehéz de szórakoztat(és nem ez).És az agyad nem tudta hova rakni azt a kellemes érzést:D

Mondok még egy kis csapatot, ami mintaszerűen fejleszt: Subnautica(unknown worlds). Havi szintű patchek, követhető fejlesztési ütemezés/menetrend amit betartanak.Nagyon durván nyomják..Ja ők is vannak kb 10-en...

medal medal medal

Levy.: Igen lehet, hogy ez az alapja. Furcsa.:)

Blackbird1: Nekem bejön. Optimalizálatlan és bugos, de a történet nagyon tetszik és nekem eddig mind a három résznél az volt a fontos. Van ami kicsit zavar benne, de összességében nagyon bejön.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Számomra a Mafia 2 után nagy csalódás. 

Grafika nem tetszik (fényeket nagyon elrontották), és élettelen az egész. Story jó, de valahogy nemtudom.. meh.

Ezek a részletek nekem nagyon hiányoznak belőle. Ezek azok amik számomra a Mafia 2-t adták.

medal medal medal medal medal medal medal

1 minute ago, Volfram42 said:

Engem a grafika érdekel a legkevésbé. Ha olyan lenne, mint az egy az se zavarna. A story ami nekem számít illetve a 60-as évek végi hangulat és az be is jött.

Nekem sem, én kiegyeznék simán egy Mafia 2 grafikával. Számomra a 3 rondább. Lehet mondani, hogy nincs szemem stb, de ezek a fényeffektek amik ebben vannak valami siralmasak.

És mint mondtam, a legjobban az zavar, hogy élettelen az egész.

De hogy ontopic legyek:

Az USA 5.3-at miért rakja mindig 6.3-ba? 10-ből 10 meccsem ilyen. (nem túlzok).

Kipróbáltam USA 6.3-at is, na vajon mi a helyzet? Gondoltam néha lerak 5.3-ba, de nem, 7.0 - 7.3 között harcolok.

Továbbmentem 7.3-ba, csak 8.0-ba rak be.

Számomra érthetetlen ez a matchmaker.

medal medal medal medal medal medal medal

• 1 month later...

GTA V van most fent. 2× végigvittem már, csak sajnos a kalóz verziót, aztán amikor megvettem, hogy kipróbáljam az Online részét, akkor kicsit alábbhagyott a varázs. Valahogy nem jött át az online felület nekem még, sok értelmét nem látom, vagy legalábbis nem szippantott magába. Lehet a community az egyik oka ennek. Mert ha a csapatban valaki meghal, akkor vége a küldetésnek. És amikor már a harmadik este telik el úgy, hogy valaki mindig meghal ugyanabban a küldetésben, akkor az már kezd zavaró lenni.

Az új Need for Speed volt még fent, mármint a demo verziója, mert az EA kitalálta még nyáron, hogyha van egy Origin fiókod, akkor 10 óra a játékból ingyen van. Viszont ennél a játéknál sem érzem, hogy ár/érték arányban jó lenne, úgy hogy van még 4-5 órám a demoból. :D

Továbbá nem rég "vettem meg" ezeket: Dirt 3 Complete Edition (Humble Bundle oldalon 2 napig ingyenes volt valami születésnap vagy nem tudom mi miatt), Mad Max Steames verzió akciósan valami ezer - kétezer Forintért cdgalaxisról, illetve The Crew szintén ingyen, Ubisoft 30. szülinap alkalmából.

Amik érdekelnek a megjelenő újdonságok közül, azok ezek: For Honor, Mass Effect Andromeda.

medal medal medal medal

Az Inside-ot vittem végig nem olyan régen. Hangulat és sztori csillagos ötös. Sokan panaszkodnak, hogy túl rövid, de szerintem épp elég ez egy ilyen jellegű játékhoz, főleg, hogy vannak titkos szobák és alternatív befejezés is.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal

2 hours ago, KjisszHUN said:

Köszi :) Különben a Men of War klónozót játéka, teljesen olyan a játék felülete :D 

4 hours ago, Kulcsos12 said:

A képfájl nevéből ítélve a Faces of War. Company of Heroes orosz verziója.

ArmA 3-hoz készülő addonból / modból származik. A hivatalos játékkészítők általában nem merik meglépni, hogy németként vagy japánként IS lehessen tolni SP-ben, viszont az ArmA 3 nyitottsága miatt lehet ilyen egységeket és hadjáratokat is gyártani, amik gyakran jobb minőségűek, mint a gyári egységek.

Edited by Marcus9311
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Na most ezeket szereztem be Black Friday alkalmából, jó kis leárazások voltak.
Need for Speed Deluxe Edition és Star Wars Battlefront Ultimate Edition. 6200 Ft-ért megérte az NFS, pláne hogy a fullos kiadás. 9000 valahányszázért is jó vétel volt a Battlefront. Egyik játékot sem vettem volna meg a kezdetekkor tizenezerért, annyira nem jók sajnos. Még az Assassin's Creed Syndicate Special Edition-ön gondolkozom, 4500 Ft cdgalaxisnál. Aztán most így ennyi egy darabig. :D

medal medal medal medal

Aki nyugalmasabb vizekre vágyik levezetésképp annak ajánlom a Fishing Planet nevű horgász-szimulátort. Én már régóta játszom vele, ingyenes játék, azaz ingyen elérhető benne minden, pénzért prémium fiókot lehet venni, ami a fejlődés gyorsítja, de egyáltalán nem szükséges. Egész tűrhető grafikája van, a halak viselkedése a kapástól a fárasztásig szerintem nagyon jól le van modellezve (a valóságban is szeretek horgászni - csak időm nem nagyon van rá). Észak Amerikát barangolhatjuk be (persze úgy kell felnyitni xp-vel új vizeket) Alaszkától Floridáig. Nagyon sokféle hal és felszerelés van benne, úszós és pergető módszerrel horgászhatunk békés és ragadozó halakra. 

medal medal

• 2 weeks later...

Megjelent a DCS ben a Spitfire LF Mk.IX a videón az új Normandia is látható

Spoiler

Ehhez kéne nekem az új videó kártya;)

Edited by LudovikHun
medal medal medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...