Sign in to follow this  
Marcus9311

"Két"emberes wager-ek

Best Squad-hoz / Wingman-hez / Golden Wager-hez és más olyan wager-hez lehet itt játszótársakart keresni, amiket ketten vagy akár squad-ban lehet biztosan teljesíteni. 

Én a Best Squad-hoz keresek játszótársat. Hétvégén (péntek is beleszámít) és hétfőn délután 1-től, szerdán délután 2-től vagyok elérhető, kedden és csütörtökön meg este 10-től érek rá.

Edited by Marcus9311
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Most hétvégén(Szombat-Vasárnap) tervezünk egy nagy Wageres 7végét  a társakkal, akinek van kedve csatlakozni az jelezze itt,vagy keressen meg játékon belül este 18-óra után!

Pontos időpont nem ismert, de ami biztos az az hogy több felvonásban lesz, tehát aki nem ér rá délelőtt,az majd jön délután...

Nemzet: Független

Szint(br): Tank T3 3.7.-4.7 

Repülő T3 2.7-3.7

Játékmód: Árkád/Realisztikus 

Edited by LaszmenHUNGARY
medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, LaszmenHUNGARY said:

Most hétvégén(Szombat-Vasárnap) tervezünk egy nagy Wageres 7végét  a társakkal, akinek van kedve csatlakozni az jelezze itt,vagy keressen meg játékon belül este 18-óra után!

Pontos időpont nem ismert, de ami biztos az az hogy több felvonásban lesz, tehát aki nem ér rá délelőtt,az majd jön délután...

Repülő T3 2.7-3.7

Pontosan milyen Wagerekről lenne szó?

Ha lesz GE Wager is, akkor azt melyik módban, illetve mivel tervezitek csinálni?

2 hours ago, LaszmenHUNGARY said:

Elsődleges Golden Wager,aztán ha valaki közbe bedob Legjobb osztag,vagy 10 győzelem wagert az se gond, tier az adott minimum t3, br meg megbeszélés tárgya, illetve a játékmód is! 

Nem kell minimum tier 3, elég egy darab is (Pe-3 pl.).

32 minutes ago, LaszmenHUNGARY said:

Kell a wager miatt a min tier3!

Pontatlanul fogalmaztam.

Én úgy értelmeztem az írásodat ("tier az adott minimum t3"), hogy minden helyre tier 3-ast akartok tenni legalább, miközben egyetlenegy tier 3-as is elégséges, ergó BR 2.7-es Pe-3, a többi pedig lehet akár reserve is. :D

13 minutes ago, Gelesztaa said:

Pontatlanul fogalmaztam.

Én úgy értelmeztem az írásodat ("tier az adott minimum t3"), hogy minden helyre tier 3-ast akartok tenni legalább, miközben egyetlenegy tier 3-as is elégséges, ergó BR 2.7-es Pe-3, a többi pedig lehet akár reserve is. :D

Részletkérdés :) 1 tier3-as járműnek kell minimum lenni

9 hours ago, LaszmenHUNGARY said:

Repülő T3 2.7-3.7

Kösz Laszmen, lehet hogy majd kereslek, van egy valag wager-em... AB repcsi még elmegy de tankokkal nem visz rá a lélek AB-re... Kommunikáció van? (TS, Discord)

medal medal

14 hours ago, tibi68 said:

Kösz Laszmen, lehet hogy majd kereslek, van egy valag wager-em... AB repcsi még elmegy de tankokkal nem visz rá a lélek AB-re... Kommunikáció van? (TS, Discord)

Azért gondoltam majd megbeszélés tárgyát képezi a mód, de megyünk repcsit is árkádban! Keress nyugodtan! 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.