Jump to content

F4U Premium

Kupiłem dość dawno i nie latałem, kilka osób narzekało, że to kiepska maszyna. Odkurzyłem więc i stwierdzam, że maszyna godna polecenia.

6rRR5cG.png

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Głównie temu, że nie musisz się męczyć z Amerykańsko/Brytyjskimi drużynami. Większość Japońskich pilotów się wspina, do tego zajmują wroga walką kołową co jest zbawienne.

• Upvote 2
medal medal medal

Najgorzej jak trafił mi się team rosyjski jako przeciwnik. Drużyna padła na momencie i zostałem sam na I-153, La-5 i Yak-7.. Oczywiście Czajka mnie zdjęła  :crazy:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Głównie temu, że nie musisz się męczyć z Amerykańsko/Brytyjskimi drużynami. Większość Japońskich pilotów się wspina, do tego zajmują wroga walką kołową co jest zbawienne.

Nie. Japończycy na tych tierach już dawno dogonili (a może nawet przegonili) Amerykanów pod względem kretynizmu. Ewentualnie zbyt wielka różnorodność samolotów o różnych charakterystykach lotu ma na to wpływ. Akurat wiem co mówię, bo maksuję A7M2.

Edit: Zresztą, widać to już na załączonym obrazku.

Edited by HaTe78
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Najgorzej jak trafił mi się team rosyjski jako przeciwnik. Drużyna padła na momencie i zostałem sam na I-153, La-5 i Yak-7.. Oczywiście Czajka mnie zdjęła  :crazy:

Nadal mam ciarki po tym jak MM wrzucił mnie do gry z plutonem czajek uzbrojonych w działka 20mm... "Team, come on, I can carry only SO much" - mój jedyny komentarz po tym jak zniszczyłem 7 wrogów M.C. 200-7...

Co do walki z sowietami - na 5-5.5km powinieneś mieć okienko gdzie F4U będzie zachowywał się lepiej od Jak-7 (i zdecydowanie Czajki). Co do La-5... ze zwykłą La-5 może jeszcze coś da się ugrać, z wersją F już nie.

medal medal medal medal medal medal medal medal

Nadal mam ciarki po tym jak MM wrzucił mnie do gry z plutonem czajek uzbrojonych w działka 20mm... "Team, come on, I can carry only SO much" - mój jedyny komentarz po tym jak zniszczyłem 7 wrogów M.C. 200-7...

Co do walki z sowietami - na 5-5.5km powinieneś mieć okienko gdzie F4U będzie zachowywał się lepiej od Jak-7 (i zdecydowanie Czajki). Co do La-5... ze zwykłą La-5 może jeszcze coś da się ugrać, z wersją F już nie.

Gorzej jak latają przy ziemi a tam ze skręcaniem F4U odpada zwyczajnie.

BnZ z 2-2.5km, jak próbują gonić w górę to ciągniesz do 5 km na dużej prędkości i tyle. Nie jest to najciekawsza rozgrywka i nie nabija punktów jak szalona bo "battle activity" maleje gdy nie walczysz z wrogiem, a wspinaczka to nie walka, ale daje szanse na wygraną.

medal medal medal medal medal medal medal medal

Nie. Japończycy na tych tierach już dawno dogonili (a może nawet przegonili) Amerykanów pod względem kretynizmu. Ewentualnie zbyt wielka różnorodność samolotów o różnych charakterystykach lotu ma na to wpływ. Akurat wiem co mówię, bo maksuję A7M2.

Edit: Zresztą, widać to już na załączonym obrazku.

Głupota jest zaraźliwa z tego co widzę, w każdym razie samolot jest dobry, kręci się dobrze co dla wroga, a zwłaszcza samych Amerykanów jest niespodzianką oraz sami mogą posmakować UP Browningów.
medal medal medal

6 dwunastek + wytrzymałość daje możliwość polowania na bombowce gdzie inny japoński samolot się zjara albo straci skrzydła lub pożegna pilota (często mam tak że dobijam bombowce bo jakiś geniusz w zerze albo ki-61 postanawia siedzieć na ogonie bombowca). 

Edited by Ahmed1109
medal medal

• 4 weeks later...

To akurat prawda, ja już sobie odpuściłem japońskie jety, co najwyżej Saberem pogram ale muszę go najpierw odblokować. I w tym wypadku użyję albo Hayate hei albo ki-83

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...