Jump to content

Początkujący, oczekiwanie na samolot

Witam, od paru dni garam w WT, próbuję sił w SB. I tu mam pytanie. Dlaczego zaczynam rezerwowym samolotem a na resztę samolotów muszę czekać do 45 min? Zawsze tak już będzie? Trochę mnie drażni takie latanie bez celu przez kilkadziesiąt minut. Na wroga ciężko trafić (tak mało ludzi gra na I erze?), karabinkiem chyba bazy nie zniszczę. Pozostaje czekać 24 lub 45 min na odblokowanie bombowców żebym sobie chociaż coś zbombardował. Na dodatek dzisiaj po oczekiwaniu, podczas startu rozkojarzyłem się trochę i rozbiłem BB-1, znowu 25 min czekania. Załamka.

W zależnośi jaki poziom grasz, musisz mieć pod niego ustawione maszyny.

Dal przykładu jeśli lecisz poziom III z zakresami BR 3.3-4.7(czy jakoś tak) musisz mieć przynajmniej jedną maszyne z BR 3.3(minimalnym dla tego poziomu) inaczej gra przydzieli Ci samolot losowy.

Im większy BR samolotu tym dłuzej czekasz na jego odblokowanie, dla tego warto dobrać maszyny w całym zakresie BR.

Inną rzeczą jest fakt, że na poziomie I mało kto gra i lepiej wbić maszyny w zakresie poziomu II.

Edited by McKylu
medal medal medal medal

Dzięki za odpowiedzi. Jeszcze małe pytanko. Jeżeli wchodzę do bitwy w której dozwolone samoloty są br 1.0-2.0  to pierwszy startuje z klasyfikacją 1.0,  a na 1.3 , 1.7 muszę odczekać odpowiednia ilość czasu? Nie da się tego jakoś ominąć i wejść od razu do bitwy samolotem, którym chciałbym latać np. z br 1.7 ? Ps. Jeszcze nie mam nic z poziomu II- będę się musiał trochę przemęczyć.

Edited by joker1939

Ten z BR 1.3 to chyba powinien być dostępny, ale na tego z 1.7 bedziesz czekał.

Powiem Ci w zaufaniu, że najszybciej odblokowywanie pójdzie Ci na AB. W SB to raz, że się nie zarabia, dwa słabo sie expi.

• Upvote 1
medal medal medal medal

Zarabia się mnóstwo kasy+polecam jednak jak już wbijesz te pierwsze samoloty latać na tym enduringu bo jest +50%expa na inne samoloty i dosyć dobrze idzie

Jednostkowo i owszem. Ale w czasie ustrzelenia powiedzmy pieciu przeciwników na EC, rozegrasz 10 meczów AB, zestrzeliwując 50-100-150 samolotów, exp i kasa bedzie niewspółmiernie większa.

Nie zapomnij, że exp i kasa jest przydzielana po zakończeniu bitwy, czyli w EC możesz dostać nawet 2, czy 3h później.

Czyli w ciagu 5h spędzonych w EC możesz odblokowac powiedzmy 2 samoloty, w tym samym czasie na Ab odblokowałbys ich 5, czy 7.

Edited by McKylu
medal medal medal medal

Jednostkowo i owszem. Ale w czasie ustrzelenia powiedzmy pieciu przeciwników na EC, rozegrasz 10 meczów AB, zestrzeliwując 50-100-150 samolotów, exp i kasa bedzie niewspółmiernie większa.
Nie zapomnij, że exp i kasa jest przydzielana po zakończeniu bitwy, czyli w EC możesz dostać nawet 2, czy 3h później.
Czyli w ciagu 5h spędzonych w EC możesz odblokowac powiedzmy 2 samoloty, w tym samym czasie na Ab odblokowałbys ich 5, czy 7.

Widzisz nie znasz się a się wypowiadasz. Exp dostajesz od razu po wyjściu z EC i nie obchodzi cie on czy wygrywacie czy nie. W ciągu godziny na ec jak masz do kogo strzelać to zrobisz nawet 3 ere latając rezerwą.
  • Upvote 1
medal medal

Widzisz nie znasz się a się wypowiadasz. Exp dostajesz od razu po wyjściu z EC i nie obchodzi cie on czy wygrywacie czy nie. W ciągu godziny na ec jak masz do kogo strzelać to zrobisz nawet 3 ere latając rezerwą.

Podaj mi konkretny wynik, znaczy ilość ekspa, albo najlepiej ilość ekspa za zestrzelinie jednego samoltu lecąc rezerwą, to łatwo sie to wszystko przeliczy, żeby wiecej nie gdybać. Jeżeli przebitka jest 10-15:1 w stosunku do AB, to możliwe, że faktycznie na EC bardziej sie opłaca. Wszystko zalezy ile samolotów zestrzelisz w godzinę.

medal medal medal medal

Nie chce mi sie niczego udowadniać zrobiłeś z siebie tylko ignoranta wypisując bzdury że expa na EC dostaje sie po zakończeniu go. Dodatkowo nie mam jak ci podać wartości zarabianego expa ponieważ posiadam 5 ery w każdej nacji. I expienie takiego arado rezerwą daje niemiarodajne wyniki Edited by Cysiek_Viper
medal medal

Nie chce mi sie niczego udowadniać zrobiłeś z siebie tylko ignoranta wypisując bzdury że expa na EC dostaje sie po zakończeniu go. Dodatkowo nie mam jak ci podać wartości zarabianego expa ponieważ posiadam 5 ery w każdej nacji. I expienie takiego arado rezerwą daje niemiarodajne wyniki

Przy wcześniejszych EC tak było założyłem, że nic się nie zmieniło, a nie zwracałem uwagi bo to co chciałem mieć zbadane, to mam zbadane i exp średnio mnie interesuje. A bycie ignorantem nie ma tu nic do rzeczy.

Mało istotne. Jak będę miał okazję sprawdzę ile jest expa za zestrzelenie samolotu rezerwą w AB i SB.

Poniżej pierwsze z brzegu printy z wyników bitew na podobnym BR z EC i przegranej AB. Mistrzem symulancji nie jestem, wroga w sumie rzadko spotykałem. Ale jeśli wyniki uznamy za średnie to przebitka jest kilka razy większa na korzyść AB.

EDIT:

coś mi się printy porypały tera powinny być dopasowane.

Mg5M584.jpg

iBbKeUS.jpg

6eMYTon.jpg

1PfeCMk.jpg

Edited by McKylu
medal medal medal medal

@up

Czy latałeś tym samym setem ? U brytów widzę same premki.

Jeśli nawet na AB kolega szybciej wbije samoloty, to i tak doświadczenie zdobyte w SB będzie dużo cenniejsze, skoro jest początkującym. 

@joker1939

ja z własnego doświadczenia ustawiam set trzech samolotów. Z najniższym BR pośredni i najwyższy. Mam interwał +/- 20 minut w którym mogę sobie polatać każdym z nich, dla mnie to rozwiązanie idealne.  

medal medal medal medal

Czy latałeś tym samym setem ? U brytów widzę same premki.

Jeśli nawet na AB kolega szybciej wbije samoloty, to i tak doświadczenie zdobyte w SB będzie dużo cenniejsze, skoro jest początkującym.

Set nie był ten sam, EC leciałem niemcami, BR był podobny.

Fakt w tym secie u Brytoli mam same premki, można zatem wynik podzielić na pół i nadal będzie korzystniejszy.

Wiadomo, co kto woli, napisałem wcześniej, że maszyny szybciej wbije w AB, co jak się okazuje jest faktyzcnie wydajniejsze.

Pewnie w tym momencie dyskusja jest już nieaktualna, bo z pewnościa Joker wbił juz co trzeba.

medal medal medal medal

• 2 weeks later...

To szkoda. Właśnie wczoraj się wsciekalem że muszę jakieś idiotyczne czasy wyczekiwac itp i normalnej bitwy nie ma jak kiedyś. Przerwę miałem w SB bo freetrack nie działał ale nową konfiguracja w miarę pomogła a tu ciach....kłody pod śmigło przez jakieś zmiany. Już wyczytalem co to za czas oczekiwania...ogólnie ślimak patologią się robi powoli :(

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...