Jump to content

Program "WT Keys Sender"

Na głównym forum w temacie

https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/301606-program-wt-keys-sender/

zaprezentowałem swój program "WT Keys Sender", który pozwala wysyłać wiadomość radiową w czasie gry jednym naciśnięciem klawisza.Tylko jedno, nie trzy lub dwa (dla ulubionych) naciśnięcia klawisza.

2hptawg.jpg

Na przykład, jeżeli gracz naciśnie klawisz NumPad0, program wyśle do okna aces.exe sekwencje klawiszy T-4-2 ( lub K-4-2) “Cover me”.

Dodatkowo, tak jak w przypadku programu CoverMe.exe (by Juliet_Six), wyśle dane aktualne: wysokość i kurs gracza dla wiadomości "Cover me" i "Follow me".

Program pozwala na wysyłanie 10 ulubionych wiadomości radiowych. Lista wiadomości jest stała, użytkownik nie może zmienić kolejności wiadomości. Tak jak przypisanych im klawiszy.

Pierwszy wysłany klawisz zależy od wybranego trybu "Mode": Team->T, Squad->K.

Wybór trzeciego trybu "Chat" pozwala na wysyłanie wcześniej przygotowanych wiadomości w pliku "chat.txt". Jeden klawisz, jedna linia tekstu = jedna wiadomość. Max. 10 linii w pliku "chat.txt". Gracz może zmienić linie tekstu na własne.

Program otwiera czat i wpisuje w oknie czatu wybraną wiadomość. Gracz naciskając Enter zatwierdza wpisaną wiadomość.

W czasie gry lub gdy program jest w zasobniku, użytkownik może zmienić tryb (Team/Squad,/ Chat) przez naciśnięcie klawisza "Switch Key". Po zmianie trybu kobiecy głos powie ci jaki wybrałeś tryb.

Domyślnym klawiszem "Switch Key" jest NumPad "Del/dot".

Możesz zmienić przypisany "Switch Key".

- zaznacz tekst "Decimal" przez kliknięcie myszką

- naciśnij wymagany klawisz

- i zapisz zmiany przyciskiem "Save".

Więcej informacji pod podanym linkiem.Linki do pobrania archiwum zip z programem poniżej.

WT Keys Sender v 1_2.zip

Wersja dla Windows XP:

WT Keys Sender x86 net 4.zip

Edited by PL_Mirko
  • Upvote 5
medal medal medal

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeżeli jest taka potrzeba zrobi się się i dla Win32. Tylko, że ja nie mam możliwości przetestowania takiej wersji. Rozumiem, że Flyerman jesteś chętny :)s

Mogę przetestować :) Zbyt wiele czasu może nie mam, ale chętnie spróbuję. To co gra oferuje, jest przekombinowane moim zdaniem. Za dużo klikania - stanowczo.

Edited by Flyerman
medal

... To co gra oferuje, jest przekombinowane moim zdaniem. Za dużo klikania - stanowczo.

Jestem tego samego zdania. Dlatego, żeby ułatwić sobie ”virtualne zycie” stworzyłem ten program. Gram tylko SB Air i program przydaje się szczególnie w sytuacji gdy mam przeciwnika na “6-tej”. Jedno naciśnięcie klawisza i zapominam, program robi swoje, a ja koncentruję się na unikach.

Co do programu – trochę sprawdziłem i:

1. Program w wersji dostępnej na głównym forum, pod podanym linkiem działa również w systemie 32 bitowym. Wymaga tylko zainstalowanej w systemie .NET Framework w wersji 4,5. Działa, współpracuje z WT – sprawdziłem - system Win 8.1.

Nie da się tylko uruchomić w sytemie XP, “wyrzucając” komunikat o nieprawidłowej aplikacji Win 32. Przyczyną jest wersja .NET Framework. Dla Win XP max. kompatybilną wersją jest wersja 4.0

2. Dlatego "przekompilowałem" mój program i poniżej jest do pobrania wersja, która da się uruchomić w systemie 32 bitowym z .NET Framework 4.0. Uruchomiłem program na laptopie z systemem Win XP, ale bez WT.

medal medal medal

Działa :)

Prostota obsługi aż prosi o inne tryby. Akurat na szybko wskoczyłem do RB. Generalnie nie latam SB ze względu na brak umiejętności. Na RB też w sumie słabo mi na razie idzie.

Pewnie do RB, a do AB już nie wspomnę, nie potrzeba aż tylu danych (kierunek i wysokość), fajne by było "atakuj mój cel" - jest w tych trybach możliwe podświetlenie oponenta, czy też AI na mapie.

Ale to tylko takie moje spostrzeżenia:) Szkoda, że twórcy na to nie wpadli -  na większe uproszczenie, a poszli w stronę komplikacji rodem z ARMA, czy wcześniejszej OFP.

Dzięki za czas.

:salute:

medal

W pierwszym moim poście na eng. forum, w instrukcji (drugi spojler) napisałem:

6. Some antivirus software can inform about suspicious behavior of my program. Norton AV and Kaspersky AV do not alerts. Avira Free Antivirus informs about finding Trojan (imperfect heuristic).
I think Avast Free AV will react similarly.
My program installs the keyboard hook, like a keylogger and simulates keys pressing. But it is not a virus, trojan e.t.c. I assure you.
If you still have doubts, do not use my program or change your AV a better, eg. 30 days trial Norton or Kaspersky AV.

Tak, niektóre darmowe AntyVirusy mogą informować o znalezieniu wirusa. “Lepsze” AV-y nie alarmują, dysponują dokłądniejszymi algorytmami heurystyki..

Tak było, również w trakcie testowania programu. Na komputerze z Avirą, pojawiała się informormacja o znalezieniu trojana. A na komputerach z Nortonem lub Kaspersky'm nie było alarmów.

Mój program zakłada “haka systemowego” na klawiaturę, aby wykryć naciśnięcie klawisza przypisanego do wysłania wiadomości radiowej WT. A więc zachowuje się jak typowy “keylogger”. Dodatkowo symuluje naciśnięcie klawiszy co dla AV może być działaniem podejrzanym.

Ale zapewniam, że program nie jest wirusem. Jeżeli nadal masz wątpliwości, nie używaj programu.

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...