Jump to content

Bitwy Symulacyjne-Czołgi (do graczy SB)

Przecież i tak uważasz SB tryb nikomu nie potrzebny. (...)

Przypomnij mi proszę gdzie coś takiego powiedziałem ok ? Bo albo ja mam demencję, albo Ty poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

(...) Sprzedaj tego co masz dorzuć z kieszonkowego i najprostszy stacjonarny poradzi sobie lepiej niż laptop. O niebo lepiej! (...)

No i sorry znowu mnie stygmatyzujesz raz bo potrzebuję tego konkretnego lapka do pracy, a dwa jestem już na tyle stary, że primo od lat nie dostaję 'kieszonkowego' i secundo mam ważniejsze wydatki niż nowy lapek <skoro ten spokojnie spełnia moje oczekiwania>

Wniosek - znowu pokazujesz, że nie jesteś partnerem do rozmowy, nie mówiąc już o dyskusji czy jakiejkolwiek współpracy :P

Edited by Talbot_pl
  • Upvote 1
medal medal medal medal

Przypomnij mi proszę gdzie coś takiego powiedziałem ok ? Bo albo ja mam demencję, albo Ty poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

No i sorry znowu mnie stygmatyzujesz raz bo potrzebuję tego konkretnego lapka do pracy, a dwa jestem już na tyle stary, że primo od lat nie dostaję 'kieszonkowego' i secundo mam ważniejsze wydatki niż nowy lapek <skoro ten spokojnie spełnia moje oczekiwania>

Wniosek - znowu pokazujesz, że nie jesteś partnerem do rozmowy, nie mówiąc już o dyskusji czy jakiejkolwiek współpracy :P

Widzę w co grasz, stąd mój wniosek, nie napisałem że napisałeś  :facepalm:

AB - 1770 

RB - 989

SB - 108

No czyli pracujesz, więc stać Cię.

Nie rozumiem w takim razie dlaczego miałbym Ci pomagać w zakupie nowego Laptopa. 

Laptop do grania się nie nadaje ale skoro musisz mieć laptopa to polecam takiego od 4500 tysiąca. Pociągnie WT prawie na maxa i nie będziesz musiał korzystać z cziterskich ustawień.

co do takich wniosków... hmmm może już wystarczy bo nudne się robi.

Edited by Noe

Widzę w co grasz, stąd mój wniosek, nie napisałem że napisałeś  :facepalm:
AB - 1770 
RB - 989
SB - 108

(...)

Jak widzę to teczki poszły w ruch... lustracja pełną gębą, aż mi się ciepło na serduszku zrobiło, bo dobrze wiedzieć, że duch kontroli w narodzie nadal żyje <3 ... ale jak to już z Tobą bywa za zbieranie danych masz mocną tróję, ale jeśli chodzi o analizę i wyciąganie wniosków to wybacz, ale muszę Ci postawić ndst. Bo choć faktycznie mam na sumieniu niejedną bitwę AB, ale ostatnimi czasy jak już gram to tylko AB+ i AB++ co możesz sprawdzić np tutaj: http://thunderskill.com/en/stat/Talbot_pl

Więc poproszę Cię o to samo o co prosił Ciebie Zioło - NIE SUGERUJ MI CO MYŚLĘ, NIE MÓW ZA MNIE CO ROBIĘ, A JUŻ NA PEWNO NIE WKŁADAJ MI DO UST SŁÓW, KTÓRYCH NIE WYPOWIEDZIAŁEM - DOBRZE ?!

<duże literki są po to aby kolega Noe to porządnie przyswoił bo jak widać z czytaniem ma spore problemy i tak to jest wycieczka osobista, której będę się wstydził, i chętnie przyjmę za to 'żółtą kartkę' no ale sami kurfa widzicie, że gość jest niereformowalny jak rządy PZPR co jest bądź co bądź jakimś wyczynem>

(...)
No czyli pracujesz, więc stać Cię.
Nie rozumiem w takim razie dlaczego miałbym Ci pomagać w zakupie nowego Laptopa.
Laptop do grania się nie nadaje ale skoro musisz mieć laptopa to polecam takiego od 4500 tysiąca. Pociągnie WT prawie na maxa i nie będziesz musiał korzystać z cziterskich ustawień.
(...)

Tera uwaga bo wczuwam się w punkt widzenia kolegi:

"A czemu nie ? Ty też pracujesz więc stać Cię na to by mi kupić nowego laptopa i choć wydajesz się totalnym bucem który nie ogarnia co to jest WT i jak działa AB++ to nie widzę przeszkód by nie przyjąć od Ciebie kompa za 4500 tysięcy PLN."

Wersja na serio:

Wiesz, WT to tylko jedno z moich hobby i obecnie dużo ważniejszym wydatkiem niż nowy laptop, <zwłaszcza, że stary na trybie Ultra Low całkiem nieźle sobie radzi i wbrew obiegowej opinii wygląda to całkiem nieźle i nie daje mi jakiś uber pro cziterskich zdolności> dlatego skoro sugerujesz zablokowanie tej opcji gry w trybie AB++ <co jest zresztą awykonalne ale co tam - każdy może mieć jakieś marzenia i/lub udawać, że na czymś się zna> to liczę na wsparcie od Ciebie bo ja też chcę grać AB++, a Twoje 'genialne' pomysły mogą mi to uniemożliwić i ja się pytam gdzie tu <piii> sprawiedliwość społeczna co ?

(...)

Dajesz... nie mogę się doczekać, aż zaczniesz wyciągać jakie <bardzo, ale to bardzo niestosowne słowo na k> wnioski... bo jak na razie rozmowa z Tobą przypomina mniej więcej to:

11194491.gif

Więc jak - jest szansa, że poświęcisz chwilę by pomyśleć czytając to co piszemy do Ciebie + pomyśleć nim coś napiszesz do Nas czy mam przygotować specjalnie dla CIEBIE mniej złożoną ergo bardziej und łatwiej przyswajalną formę komunikacji np.  kolorowankę, albo wierszyk jakiś ? Skoczną piosenkę ? Wiesz nie jestem w tym biegły, ale mam kumpelę po pedagogice obecnie robi specjalizację na 'opiekuna od trudnych przypadków' to pewnie mogła by mi pomóc nawiązać z Tobą realny kontakt... bo obecnie to Arystoteles płacze patrząc cóżeś uczynił retoryce...

Edited by Talbot_pl
  • Upvote 1
medal medal medal medal

Nie, nie i jeszcze raz nie, nudne są twoje wnioski na podstawie uporczywej lustracji cudzych profili, a czemu? Talbot już to wyjaśnił, widzisz jedynie ilość, a nie w jakim czasie był zrobione, nie widzisz również, jakie bitwy głównie przyrastają w przeciągu powiedzmy tygodnia.

Chyba, że tak ci się nudzi, że spisujesz naszą ilość bitew w każdy dzień tygodnia, by wyjechać nam, w co i ile graliśmy w przeciągu ostatniego tygodnia.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal

................

Myślę że lepszym rozwiazaniem w Twoim przypadku będzie skupienie sie na tym innym hobby, troling* i hejting** Ci nie wychodzi.

Generalnie Twoje wypowiedzi nie wnoszą nic ciekawego do tematu który dotyczy graczy lubiacych SB oraz rozgrywek na czołgach. Piszesz dużo i nawet ładnie, ale nie do końca na temat. Każdą moją wypowiedź przyjmujesz jako wrogą, Wypowiadając się za innych (niby reprezentujesz większość forum).

Wyobraź sobie że nie jesteś w stanie wyprowadzić mnie z równowagi i wymusić na mnie bicie piany a w efekcie otrzymanie bana na forum. Nie ze mną te numery.

Informuję Cię i innych pasjonujacyh się poniższym hobby że ostatni raz odpowiadam na takie wiadomości. 

Czasem trzeba sie pogodzic z faktami i iść dalej.

Moderatora proszę o uporządkowanie tematu i usunięcie postów niepowiązanych z tematem

*Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

**Hejting– zjawisko  w  sieci  polegające  na  nienawidzeniu  wszystkiego  co  tam  się  pojawia;  zwykle  objawia  się n egatywnymi  komentarzami,  bez  merytorycznego  uzasadnienia,  które  są  kierowane  wobec autorów  tekstów,  firm,  produktów;

Edited by Noe

Wypisywanie, kto ile i w co gra również nic nie wnosi... nie wiem, mogłeś od początku ustalić jakiś limit, nie wiem, 1000 bitew na sb? 40% ogólnej liczby? Bo nie ważne, w co się gra ostatnio, ważna jest liczba ogólna. Oczywiście.

Zapraszam pomogę każdemu kto wyzwoli się z szeroko panującej "łatwości i beznadziejności"

Odezwał się nastepny PRO Gamer! (Bo śmiał napisać, że między czołgowym rb i sb różnice są minimalne, a jeśli takie są, to nie rozumiem tego poczucia wyższości)

psujecie zabawę innym hejtując inne niż najłatwiejsze tryby. Werbujecie młodych do klanów (inaczej tego nazwać się nie da w takiej grze), zaśmiecacie głowy bzdurami, naprowadzacie z góry na złą drogę

Wiem że uważasz się za mega gracza który ma ciężko z odnalezieniem się w realnym świecie

Cholerka, dobrze pasuje to pojęcia "trollingu".

Edited by Hellrider_88
  • Upvote 1

*Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty, która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

**Hejting– zjawisko  w  sieci  polegające  na  nienawidzeniu  wszystkiego  co  tam  się  pojawia;  zwykle  objawia  się n egatywnymi  komentarzami,  bez  merytorycznego  uzasadnienia,  które  są  kierowane  wobec autorów  tekstów,  firm,  produktów;

No popatrz, jak ulał pasuje to do Twojego pierwszego posta, ale brnij dalej, zaczyna być zabawnie.

• Upvote 3
medal

Liczba bitew danego gracza jest istotą tego wątku !!

Widząc taki temat mogłeś pomyśleć że sprawdzę, sam zdecydowałeś, mimo to próbuję dyskusję prowadzić.

temat: 

Bitwy Symulacyjne-Czołgi (do graczy SB)

Można łatwo zauważyc że przewidziałem taki obrót sprawy, wiem też że jest raptem kilka osób na forum które właśnie w taki sposób wprowadzają dominację i swoje racje. Mam to gdzieś, ja mam swoje racje z którymi  nie musicie się zgadzać. Po latach obserwacji forum i waszych wypowiedziach wiem że trzeba jednym wpuszczać drugim wypuszczać..... Nie jesteście dla mnie żadnym autorytetem, zwłaszcza po uprawianym trolingu, tylko tracicie.....

Wyraźnie napisałem i określiłem tematykę i osoby do których jest kierowany wątek.

Skutecznie pianę od początku bijecie aby przypadkiem ktoś nie odważył sie napisać i broń Cię... poprzeć czy wręcz przyklasnąć inicjatywie.

Wyobraź sobie graczy którzy mają podobne zdanie do mojego jest sporo i nie jest to moje przypuszczenie lecz moja skrzynka PW.

Dyskusja rozwinęłaby żagle gdybyście nie atakowali każdego kto ma lekko odmienne zdanie od jedynie słusznego zdania jakie ma 300.

Nie wiem dlaczego Wam tak ciężko pogodzić się z faktem że WT ma 3 stopnie trudności a najtrudniejszym jest symulacja.

To jest fakt nie przypuszczenia.

Chciałbym abyśmy podjęli próbę wpływu na jakość, wygląd, zasady panujące w tym trybie.

Interesuje mnie jedynie ten tryb gdyż uważam go za najlepszy.

Nie przekonacie mnie w inna stronę, możecie dołączyć i powalczymy z GJ lub sobie pójść na dział RB i AB, tam też są wątki do dyskusji.

Edited by Noe
  • Upvote 1

Liczba bitew danego gracza jest istotą tego wątku !!
(...)

Ostatnia próba pokazania Ci, że Twój tok rozumowania nie trzyma się kupy i pomimo Twoich być może szczerych chęci, cierpi na tak elementarne braki logiczne, że to aż nienormalne.... Dlatego nim zaczniesz wyciągać swoje <w moim przekonaniu już LEGEN-czekaj-DARNE>wnioski i/lub tworzyć swoje <równie genialne i trafne> teorie dotyczące zarówno innych graczy jak i gry w samej sobie... zrób coś dla Nas jako społeczności tego subforum... przemyśl co chcesz napisać... skrystalizuj to... a później zrób dokładnie to o czym mówi Rick:[spoiler]

giphy.gif[/spoiler]

(...)
Dyskusja rozwinęłaby żagle gdybyście nie atakowali każdego kto ma lekko odmienne zdanie od jedynie słusznego zdania jakie ma 300.
(...)

Pewnie gdyby nie my to już dawno Ślimak dodałby też kokpity do bombowców co ? A tak serio, wiesz dlaczego 'Dynama', 'Bobki' i inne 'proDiwy' siedzą cicho i zasadniczo męczysz się z nami ? Bo wbrew obiegowej opinii my jak widzimy kogoś po kim z góry wiadomo, że to nie będzie 'lekka i przyjemna' rozmowa i tak próbujemy mu pomóc... co ciekawe za trzebienie w narodzie jest takie, że te jednostki często upierają się przy swoim dodatkowo rzucając oskarżenia o trolling... ale jak już to kiedyś gdzieś napisałem:

"że niektórym nie da się pomóc <bo po prostu tego nie chcą>"

(...)
Nie przekonacie mnie w inna stronę, możecie dołączyć i powalczymy z GJ lub sobie pójść na dział RB i AB, tam też są wątki do dyskusji.

Zdajesz sobie sprawę, że dyskusja z Tobą wygląda tak:

https://www.youtube.com/watch?v=xnB1WMVJd68

Serio od 4 stron, próbujemy z Ziołem nawiązać z rzeczową, sensowną i logiczną rozmowę tymczasem Ty... no... bronisz się przed tym i to bronisz się do upadłego...

EDIT:

Mam dla Ciebie jeszcze wiadomość od niejakiego LernanRuss:

[spoiler]

TELEGRAM

<prosto z kazamatów CzEka>

Obywatelu Noe -stop- piszecie od rzeczy -stop- mówię to z perspektywy głupka -stop- który ma te parę tysięcy bitew na SB AN++ -stop- napisałbym więcej -stop- ale telegram za drogi.

Proszę, proszę już -stop-

* / * / * * \ * \ *

[/spoiler]

Edited by _Ares28_
Dodano spoiler

_Ares28_ (Posted )

Duży obrazek umieszczono w spoilerze.
medal medal medal medal

Ja pierdziele... jesteście "miszczami" w odwracaniu kota ogonem.

Próbujecie mi pomóc?, ale chyba nie w istotnym temacie.

Temat napisałem w dziale SB i dodatkowo zaznaczyłem że dotyczy graczy SB.

Wy nimi nie jesteście co już pokazałem.

Nie interesuje Was tryb rozgrywki SB bo jest za trudny dla Was.

Więc co Wy tu robicie?

W dziale SB i gracza SB próbujecie przekonać że źle czyni....buhahhaha

Mesjasze sie znaleźli.... głosza nową nowinę......

" Usuńcie tryb SB bo inni się wywyższają......"

Konkrety Panowie konrety.....

Chcecie zmian, ulepszeń w trybie symulacji?

• Upvote 1

Tja, jeżdżenie konserwą na widoku z zewnątrz rzeczywiście jest baaardzo trudne, taaaaaak trudne, że nawet nie wyobrażam sobie co może być trudniejsze, chyba tylko stójka obunóż bez trzymanki :Ps

BTW jak czytam Twoje słowa Noe, to jakbym słyszał pewnego gościa, zaraz, zaraz, to chyba ten:

https://www.youtube.com/watch?v=lcJ04RegSKo

_Ares28_ (Posted )

Zabronione tematy oraz dyskusje, włączając w to treść zawartą w linkach:
1.1.21. Dowolna forma dyskusji religijnej i politycznej mogącej powodować kłótnie.
  • Upvote 2
medal

(...)

" Usuńcie tryb SB bo inni się wywyższają......"

(...)

Konkrety Panowie konrety.....

Chcecie zmian, ulepszeń w trybie symulacji?

Jak już kogoś cytujesz to cytuj dokładnie. Poza tym nie mam żadnych konretów, ale jakiś znajdę to się z Tobą podzielę, a co do zmian... ja osobiście takowych nie chcę. Siedzę w WT wystarczająco długo by wiedzieć, że mało która zmiana wyszła tej grze na dobrze... właściwie to nie kojarzę żadnej dobrej zmiany...

A tak na serio - nie obraziłbym się gdyby:

- pojawił się tryb nieskończonej dla Kał-Forcess

- ktoś zaimplementował by do WT model REALISTYCZNEJ <czytaj mniej kosmicznej> balistyki dotyczącej zarówno wytrzymałości pancerzy jak i modelowi zachowań pocisków

- stworzono by odrębny systemu bitew AB++ podczas których głównym elementem MM byłby nie balans a historyczna poprawność oparta zarówno na liczebności wojsk biorących udział w danym starciu jak i dostępnym wówczas sprzęcie

- 'kolega' Noe przestał być zapatrzonym w siebie bucem

EDIT:

_Ares28_  to nie tak, że kończą mi się rzeczowe argumenty, bo tych mam pełno, ale 4 strony tego uroczego wątku są dla mnie wystarczającym dowodem, że do tego konkretnego członka <forum oczywiście> nie dotrze nic innego jak równie prosty <by nie powiedzieć prymitywny> komunikat. Ale doceniam inwencję widać, że powoli się wyrabiasz...

Edited by Talbot_pl

_Ares28_ (Posted )

Widzę, że dyskusja jest bardzo żywa, dochodzi do gwałtownych wymian poglądów i trudno się w takim momencie powstrzymać od ubliżenia przeciwnikowi. Jednak proszę Cię abyś nie wyzywał innych użytkowników od "buców" - w końcu sięganie po takie wyzwiska oznacza, że kończą Ci się rzeczowe argumenty, nieprawdaż?

Nie wolno:
1.1.1. Obrażać członków lub personelu forum.
medal medal medal medal

Panowie, ten temat dotyczy dyskusji na temat możliwości ulepszenia trybu SB. Proszę was, powstrzymajcie się od szufladkowania i podziału graczy na "lepszych i gorszych" ze względu na to w jakim trybie grają. Każdy gra w to co lubi i niech tak zostanie.

• Upvote 5
medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Pokuszę się o małą statystykę:

Tryb AB:

- gracze 6-12 lat

- mały hejt na forach i YT gdyż jeszcze dobrze pisać nie potrafią

- ilość: dużo

- płatności w grze: małe

Tryb RB:

- gracze 12-18

- mega wielki hejt na forach i YT, żądza bycia popularnym i mega PRO

- ilość: ogromna

- płatności w grze: ogromne, zapłacę będę lepszy.

Tryb SB:

- gracze 18-60

- żadne zainteresowanie hejtem i dyskusją, oczekiwania dobrej rozrywki w świetnym towarzystwie, po ciężkim dniu.

- ilość: dużo

- płatności w grze: małe, duża świadomość jakości 

Proszę o uczestnictwo w dyskusji tylko graczy symulacyjnych. Moderację proszę o baczenie uważne na tą prośbę.

Nie wiem skąd bierzesz dane do swoich statystyk, ale chyba sprawdziłbyś się na stanowisku Managera ds. Russian Biasu, bo powiedzieć, że są one z kapelusza, to jak nic nie powiedzieć.

Gdyby Noe budował Arkę w taki sam sposób, w jaki Ty chciałeś zbudować w tym temacie jakiekolwiek podwaliny pod dyskusję, to coś czuję, że pierwszy dzień potopu byłby też ostatnim dniem  ludzkości i zwierzątkowatości (takie tam nawiązanie do Twojego bibilijnego nicka ;) ).

• Upvote 7

Nie wiem skąd bierzesz dane do swoich statystyk, ale chyba sprawdziłbyś się na stanowisku Managera ds. Russian Biasu, bo powiedzieć, że są one z kapelusza, to jak nic nie powiedzieć.
(...)

Tu mam odpowiedź na Twoje pytanie:

(...)
Statystyki pochodzą z moich obserwacji nie badań (mają bardziej formę żartu niż faktu, myślałem że to zauważysz).
(...)

medal medal medal medal

Proszę was, powstrzymajcie się od szufladkowania i podziału graczy na "lepszych i gorszych" ze względu na to w jakim trybie grają. Każdy gra w to co lubi i niech tak zostanie.

Tutaj robi to tylko 1 osoba, szczególnie, gdy wytknie się, że różnice między czołgowym ab+ a ab++ są minimalne i ograniczają się głównie do koszyka, dzięki któremu nie mogę ubijać t-54 i innego topowego syfu w lolkach pokroju pz-38t.

Różnice w lotnictwie? Tak, tu są i to spore, w GF za to są tylko kosmetyczne.

Dyskusja rozwinęłaby żagle gdybyście nie atakowali każdego kto ma lekko odmienne zdanie

Rozwinęłaby się, gdybyś od 1 posta nie emanował poczuciem wyższości i pogardą wobec graczy innych trybów. Właśnie tu jest problem, w twojej pogardzie, która skłania ludzi do zmiany tematu.

Skrzynka PM? Czekam, niech napiszą, ja podałem kilka propozycji, ty podałeś kilka propozycji na rozwój czołgowego ab++, czekam na kolejne propozycje, a może będą ciekawe. 

I skończ już wmawiać czym kto jest zainteresowany, chyba jesteś dość inteligentny, bo rozumieć, że są ludzie, którzy odnajdują się na kilku trybach, a nie tylko na jednym? Albo, żeby zrozumieć, że ten twój profil, którym tak lubisz machać nie pokazuje, która ilość bitew przyrasta  ostatnim czasem?

Na koniec odniosę się do twojego drugiego, ulubionego argumentu.

Gdyby w 3OO byli ludzie chcący być prosami, pokazać światu swojego "skilla" to dywizjon ten nie kładłby oficjalnie lachy na wszelkie turnieje i ligi.

Edited by Hellrider_88
  • Upvote 1

różnice między czołgowym ab+ a ab++ są minimalne i ograniczają się głównie do koszyka, dzięki któremu nie mogę ubijać t-54 i innego topowego syfu w lolkach pokroju pz-38t.
.[/font][/color]

Różnice sa ogromne, o czym już wcześniej pisałem.
Znaczniki są największą bolączką realistika.
Bombowce z cziterskimi celownikami.
Widok szerszy z 3 osoby też nie daje żadnej przewagi?
To są minimalne różnice?
  • Upvote 1

Niestety, jedna z osób chcących się wypowiedzieć nie ma takiej opcji, więc wkleję jej wypowiedź:

1) Tak - na FRB nie zaświecisz się na mapie, jak psu jajca gdy połaskocze cię KM. Tak - na FRB widok masz przesunięty o ok 2m do przodu względem RB. Tak - na FRB masz mocno (bezsensownie nie raz) ograniczone maszyny

2) Znaczniki są tylko dla sojuszników, też wolałbym ich brak - ale lepszy rydz...

3) Bombowce? Traf coś horyzontalnym. Żadna z groźnych maszyn (ju87, myśliwce bombardujące, HS129B2) nie ma celownika w/w

A na koniec ode mnie:

Tak, dla mnie są to niewielkie różnice, "duże" różnice to mogą być między WT, a rozwiązaniem kwestii czołgowej w RO 1, albo między samolotowym ab a sb, ale nie między czołgowym ab+ a ab++. 

Edited by Hellrider_88
  • Upvote 1

No dobra... pierwszy post edytowany.

Wytłumaczę dlaczego...

Temat osiągnął status HOT. Brawo dziękuję.

Po drugie chciałbym aby wreszcie pojawiła się konkretna dyskusja.

Nie podejrzewałem że aż tak Was zaboli zaszufladkowanie. 

Aż boję się pomyśleć co się wydarzy gdy zaczną Nas prowokować i podburzać ze wschodu.....

Dodam że dawałem sygnały że jest to bardziej żart.

Tak na poważnie....

Czy to jest istotne co inni myślą i mówią na temat gry w którą gram i sprawia mi to przyjemność?

Czy ma jakiś sens udowadnianie innym że jestem lepszy w daną grę, nie mając z tego żadnych korzyści?

To tylko zabawa i rozrywka.

Jednak aby ta zabawa mogła cieszyć musimy dążyć do spełnienia pewnych naszych oczekiwań, przez producentów.

Tak wiem zaraz powtórzysz że i tak Nas nie posłuchają. Uważam że jeśli będzie na tyle mocny sygnał aby GJ usłyszał, zareaguje.

Chciałbym abyśmy dotarli do pewnych wniosków które może Nas naprowadzą na konkretne pomysły.

Powtórzę pytania z 1 posta:

Pytania najważniejsze. Proszę Cię kolego, koleżanko poświęć chwilę i odpowiedz na nie.

1. Dlaczego nie lubisz grać w trybie symulacyjnym?

2. Co najbardziej cenisz w swoim ulubionym trybie rozgrywki? podaj jaki to tryb.

Te dwa pytania pozwolą nam na wypracowanie kreatywnych pomysłów które postaramy się przedstawić GJ.

p.s.

sprawdzając wasze staty nie chciałem oceniać Waszych umiejętności bo one są tu nieistotne. Chodziło wyłącznie o wiedzę kto w co gra, aby zdiagnozować problem SB.

• Upvote 1

1. Bo to nudne, identyczne, różni się tylko zmianami kosmetycznymi. Jeśli chodzi o samoloty to się tutaj nie wypowiem bo to temat dla czołgów. Spytaj się mnie o samoloty to porozmawiamy.

2. Czołgowe rb ze względu niewielkich różnic między symulacją. Poza tym mogę grać czym mi się podoba i nie ogranicza mnie jakiś spis.

Kiedyś była zwykła kolejka na symulację. Wyexpiłem wtedy niemcy aż do tygrysa IIH a potem częstotliwość mojej gry w ten produkt zaczęła być wprost proporcjonalna do zmian jakie wprowadzają. Czasy CBT już nie wrócą. Fajnie że masz chęci, powodzenia ale zmian na takie jakie chcesz nie uświadczysz więc się nie rozczaruj.
  • Upvote 2
medal medal

Bo muszę podłączyć joy-a i head tracking, a jestem leniwy. Nawet jeśli już podłącze całe ustrojstwo, to są fajniejsze gierki do latania niż tryb SB w WT. Czołgi sobie w WT odpuszczę ze względu na zupełną "nieczołgowość" dostępnych map. Sorry, ale fiński las jest miejscem mało przyjaznym do rozwijania natarć czołgowych, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że fiński gajowy (czyt. paru Finów z koktajlami Mołotowa) może się wkurzyć

2. Co najbardziej cenisz w swoim ulubionym trybie rozgrywki? podaj jaki to tryb..

Dobre pytanie, próbowałem znaleźć na nie odpowiedź i jakoś mi się nie udało, zostało przyzwyczajenie i brak konkurencyjnej latałki (nie symulatora lotniczego), w którą mógłbym popykać w wolnych chwilach. Chyba pora sobie odpuścić WT, szkoda na nią czasu (ze statów mi wynika, że rozegrałem ponad 2800 bitew po 15 minut każda, czyli sporo już tu życia zmarnowałem).

Uważam że jeśli będzie na tyle mocny sygnał aby GJ usłyszał, zareaguje.

Jedyne sygnały, które ostatnio docierają do Gaijinu, to sygnały finansowe. Jeśli więc nie masz odpowiedniej ilości kasy żeby wykupić pakiet kontrolny, to od razu możesz sobie tematy zmian w grze odpuścić.

• Upvote 1
medal

Bo zmiany są niewielkie, ogranicza mnie koszyk, a obecne mapy, a przynajmniej ich większość nie nadaje się na tryb sb, dodatko, od jakiegoś czasu zarówno na sb i rb wprowadzono możliwość kierowania jednym załogantem i może on jednocześnie:

naprawiać czołg

celować

ładować

przesiadać się na miejsce kierowcy

Po co mam grać w tryb, który ogranicza mnie dostępem maszyn, a nie oferuje nic ciekawego, nowego, niespotykanego na innych trybach, a zmiany są kosmetyczne?

2. Co najbardziej cenisz w swoim ulubionym trybie rozgrywki? podaj jaki to tryb.

Generalnie to rb właśnie z powodu tego, że gram, czym chcę, nie muszę czekać tydzień, aż pojawi się to, czym chcę grać, ale dalej jest to dla mnie arkadówka, szczerze mówiąc, uważam, że rb powinno być zdegradowane do ab, sb do rb, a w miejsce sb powinno wejść coś w stylu RO. A co mnie tu dalej trzyma? Ludzie, z którymi gram, oraz brak sensownej konkurencji, ponieważ z 1 strony mamy 110% arkejda od WG, a z 2 właśnie symulatory, a ja chcę czegoś, co jest pomiędzy, a w przypadku GF takiego trybu nie widzę, wszystkim trybom bliżej do arkejda niż sima. Brak markerów to nieco za mało.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...