Jump to content

To jest chyba pierwszy pojazd, który wymaga więcej RP niż SL

Jakoś muszą zarobić na tym za GE.

BTW widziałem to to na filmie u PhlyDaily i IMO nie jest to maszynka na 2 erę, w poziomie lata 450, w nurku skrzydła urywa przy ~650, pokażcie drugi taki bombowiec na tej erze.

Edited by drstrach
  • Upvote 2
medal

Na tym etapie pojazdy są dodawane z myślą o ludziach, którzy mają już wszystko inne. Chodzi o to, aby nie dało się ich prawie od razu odblokować, bo wtedy klienci szybko się znudzą. Ew. można odblokować, ale za gotówkę przez konwersję punktów badań.

medal

To dlatego jest to jedyny 1 erowiec, który tyle kosztuje, podczas gdy 3-5 erowce mają normalne koszty?

Dokładnie tak. Przypadkiem to akurat 1. era, ale podobne rzeczy są też wyżej i w innych krajach. Zobacz na przykład KW-1S.

medal

Oj tam.

Co to jest 40K, dla H8K3 i Premkowego Corsair'a.  :Ds

Parę bitew, i H8K2 dumnie połyskuje w hangarze.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Parę bitew, i H8K2 dumnie połyskuje w hangarze.

Miałeś na myśli, że spada z nieba w spektakularnym obłoku ognia i dymu. :salute:

medal

Miałeś na myśli, że spada z nieba w spektakularnym obłoku ognia i dymu. :salute:

Żeby spaść, najpierw musiał by się wznieść.

Co w tym przypadku nie jest konieczne, gdyż do latania mam już wersje K3.

Więc K2 może sobie spokojnie stać w hangarze, ewentualnie popływać czasem na customach. 

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

"Dzisiaj widzialem formacje 6 kolesi.

Przyznam się ze miałem duże obawy... ale po 3 świecach w pionie było pozamiatane."

Powiedział koleś, latający Ascender'em.  :Ds

• Upvote 2

Powiedział koleś, latający Ascender'em.  :Ds

Specjalnie dla ciebie zdobede sie na dorosły i konstruktywny komentarz:

large.gif

Ps. Ki-61-l jest lepszy od Ascendera tylko ludize jakos nie lataja nimi nie wiadomo czemu.

Miałbym takie same obawy lecac nawet Me410B-1/u2 z 4 dwudziestkami w nosie.

Taka ilość 20mm walacych równoczesnie robi swoje, na szczescie od góry ma tylko jedną 20 do obrony i dlatego najlepiej dobrze isc pikujac na nie z góry, bedac tak troche nad nia i z przod.

Edited by HelpfulHyena
  • Upvote 3
medal medal medal medal medal medal medal medal

Ps. Ki-61-l jest lepszy od Ascendera tylko ludize jakos nie lataja nimi nie wiadomo czemu.

Gdyż ma biedne działka. W drzewach innych krajów taki badziew kończy się po pierwszej erze. Ki-61 możesz sobie kręcić bączki do woli, ale nic to nie da, gdy uzbrojenie nadaje się co najwyżej do skrobania farby.

Edited by Modo44
  • Upvote 1
medal

Akurat 4x12.7mm u japońców nie jest takie złe, a z dobrą taśmą potrafią być zabójcze. (ale wciąż są gorsze od amerykańskich 12tek...)

medal medal

Akurat 4x12.7mm u japońców nie jest takie złe, a z dobrą taśmą potrafią być zabójcze. (ale wciąż są gorsze od amerykańskich 12tek...)

Latałem wczoraj na Ki-61 i te karabiny Ho-103 to full RNG. Raz zadziałają potem kompletnie nic nie robią, chociażby nawet z 200m strzelać.
medal medal medal

Japońskie 12mm jest słabsze, ale nie jest złe. 4x 12mm wystarcza, tylko warunkiem jest strzelanie poniżej 500m, powyżej tej odległości prawie nic nie robią.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Japońskie 12mm jest słabsze, ale nie jest złe. 4x 12mm wystarcza, tylko warunkiem jest strzelanie poniżej 500m, powyżej tej odległości prawie nic nie robią.

Fajnie byłoby gdybyśmy mieli możliwość strzelania pociskami Odłamkowo burzącymi, a mamy jedynie zapaląjące.

medal medal medal

Fajnie byłoby gdybyśmy mieli możliwość strzelania pociskami Odłamkowo burzącymi, a mamy jedynie zapaląjące.

Hm, nie ma żadnych HE w taśmach? Dawno nie grałem Ki-61 i nie pamiętam.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Hm, nie ma żadnych HE w taśmach? Dawno nie grałem Ki-61 i nie pamiętam.

Same IAI czyli pociski zapalające. Jeśli to jest tylko literówka i są to pociski "HE" to ja już nie wiem.

Wychodzi na to, że Niemcy, Włosi i Japończycy montowali karabiny gorsze od 7mm w celu "zwiększenia siły ognia".
medal medal medal

Same IAI czyli pociski zapalające. Jeśli to jest tylko literówka i są to pociski "HE" to ja już nie wiem.

Wychodzi na to, że Niemcy, Włosi i Japończycy montowali karabiny gorsze od 7mm w celu "zwiększenia siły ognia".

A czasem IAI we WT to nie właśnie HEI pod inną nazwą?

A czasem IAI we WT to nie właśnie HEI pod inną nazwą?

Sa, ale wciaz brytyjskie 7mm IT jest lepszym pociskiem od tego, mimo ze na zywo potrzeba było kilogramów tych pociskow by cos sciagnac. P-47 ostrzeliwane od tyłu przez niemców sprawiały ze pilot kompersował sie za płyta pancerna i modlił by im sie znudziło.

Nie raz nie dwa tak było ze niemcy juz własciwie dla zabawy strzelali z 7mm do thunderboltów gdy skonczyła im sie 20. 

Kiedys czytalem wlasnie ragequit jakiegos niemca z ww2 ktory mowił, ze bez ciezkich kalibrów thunderbolta nie dało sie sciagnac bo po prostu nie dało sie go odpowiednio uszkodzic, mozna było co najwyzej popsus mu turbosprezarke od tyłu i poszatkowac poszycie ew trafic pilota jezeli ten sie nie schował, w sumie tyle, konstrukcja była tak mocna ze nie raz nie dwa piloci 47 woleli przyglebic awaryjnie niz skakac, nawet jezeli teren nie był idealny to gwarantowało to nieco sukcesu a i czesto maszyne dawało sie odzyskac i naprawic.

I tak, w grze devsi utrzymuja ze HEI/IAI, lenistwo by przyporzakowac odpowiednie nazwy wiec zostawili dla 13mm wszystkich HEI or IAI w opisie gry.

Ja uzywam AIR belts. Imo, przeciwpancerne nie działaja jak trzeba, no i jedna rzecz.

One działaja tylko wtedy, jak robicie deflection shots. 

Nigdy inaczej. Wtedy IAI dostaje pełny obszar na ktorym moze robic zniszczenia.

Edit:

Ogólnie brytyjski IT była to amunicja rozpryskowo-zapalająco-smugowa, jeszcze z czasów gdy polowano na zeppeliny i była naprawde brzydka rzecz

Edited by HelpfulHyena
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...