Jump to content

Bitwy Symulacyjne-Czołgi (do graczy SB)

Niestety, masz rację, możesz się wypowiadać, nawet jeśli od twoich tekstów i braku argumentów można dostać bardzo poważnej choroby.

Pokażesz mi te kokpity do bombowców na sb? I cele dla nich? Albo rozsądne cele dla szturmowców? Czy może jednak ab++ sprowadza się tylko do rznięcia się myśliwców? A, zapomniałem, nie pokażesz, bo one nie mają kokpitów, rozsądnych celów, sterowanie strzelcami nie różni się niczym od tego na ab, oraz nie pokażesz mi rozsądnych, mających wpływ na wynik gry celów dla szturmowców, bo ich nie ma. Na kij mam wchodzić na sb, jeśli nie ma tam tego, czego oczekuję? Po to, by jakiś random z internetu, którego nigdy nie spotkam wyraził swój szacunek? A podobno to gracze tych 2 trybów chcą być pro, jesteś żywym dowodem na to, że się mylisz. Gdybym chciał być pro, już bym wchodził na ab++, a za tekst o byciu dobrym graczem, a następnie twierdzenie, że sam tak twierdzę, bo jestem zagubiony... widzę to jeśli nie rozdwojenie jaźni to głupotę i masakryczne gubienie się w własnym toku rozumowania.

Ale dzięki, przyznam, że nawet nie wiem, jakie mam staty, taki to ze mnie statsiarz  :lol:

I sorry, ale takim rozdmuchanym ego nie zachęcasz, ty zniechęcasz. Zachęcać to może zawsze chętny to pomocy Cysiek, ale nie ty.

Edited by Hellrider_88
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal

Odezwał się nastepny PRO Gamer!

Nikt się ze mną nie musi zgadzać! To jest forum, mogę wypowiadać swoje zdanie i tak jak Wy mogę promować swój tryb rozgrywki.

Najbardziej mnie rozbawił tekst SB nie odbiega poziomem trudności.... no chłopaku zastanów się co Ty piszesz?

Owszem, masz prawo do własnego zdania... nie musi być ono mądre, ale prawo masz  :good: .

Może dla Ciebie i tobie podobnych osób jest on niebywale trudny, ale dla mnie jest to praktycznie RB z  ograniczonym widokiem, koszykiem pojazdów i widokiem tekstur lufy w trybie celowania. Różnice czysto kosmetyczne.

• Upvote 1
medal medal medal

Noe... weź idź się przejść... nie wiem przewietrz sobie pokój czy coś ? No człeku jedyne co mogę powiedzieć czytając Twoje coraz bardziej pokręcone, pozbawione ładu i składu opinie będące kalką cudzych to jedyne co mogę powiedzieć... to dobre, stare i <teoretycznie> wszystkim znane:

https://www.youtube.com/watch?v=CExlwc5DSpM

medal medal medal medal

Niestety, masz rację, możesz się wypowiadać, nawet jeśli od twoich tekstów i braku argumentów można dostać bardzo poważnej choroby.

Pokażesz mi te kokpity do bombowców na sb? I cele dla nich? Albo rozsądne cele dla szturmowców? Czy może jednak ab++ sprowadza się tylko do rznięcia się myśliwców?

I sorry, ale takim rozdmuchanym ego nie zachęcasz, ty zniechęcasz.

Ja mam rozdmuchane ego?? 

Ty naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Nigdzie nie napisałem że jestem PRO, nawet ton moich wypowiedzi raczej tego nie sugeruje.

Wręcz napisałem że nie jestem dobry, promuję swój sposób na WT czyli SB, przez co mam nadzieję że choć kilka osób czytających podejdzie z większą ambicją do tej i tak prostej gry, wybierając SB.

Może choć kilku graczy przybędzie do wspólnej gry, co spowoduje że będę kilka sekund czekał krócej.

Swoją drogą nigdy nie czekałem dłużej niż 1 min! 

Piszecie na PW co utwierdza mnie że piszę w dobrą stronę.

Zapraszam pomogę każdemu kto wyzwoli się z szeroko panującej "łatwości i beznadziejności"

Noe... weź idź się przejść... nie wiem przewietrz sobie pokój czy coś ? No człeku jedyne co mogę powiedzieć czytając Twoje coraz bardziej pokręcone, pozbawione ładu i składu opinie będące kalką cudzych to jedyne co mogę powiedzieć... to dobre, stare i <teoretycznie> wszystkim znane:

https://www.youtube.com/watch?v=CExlwc5DSpM

Post nie na temat i nie mający związku z dyskusją. Proszę moderatora o usuwanie postów niskiej jakości, nie wnoszących nic nowego do tematu.

• Upvote 1

A tak generalnie, to mam jedno dobre i słuszne rozwiązanie problemu komunikacyjnego na linii

Noe vs Reszta Świata

No widzę że duże mniemanie macie o sobie w swoim klanie, resztą świata nazywacie się ?

Dumnie brzmi.

Konkretnie chłopaki, nie lubisz SB (za trudne dla elit tego forum), to nie temat dla Ciebie (Was)

Nie masz nic ciekawego do wniesienia nie pisz jak masz pisać o byle czym.

Szukam chętnych do powalczenia o Tryb Bitew Symulacyjnych, nie szukam hejterów z przerośniętym ego. 

Edited by Noe
  • Upvote 1

Szukam chętnych do powalczenia o Tryb Bitew Symulacyjnych, nie szukam hejterów z przerośniętym ego. 

Ciężko szukać samego siebie.

Kolejny ślepiec, tak, probiotyk jest z 300, drstrach też, cysiek też, po prostu wszyscy  :facepalm:

"za trudne", czołgowe? Czołgowe ab++ dałbym psu, też by sobie poradził.

Jak już mówiłem, będę chciał pomocy, spytam cyśka, a nie jakiegoś naburmuszonego, randomowego bubka, który czuje jakąś dziwną potrzebę wywyższania się z powodu grania w arkejda++ w grze komputerowej.

Aha, a ab++ czołgowe jest arkejdem bez markerów, czy tego chcesz, czy nie.

Nigdzie nie napisałem że jestem PRO, nawet ton moich wypowiedzi raczej tego nie sugeruje.

Człowieku, serio, masz poważne braki w sztuce czytania, ponieważ w zacytowanym przez ciebie fragmencie nie było słowa o tym, czy mówiłeś o sobie jako prosie, natomiast twoje rozdwojenie jaźni łatwo udowodnić.

Jesteś dobrym graczem patrząc na Twoje statystyki. Ja tylko zwróciłem uwagę na ilość bitew w różnych trybach. Masz lepsze osiągnięcia ode mnie. Pewnie też wiele mógłbym się od Ciebie nauczyć

W kolejnym poście za to widzimy to:

Wiem że uważasz się za mega gracza który ma ciężko z odnalezieniem się w realnym świecie

Więc ten, no... zdecyduj się, uważam się za mega prosa, czy sam mnie tak nazywasz, aby następnie wmówić, że ja tak mówię?

Edited by Hellrider_88
  • Upvote 2

"za trudne", czołgowe? Czołgowe ab++ dałbym psu, też by sobie poradził.

No to jaki masz problem?

Grajcie poważne rozgrywki bez ulepszaczy i ułatwiaczy.

Zaraz powiesz że za długo czekasz.....całe 60sek, szok!

Osobiście nie chcę aby z WT zrobiono kolejną arkadówkę dla dzieci, jak już to jest z WoTem.

Wiem to jest wasz cel aby nie było trybu trudniejszego a tylko łatwiejszy.....

No to jaki masz problem?
Taki, że raz mam ochotę na jeden tryb, raz na drugi, a jakiś paranoik tego nie potrafi pojąć, krzyżowiec spod znaku arkejda bez markera się znalazł, obrońca uciśnionych duszyczek grających w 3 różne odmiany arkejda.

Grajcie poważne rozgrywki bez ulepszaczy i ułatwiaczy.

Powiedz mi, jak mam grać czymś, czego nigdy nie ma w rotacji na ab++? Będę grać w to, w co chcę, mam 15-20 minut- pójdę na ab, mam ochotę na ab+- pójdę na ab+, mam ochotę na ab++- pójdę i tam, jaki masz problem? Za ciężko pojąć to, że ktoś może grać na 3 trybach i na 3 trybach mieć frajdę?
Aha, a arkejd++ na "poważną" grę też się nie łapie. Człowieku, grałeś ty w jakiekolwiek gry czołgowe poza wt i wotem?

Zaraz powiesz że za długo czekasz.....całe 60sek, szok!

Gdzie tak mówiłem? Mogłeś nie zauważyć, ale pisałem po pierwsze o czekaniu 45 minut, niemal godzinę, a po drugie: na lotniczym sb, wiem, w twoim przypadku doczytanie tego to tytaniczny wysiłek.

Wiem to jest wasz cel aby nie było trybu trudniejszego a tylko łatwiejszy.....
To już podpada pod jakieś chore wymysły paranoika, ale czego innego mogłem się spodziewać po nawiedzonym, wirtualnym krzyżowcu.

Z mojej strony to koniec, szkoda mi czasu na ciebie, spróbuję się dopchać na ten twój trudny, elitarny tryb ab++ na Tunezji.

Edited by Hellrider_88

To mój pierwszy post tutaj, witam więc wszystkich.

W sumie dobrze się składa, bo nie znam tu nikogo

więc nie wiem kto jest pro a kto nie jest, kto jest trolem a kto nie.

Wrócę do pytania zadanego w pierwszym poście przez Noe.

Czy jest szansa na rozbudowanie trybu SB w bitwach pancernych?

Czy jest wśród nas, graczy zainteresowanych trybem SB, choć jedna osoba dobrze władająca językiem angielskim,

która pomogłaby nam przedstawić nasz punkt widzenia na angielskojęzycznym forum?

Tyle ode mnie, jeśli możecie odpowiedzieć na powyższe pytania będę wdzięczny.

• Upvote 1

Czy jest szansa na rozbudowanie trybu SB w bitwach pancernych?

Wątpię, była już ankieta nt. przywrócenia randomu na sb w miejsce rotacji, w której części konserw w ogóle nie ma, wypowiedziało się wiele osób, głos "za" oddało o wiele więcej.

FJ zlał to złotym deszczem, więc nie, nie licz na rozbudowę sb. Generalnie ta firma wykłada fallusa na wszystko poza 100 procentowym arkejdem, nie ważne, czy chcesz sima, trudnego arkejda, wyważenia między simem a arkejdem, nie licz na jakieś zmiany na plus. Ja już od dawna nie liczę na nic, bo nie dodadzą niczego, co by zadowoliło kogoś poza 100 procentowymi arkejdowcami.

Chociaż, zależy, o jakie rozbudowanie chodzi, sam bym chciał, by czołgowe sb było sb, a nie ab bez markerów.

Edited by Hellrider_88

I dlatego zacząłeś wątek od hejtowania użytkowników innych trybów? Ciekawa strategia, sam mistrz z małym wąsem by się jej nie powstydził :Ps

BTW nie gram na SB bo nie chce mi się wyciągać całego sprzętu do grania, przez jakiś czas grałem z całym sprzętem na RB ze sterowaniem symulacyjnym (dostawałem niezłe baty od mouseaim-a), a czołgi w tej grze to kompletna porażka, do ostatniego patcha była tylko jedna (sic!) mapa "czołgowa" (Kursk) reszta to jakiś BF, od patcha w czołgach jest już tylko tryb BF, a nie SB.

• Upvote 1
medal

Z mojej strony to koniec, szkoda mi czasu na ciebie, spróbuję się dopchać na ten twój trudny, elitarny tryb ab++ na Tunezji.

Właśnie chciałem Ci to zaproponować, idź sobie do działu Ci bliższego. Temat dotyczy bitew symulacyjnych na czołgach. Nic ciekawego nie wniosłeś do tematu, jedyne co naubliżałeś mi, wyzywałeś mnie od przeróżnych itd. (moderację proszę o uporządkowanie tematu). Potwierdziłeś tylko moje przypuszczenia o hejtach.

Ankiet było kilka a decyzja podjęta była na podstawie wielu czynników, nie tylko ankiet.

A ty moje, jesteś tylko trollem niemającym żadnych argumentów, wyciągającym z góry upatrzone wnioski, oraz niepotrafiącym odpowiedzieć na jasno zadane pytania. Gdybyś trollem nie był, już dawno byś na nie odpowiedział.

Oświeci mnie ktoś, jak grać czymś, czego nie ma na liście? Da się to jakoś shackować?

Aha, na 3 stron zadałem ci wiele pytań, nie odpowiedziałeś na żadne, wciskałeś mi coś, czego sam nie powiedziałeś, sugerowałeś, że osoby niegrające ab++ są gorsze, nie podałeś ŻADNYCH pomysłów na rozwój tego czegoś, słabo.

Edited by Hellrider_88
  • Upvote 3

A ty moje, jesteś tylko trollem niemającym żadnych argumentów, wyciągającym z góry upatrzone wnioski, oraz niepotrafiącym odpowiedzieć na jasno zadane pytania. Gdybyś trollem nie był, już dawno byś na nie odpowiedział.

Oświeci mnie ktoś, jak grać czymś, czego nie ma na liście? Da się to jakoś shackować?

Aha, na 3 stron zadałem ci wiele pytań, nie odpowiedziałeś na żadne, wciskałeś mi coś, czego sam nie powiedziałeś, sugerowałeś, że osoby niegrające ab++ są gorsze, nie podałeś ŻADNYCH pomysłów na rozwój tego czegoś, słabo.

Rozumiem chodzi Ci o grę symulacyjną gdzie trzeba jechać pojazdami które są przewidziane w danym dniu?

Nie rozumiem czemu chcesz jechać koniecznie czołgiem którego nie ma na dany dzień? Masz problem z zaakceptowaniem reguł?

Po drugie cały wątek tego problemu dotyczy. Rozwinięcie Trybu Symulacji.

Po trzecie nie można z Tobą prowadzić merytorycznej dyskusji bo tyle śmieci nawypisujesz że ciężko mi w tym odnaleźć pytanie.

Możesz jeszcze raz spisać wszystkie w jedno miejsce? Wyciągnij je z całego tego hejtu jakim mnie częstujesz.

1. Mów mi mistrzu, jak mam grać, jeśli 90% pojazdów na dany dzień to takie, których nie mam, a 10 to coś, czego nie trawię? Sorry, nie mam codziennie czasu, żeby się załapać, jak mnie coś ciekawi.

2.Jeśli dla ciebie wyraźnie zaznaczone innym kolorem pytanie są trudne do odnalezienia to ok... mogę je dać po raz już trzeci. Z racji, że na początku przewijał się temat części lotniczej, część będzie o tym.

Wiem że uważasz się za mega gracza który ma ciężko z odnalezieniem się w realnym świecie

Czemu wsadzasz mi w usta coś, czego nie powiedziałem, zwłaszcza, że parę postów wcześniej to ty, nie ja, pisałeś, jakim graczem jestem patrząc po statach?

grasz AB I RB bo lubisz jak jest łatwo i tyle po co pianę ciśniesz?

czy latanie szturmowcami na "najtrudniejszym" trybie, który nie oferuje im NIC jest pójściem na łatwiznę, czy już nie, z samego faktu grania na tym trybie?

Bo to nie jest symulacja, a nie chce mi się wycinać kokpitu na monitor do każdego podniebnego giganta, który go nie ma.

Co ma wspólnego brak czasu na bawienie się w wycinanki z "łatwizną"?

Bo nie chce mi się czekać 45 minut na coś, czym chcę latać, bo mieści się w górnym przedziale BR.

Sam podobno masz rodzinę, dzieci, życie, a ode mnie wymagasz, bym czekał niemal godzinę na możliwość brania tego, co chcę? I ty gadasz o pójściu na łatwiznę? Nie, to się nazywa brak czasu, nie chce mi się czekać 45 minut, aby polatać 15-20.

Bo nie chce mi się męczyć z ufokami, kiedy ja lecę w czymś, co ma, jak na tutejsze standardy "normalny" FM.

To nie jest pójście na łatwiznę, a zdrowy rozsądek. Rozumiem, że specjalnie mam latać na sb wyłącznie tym, co ma zrypany model?

Bo wszystko poza myśliwcami jest wykastrowane, szturmowce w 90% przypadków nie wpływają na wynik, a bombowce bombardują "bazy" wyglądające jak obóz harcerski. (co do szturmowców, głównie na samolotowych, na GF mają większy wpływ)

A tu? Gdzie widzisz pójście na łatwiznę?

Bo gra jest spłycona do dennego mordobicia, a gdzie konkretne cele misji, mające realny wpływ na wygraną? Pod tym względem już nawet zwykły arkejd jest sensowniejszy, bo tam lotnictwo wygrywa wspieraniem jednostek naziemnych, a nie przez wyrzniecie przeciwnika jak na pozostałych trybach.

Oh.. nie pasuje mi obecność tylko i wyłącznie mordobicia na najtrudniejszym trybie. CHODZENIE NA ŁATWIZNĘ!

Dobrze, gdzie w tych 5, zielonych pytaniach widzisz chodzenie na łatwiznę?

Jeśli tak lubię łatwiznę, to czemu nie gram na samolotowym SB bombowcami, które mają:

widok z 3 osoby (mam tłumaczyć, jaka to przewaga wobec myśliwców zamkniętych w kabinach?)

brak kokpitu

diabelnie celnych strzelców

kierując strzelcami kierujesz wszystkimi

A, ciekawi mnie jedno, czym jest latanie na takim ab, na przykład jedynie z kokpitu i bez instruktora, gdy każdy inny ma to ułatwienie+ widok z 3 osoby?

Gdzie mówiłem, że na ab++ na GF czeka się długo?

Jak mówiłem, gram na każdym trybie, SB jest w porządku, o ile rzuci na dużą mapę, których jest jak na lekarstwo, ale widzę, że to po prostu jest, w najlepszym wypadku, AB hard. Ot, arkejd bez markerów, krzyżyka, oraz z niektórymi mapami w większej wersji, to najważniejsze różnice.

Edited by Hellrider_88

1. Mów mi mistrzu, jak mam grać, jeśli 90% pojazdów na dany dzień to takie, których nie mam, a 10 to coś, czego nie trawię? Sorry, nie mam codziennie czasu, żeby się załapać, jak mnie coś ciekawi.

2.Jeśli dla ciebie wyraźnie zaznaczone innym kolorem pytanie są trudne do odnalezienia to ok... mogę je dać po raz już trzeci. Z racji, że na początku przewijał się temat części lotniczej, część będzie o tym.

Czemu wsadzasz mi w usta coś, czego nie powiedziałem, zwłaszcza, że parę postów wcześniej to ty, nie ja, pisałeś, jakim graczem jestem patrząc po statach?

czy latanie szturmowcami na "najtrudniejszym" trybie, który nie oferuje im NIC jest pójściem na łatwiznę, czy już nie, z samego faktu grania na tym trybie?

Dobrze, gdzie w tych 5, zielonych pytaniach widzisz chodzenie na łatwiznę?

Jeśli tak lubię łatwiznę, to czemu nie gram na samolotowym SB bombowcami, które mają:

widok z 3 osoby (mam tłumaczyć, jaka to przewaga wobec myśliwców zamkniętych w kabinach?)

brak kokpitu

diabelnie celnych strzelców

kierując strzelcami kierujesz wszystkimi

A, ciekawi mnie jedno, czym jest latanie na takim ab, na przykład jedynie z kokpitu i bez instruktora, gdy każdy inny ma to ułatwienie+ widok z 3 osoby?

Gdzie mówiłem, że na ab++ na GF czeka się długo?

Jak mówiłem, gram na każdym trybie, SB jest w porządku, o ile rzuci na dużą mapę, których jest jak na lekarstwo, ale widzę, że to po prostu jest, w najlepszym wypadku, AB hard. Ot, arkejd bez markerów, krzyżyka, oraz z niektórymi mapami w większej wersji, to najważniejsze różnice.

Wszystkie Twoje pytania są nie na temat.

Po pierwsze temat traktuje o czołgach nie lataniu.

Po drugie skoro cała gra jest skopana to czemu grasz?

Po trzecie naskakujesz od samego początku na moją osobę więc dlaczego miałbym odpowiadać na Twoje pytania skoro one i tak nic nie wnoszą do tematu?

Jestem jednak kulturalny więc odpowiem.

Co ma wspólnego brak czasu na bawienie się w wycinanki z "łatwizną"?

Bo nie chce mi się czekać 45 minut na coś, czym chcę latać, bo mieści się w górnym przedziale BR.

Jeśli byłoby nas więcej grających i akceptujących bardziej wymagającą rozgrywkę, pewnie byś nie czekał aż tyle czasu. Zresztą odpisałem na to pytanie mówiąc że ja nigdy nie czekam dłużej niż 1-2 minuty. Na co Ty odpowiedziałeś że nigdzie nie narzekałeś na czas.

Sam podobno masz rodzinę, dzieci, życie, a ode mnie wymagasz, bym czekał niemal godzinę na możliwość brania tego, co chcę? I ty gadasz o pójściu na łatwiznę? Nie, to się nazywa brak czasu, nie chce mi się czekać 45 minut, aby polatać 15-20.

Bo nie chce mi się męczyć z ufokami, kiedy ja lecę w czymś, co ma, jak na tutejsze standardy "normalny" FM.

Kolejne pytanie odwracające kota ogonem. Gram tym czym w danym momencie mogę, akceptuje przyjęte zasady. W starym dobrym iłku nie mieliśmy aż tylu samolotów. Im większy masz wybór tym bardziej narzekasz. W BoS masz kilka samolotów. Lataj tym co masz dostępne. Ufoloty były i są nawet w symulatorach. Trzeba znaleźć sposób a wierz mi na każde ufo jest sposób.

To nie jest pójście na łatwiznę, a zdrowy rozsądek. Rozumiem, że specjalnie mam latać na sb wyłącznie tym, co ma zrypany model?

Bo wszystko poza myśliwcami jest wykastrowane, szturmowce w 90% przypadków nie wpływają na wynik, a bombowce bombardują "bazy" wyglądające jak obóz harcerski. (co do szturmowców, głównie na samolotowych, 

Rozumiem swoją wiedzę o FMach czerpiesz z godzin wylatanych na symulatorach oraz wiedzy historycznej. Tym samym co na SB, latasz w AB widzę w statystykach. Na AB i RB nie są zrypane a tylko na SB !

A tu? Gdzie widzisz pójście na łatwiznę?

Bo gra jest spłycona do dennego mordobicia, a gdzie konkretne cele misji, mające realny wpływ na wygraną? Pod tym względem już nawet zwykły arkejd jest sensowniejszy, bo tam lotnictwo wygrywa wspieraniem jednostek naziemnych, a nie przez wyrzniecie przeciwnika jak na pozostałych trybach.

Na EC wprowadzono atak sił naziemnych gdzie realnie ma to wpływ na przebieg bitwy. Tak samo jak wpływ lotnictwa na walki naziemne. Sam sprawdziłem, drużyna nie wspomaga z powietrza front potrafi się znacząco przesunąć na niekorzyść.

Cały tryb AB i RB jest pójściem na łatwiznę, choćby z tego faktu że nie potrzebujesz joya. Masz znaczniki i widoki zewnętrzne.

Bombowce są niedopracowane więc nimi nie gram, nie atakuję bombowca jeśli nie jestem pewien zestrzelenia. Wypracuję dogodną pozycję- atakuję.

Na AB chyba tylko koleś niespełna rozumu gra w kokpicie...to nie ma sensu. Tak samo RB po co mi kokpit skoro wróg ma widok zewnętrzny? Na SB jest już inaczej bo tylko są kokpity

Wszystko jest pójściem na łatwiznę:

- latanie na myszce

- znacznik które wszystko nam mówią

- widoki zew. gdzie nic się nie ukryje ani nas nie zaskoczy.

Sam producent określił stopnie łatwizny w danych trybach więc czemu nie umiesz przyznać się do tego co lubisz. Łatwiznę

Są trzy tryby zarówno w samolotach jak i czołgach:

AB - Arcade Battles - tryb mega łatwy

RB - Realistic Battles - tryb łatwy

SB - Simulator Battles - tryb normalny bo do trudnych ciężko go zaliczyć tym bardziej do symulacji

Teraz przypomnę, Temat dotyczy bitew symulacyjnych na czołgach. Skierowany jest do graczy lubiących tryb SB !!

Edited by _Ares28_
Zmieniono kolor czcionki

_Ares28_ (Posted )

Proszę nie używaj czerwonej czcionki, gdyż jest ona zarezerwowana dla moderacji.

Czekałbym tyle, bo takie są (Były? Są na sb w końcu te spawn pointy czy nie?) założenia, przedział 2.0-4.0, więc 2.0-2.3 wchodzą z marszu, a na coś z 4.0 czekasz 45 minut

Modele lotu na ab, rb i sb? No przykro mi, ale jeśli czegoś nie da się przeciągnąć, to najbardziej widać to na sb.

No, lubię czołgowe ab++, ale nie gram tylko tam, oraz nie sugeruję, że wszystkie inne tryby są dla ludzi niemyślących, podczas gdy ten sb jako jedyny słuszny jest normalny. Mogę się wypowiadać?

Więc teraz 2 część, jakie masz pomysły na rozwój czołgowego arkejda++?

Normalne cele, zamiast walki o kółko na trawie?

Więcej większych map?

Poprawne celowniki?

Event na poziomy niskie, średnie i wysokie? Już nie lepiej wrócić do poprzedniego rozwiązania?

Dodam jeszcze, że obecne czołgowe ab+ ma coś, czego nie ma wersja ++:

l2shDui.jpg

WG6RRgK.jpg

pxJIMEq.jpg

Obecnie na żadnym sb nie ma szans zrobić czegoś takiego. Wiem, wiem, jestem niespełna rozumu, bo sobie utrudniam.

Edited by Hellrider_88
  • Upvote 2

Czekałbym tyle, bo takie są (Były? Są na sb w końcu te spawn pointy czy nie?) założenia, przedział 2.0-4.0, więc 2.0-2.3 wchodzą z marszu, a na coś z 4.0 czekasz 45 minut

Modele lotu na ab, rb i sb? No przykro mi, ale jeśli czegoś nie da się przeciągnąć, to najbardziej widać to na sb.

No, lubię czołgowe ab++, ale nie gram tylko tam, oraz nie sugeruję, że wszystkie inne tryby są dla ludzi niemyślących, podczas gdy ten sb jako jedyny słuszny jest normalny. Mogę się wypowiadać?

Więc teraz 2 część, jakie masz pomysły na rozwój czołgowego arkejda++?

Więcej większych map?

Poprawne celowniki?

Event na poziomy niskie, średnie i wysokie? Już nie lepiej wrócić do poprzedniego rozwiązania?

Dziękuję... wreszcie normalnie i rzeczowo.

Nie zrozumiałem o który czas Ci chodziło teraz już wiem.

Z tym czasem cały czas eksperymentują ale zastanów się skoro jest przedział że tak nazwę silności pojazdu czy samolotu to kto by wybierał samolot słabszy skoro może silniejszy, lepszy?

Efekt byłby taki że latałby tylko samoloty najbardziej zufione z danego przedziału. Nie byłoby zróżnicowania. W obecnej postaci w powietrzu spotkasz i lepsze i gorsze samoloty.

Latasz dobrze więc nie ma dla Ciebie znaczenia czym lecisz i tak sobie poradzisz, no może poza uzbrojeniem bo masz trochę mniejsze na niższym tierze, choć są wyjątki. Czekając na możliwość lotu lepszym samolotem nabierasz ostrożności co  do niego użycia, zaczynasz bardziej myśleć przed atakiem bo jeśli Cię strąca, znów czekasz na swój ulubiony. Jest element walki przemyślanej a nie na ura bura , najwyżej zrobię reflay.

Dajmy spokój dyskusji o FMach - to nie symulator.

Tak normalne cele. Zając miasto, zająć daną ilość sektorów na mapie, zdobyć zamek czy wzgórze i utrzymać. Liczebność czołgów w mieście ma wpływ na pasek postępu rozgrywki. Mamy przewagę ubywa wrogowi.

Więcej większych map?

Wielkość ma znaczenie owszem ale nie aż takie. Bardziej skupiłbym się na miejscach respawnów. Można je lepiej umiejscowić.

Poprawne celowniki?

Bardzo dobry pomysł, dodałbym że powinny tracić ostrość zależnie od zmiany odległości. 

To już wiemy że nie wrócą. Poddaliśmy temat i teraz trzeba żyć z tym co mamy ewentualnie ulepszać.

Wyłączenie możliwości ustawień ulrta LOW w SB.

Jedno życie.

Większy wpływ balistyki pocisku na rykoszet.

Brak możliwości użycia bombowców bez kokpitów.

to tylko kilka....

Myślę że każdy z nas znalazłby wiele pomysłów.

Jednak aby je wdrożyć tryb SB musiałby cieszyć się większą popularnością a co za tym idzie przynosiłby większe zyski.

Dlatego jest tak ważne dla mnie aby więcej ludzi zachęcić do SB. Może pojawi się szansa na wprowadzanie zmian.

Inne tryby mają wystarczające zainteresowanie.

(...)

Wyłączenie możliwości ustawień ulrta LOW w SB.

(...)

Brak możliwości użycia bombowców bez kokpitów.

(...)

Super... to generalnie z losowań wypadną prawie wszystkie bombowce no i liczę, że w ramach akcji 'Równe Szanse' kupisz mi nowego lapka tak ?

• Upvote 1
medal medal medal medal

Więcej większych map?

Wielkość ma znaczenie owszem ale nie aż takie. Bardziej skupiłbym się na miejscach respawnów. Można je lepiej umiejscowić.

To też, ale na takich Alpach chyba nie da się więcej z respami wymyślić, ta mapa jest po prostu za mała.

Brak możliwości użycia bombowców bez kokpitów. Obecnie już tak jest, na rotacji są jedynie samoloty z kokpitami, przynajmniej ja nie widziałem samolotów bez kokpitów.

• Upvote 1

Super... to generalnie z losowań wypadną prawie wszystkie bombowce no i liczę, że w ramach akcji 'Równe Szanse' kupisz mi nowego lapka tak ?

Przecież i tak uważasz SB tryb nikomu nie potrzebny. Mój pomysł dotyczy tylko SB, nadal będziesz mógł grać na AB i RB z kolejnymi ułatwieniami czyli brak krzaków trawy itd.

Ile potrzebujesz na lapka? Sprzedaj tego co masz dorzuć z kieszonkowego i najprostszy stacjonarny poradzi sobie lepiej niż laptop. O niebo lepiej!

Więcej większych map?

To też, ale na takich Alpach chyba nie da się więcej z respami wymyślić, ta mapa jest po prostu za mała.

Brak możliwości użycia bombowców bez kokpitów. Obecnie już tak jest, na rotacji są jedynie samoloty z kokpitami, przynajmniej ja nie widziałem samolotów bez kokpitów.

Możliwe że SB tak ma, nie zwróciłem uwagi a że często jestem zmuszany do gry RB może pomieszało mi się i był to Lancaster ale pewnie w RB

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...